معرفی دستگاه ماینر iPollo B2 و بررسی ویژگی های آن

iPollo B2 یکی دیگر از ماینرهایی است که قرار است در همان ماه مدل قبلی یعنی B1 عرضه شود. همچنین به عنوان iPollo II شناخته می شود یک ماینر بیت کوین است و از الگوریتم SHA-256 استفاده می کند. این ماینر با حداکثر هش 110 Th/s عرضه می گردد. با حداکثر مصرف انرژی 3250 وات آن را به یک ماینر قابل اعتماد بیت کوین تبدیل می کند.

مروری کوتاه بر iPollo B2

وقتی برای اولین بار به آن نگاه می کنید هیچ تغییری را متوجه نمی شوید. طراحی کاملا مشابه مدل قبلی است. با این حال چند تغییر وجود دارد که سازنده برای اطمینان از عملکرد موثر ماینر ایجاد نموده است.

برای شروع مصرف برق کمتر از مدل قبلی است. و این باعث می شود iPollo II برای استخراج کنندگان بیت کوین مقرون به صرفه باشد. می توانید در مجموع 40 کوین با B2 iPollo استخراج نمایید.

از دیگر کوین های سودآور می توان به NH SHA-256 و DigiByte اشاره کرد. سرمایه گذاران الگوریتمی دارند که 42 کوین سودآور استخراج می کند.

پیوستن به یک استخر استخراج با این ماینر یک ایده عالی است. شما می توانید به استخرهای استخراج پیشرو مانند Antpool، Nicehash، Poolin، SlushPool و ViaBTC بپیوندید. این استخرهای ماینینگ تضمین می‌ کنند که معماهای های بلاک را سریعتر حل می‌ کنید و در نتیجه کوین های بیشتری استخراج می نمایید.

الگوریتم

آیا می دانستید که الگوریتم SHA-256 هیچ آسیب پذیری شناخته شده ای ندارد؟ در نتیجه آن را به یکی از امن ترین الگوریتم های هش برای استفاده تبدیل می کند. و به همین دلیل است که استخراج بیت کوین به تمام معنا امن است.

اکثر کارشناسان رمزارز به دلیل هشینگ قوی آن را توصیه می کنند. همچنین این الگوریتم در برابر حملات preimage مقاوم است. اگرچه از نظر عملکرد 15 درصد کندتر از سایر الگوریتم ها است اما همچنان امن ترین می باشد.

کارآیی

سازنده بهبودهایی در کارآیی این مدل ایجاد نموده است. بازدهی 0.03j/Gh دارد. حداکثر مصرف برق نیز کمتر از مدل B1 است و آن را بهتر می کند.

شما یک ماینر با حداکثر توان مصرفی 3250 وات دارید. و این به ماینرها قدرت استخراج 42 کوین را می دهد. بنابراین راندمان بالا به معنای بهره وری بالا و استخراج سریع کوین است. این چیزی است که هر ماینری می خواهد در کنار هزینه های برق مقرون به صرفه بشنود.

هش ریت

این ماینر همچنین با هش بهبود یافته 110 Th/s عرضه می شود. با هش ریت بالا قدرت محاسباتی افزایش می یابد. به عنوان مثال اکنون می توانید معماهای بلاک را سریعتر با هش 110 Th/s حل کنید.

سخت افزار استخراج با هش ریت بالا کارآمدتر دیده می شود. و نتایج به خودی خود بیانگر هستند زیرا شما کوین های بیشتری استخراج می نمایید. ماینرها قدرت هش بیشتری را به شبکه کمک می نمایند و در نتیجه معماهای بیشتری را حل می کنند.

رطوبت و دما

برای اینکه ماینر به طور موثر کار کند باید از آن در شرایط اتاق مساعدی استفاده کنید. شرکت سازنده حداکثر 95 درصد را برای رطوبت تعیین کرده است. سطوح دمای بالا به این معنی است که ماینر ممکن است بیش از حد گرم شود و در ماینینگ شکست بخورد. حداکثر درجه حرارت باید 45 درجه سانتیگراد باشد.

سودآوری

با قیمت فعلی بازار سودآوری روزانه با این ماینر بین 20 تا 40 دلار است. بسته به قیمت کوین این مقدار با گذشت زمان تغییر می کند.

مشخصات و ویژگی های ماینر iPollo B2

 • سازنده: iPollo
 • مدل: B2
 • کوین برتر: بیت کوین
 • اندازه: 350x 158x 355 میلی متر
 • وزن: 20000 گرم
 • سطح نویز: 75 دسی بل
 • فن(ها): 4
 • توان: 3250 وات
 • رابط: اترنت
 • دما: 5 درجه سانتیگراد- 45 درجه سانتیگراد
 • رطوبت: 5٪- 95٪
بیت کوینبیت کوین
بیت کوین$۳۰,۳۵۲۹۳۰,۱۰۷,۱۳۱ تومان