متخصصان شاورما دستورالعمل کاملی برای پذیرش بیت کوین ارائه می دهند

 آنها در اینجا به افرادی که به سلطنت ارز رمز نگاری شده اعتماد ندارند دلیل این سلطنت را به طورکامل آموزش می دهند.

یک رستوران زنجیره ای کانادایی که به سرو شاورما، هوموس و سایر غذاهای لذیذ خاورمیانه معروف است برخی بمب های حقیقت جدی را پرتاب کرده است که چرا بیت کوین (BTC) ذخیره با ارزش تری از طلا است.

در مجموعه ای از توییت ها، رستوران تاهینی ها مستقر در انتاریو توضیح داد که چرا بیت کوین- و نه طلا- بهترین راه برای حفظ ثروت است.

برخلاف آنچه همه افراد درباره مشکلات طلا فکر می کنند، ارزش واقعی فلز زرد از مردم و موسساتی است که آن را به عنوان کالای کمیاب ذخیره می کنند.

و بیت کوین همه اینها را تغییر می دهد. توییت های تاهینی:

"برخلاف طلا، بیت کوین 100٪ حق بیمه پولی است به این معنی است که برای وسایل الکترونیکی یا موارد استفاده دیگری غیر از پول خالص استفاده نمی شود"

او ادامه می دهد:

"بیت کوین ارزش را بی ارزش می کند و آن را دیجیتالی می کند که باعث می شود انتقال ارزش در سراسر جهان بدون نیاز به اشخاص ثالث آسان تر باشد. ما می توانیم 100 میلیون دلار از کانادا به انگلیس به استرالیا منتقل کنیم و در مدت 2 ساعت با حداکثر 30 دلار به کانادا برگردیم."

به دلیل عدم تمایل سرآشپز پیتر به نگاه کردن به پشت فلزات براق، به او شلیک کنید آن وقت شما یک موضوع هیجان انگیز تامل رانگیز توئیتری دارید. و این لزوماً همان چیزی نیست که از یک رستوران زنجیره ای کانادایی انتظار خواهید داشت.

تاهینی قبلاً نسبت به طلا بی اخترامی کرده بود وقتی که در توئیتر خود نوشت: "طلا یک فروشگاه مضخرف ارزشمند است ..."

یک پیش زمینه مختصر: تاهینی هنگامی که اعلام کرد کل ذخایر نقدی خود را به یتکوین اختصاص می دهد، خبرساز شد. این تصمیم باعث ستایش (و متعاقب آن) افرادی مانند آنتونی پمپلیانو ، مکس کیزر و استیسی هربرت شد.

.اما فقط برخی از رستوران های کانادایی تصادفی نیستند که فکر می کنند طلا در حال از دست دادن اعتبار خود به بیت کوین است. حتی جی پی مورگان رقیب اصلی بیت کوین، فکر می کند بیتکوین در حال خوردن طلا است. یک بانک گفت:

"پذیرش بیت کوین توسط سرمایه گذاران نهادی فقط شروع شده است، در حالی که برای طلا، پذیرش آن توسط سرمایه گذاران نهادی بسیار پیشرفته است. اگر این پایان نامه میان مدت و بلند مدت درست به اثبات برسد، قیمت طلا در طی سالهای آینده از یک گرد و غبار ساختاری رنج خواهد برد."

سال 2021 می تواند یک سال هیجان انگیز برای بیت کوین باشد. با تصویب نهادی در راه، شرکت هایی مانند تاهینی به شرکت های کوچک و متوسط ​​پیامی قوی می فرستند که ارزش پول آنها به سرعت در حال کاهش است. بیت کوین تنها دارایی است که برای حفظ قدرت خرید در طول زمان مهندسی شده است.

بیت کوینبیت کوین
بیت کوین$۲۹,۶۲۹۹۰۱,۳۴۴,۶۰۹ تومان