ارز دیجیتال ترا (Terra Virtua Kolect) چیست؟

در ابتدای معرفی Terra Virtua باید گفت توکنی که به صورت یکپارچه در اکوسیستم باشد Kolect یا TVK نامیده می شود.

تیم رمز ارز Terra Virtua می گویند: ما وقت زیادی را به فکر کردن در مورد آنچه که واقعاً برای کاربران Terra Virtua با ارزش است اختصاص می دهیم. ما می خواهیم بهترین چیزها را از دنیای بلاکچین، DeFi و NFT ها گرفته و آن را با آنچه که در بازی ها و جوایزی که دوست داریم ترکیب و یک تجربه جذاب ایجاد کنیم.

به گفته این افراد آن ها برنامه های بزرگی برای Kolect دارند با این حال M.O. همیشه به زیر وعده و تحویل بیش از حد رسیده است. بنابراین آن ها فقط در مورد اولین ویژگی هایی که ارائه خواهند داد صحبت می کنند. به کفته آن ها کاهش یافتن هزینه های معامله بدیهی است زیرا TVK به عنوان روش پرداخت کار می کند و با این حال اولین مکانیک مهم و مهیج پروژه این خواهد بود:

1. اعتبار Terra Virtua

یک طرح وفاداری مبتنی بر برگزاری TVK. در اینجا خلاصه ای از نحوه عملکرد آن آورده شده است. با در دست داشتن تعداد مشخصی از TVK به عضوی از Terra Virtua Prestige تبدیل می شوید که قفل تعدادی از مزایا را باز می کند. هرچه TVK بیشتری داشته باشید امتیازات بهتری خواهید داشت! نمونه هایی از آن عبارتند از:

تخفیف در نسخه های جدید منتشر شده

دسترسی زودهنگام به نسخه های جدید منتشر شده

دعوت از وقایع پیش نمایش اختصاصی

ویژگی های منحصر به فرد ویژه برای FanCave و TerraDome

دسترسی به کلکسیون های منحصر به فرد که برای همه در دسترس نیست

دعوت از رویدادهای اختصاصی مجازی با خالقان، هنرمندان و ...

رویدادهای ویژه برای به دست آوردن مجموعه های منحصر به فرد

دراپ های ماهانه NFT های هیجان انگیز رایگان و TVK

2. پاداش Terra Virtua

تیم Terra Virtua اظهار می کند که هرچه بیشتر از پلتفرم استفاده کنید بیشتر پاداش دریافت می کنید. آن ها همچنین می گویند این فقط به معنای حذف توکن ها بر اساس حجم معاملات نیست و ما فکر می کنیم که این کار لذت زیادی می دهد و امکان بازی با سیستم را فراهم می کند.

با استفاده از لایه هایبازی سازی آینده شما می توانید برای دریافت جوایز منظم TVK و NFT مسابقه ها را انجام دهید، با IP برای تکمیل مسابقات کار کنید، برنده تابلوهای امتیازات شوید، مدال ها را کسب کنید، بهترین کالاها را بسازید و یا بالاترین پیشنهاد را بدست آورید.

3. ایجاد و اتصال

با استفاده از ابزار Terra Forma مجموعه های دیجیتالی خود را بسازید. اگر شما یک برند تجاری هستید، یک تأثیرگذار هستید یا اینکه فقط محتوای جالب دارید Terra یک مجموعه ابزار برای شما فراهم می کند تا بتوانید NFT های شگفت انگیز دو بعدی، متحرک یا حتی سه بعدی ایجاد کنید. سپس می توانید این موارد را در همه فضاهای Terra از جمله بازار، گالری، Fancave و AR انتشار دهید و یا حتی می توانید توکن فن خود را که به TVK مرتبط است ایجاد كنید. اگر شما یک هنرمند یا مدل ساز سه بعدی هستید می توانید به این دارندگان و سازندگان برند ها متصل شوید.

با Kolect خود (TVK) چه کاری می توانید انجام دهید؟

Kolect سوخت Terra Virtua است و دنیایی کامل از امتیازات، تجربیات و فرصت ها را بر رو ی شما باز می کند. Terra بهترین چیزهایی را که در آنجاست استفاده می کند و آنها را در یک اکوسیستم اجتماعی شگفت انگیز و فن محور قرار می دهد.

Terra Virtua KolectTerra Virtua Kolect
Terra Virtua Kolect$۰.۰۳۷۱۹۵۱۱۱,۱۳۱.۵ تومان
:morioh.com