مزایای پیوستن به انجمن استخراج یا ماینینگ چیست؟
برای تغییر بزرگترین قدرتی که وجود دارد این است که یک جامعه بتواند چیزی را که به آن اهمیت می دهد کشف کند. 

بازاریابی شبکه ای که به دلایلی بازاریابی چند سطحی یا چند طبقه ای نیز شناخته می شود، ه چند دلیل سریع ترین مدل رشد تجاری است. اما چیزی که در این تکنیک فروش برجسته وجود دارد، افراد پشت آن هستند، به عبارت دیگر جامعه با ارزشی که کل ای مدل تجاری به آن بستگی دارد.

کاملا" واضح است که کلید موفقیت در یک بازاریابی شبکه ای یک جامعه متحد و هدف گرا است. این افراد نه تنها محصول یا خدمات شرکت را می فروشند بلکه شبکه را گسترش می دهند و به رشد آن کمک می کنند.

متأسفانه، با یک جستجوی سریع در گوگل در مورد جزئیات مربوط به یک جامعه شبکه، بیشتر از اینکه از جنبه های مثبت عضویت در یک شبکه صحبت شود از کلاهبرداری و طرح های کلاهبرداری صحبت می شود.

این مقاله ویژگی های جامعه بازاریابی شبکه ای را بر اساس تجربه ماینینگ سیتی توضیح می دهد و به یک سوال نه چندان ساده پاسخ می دهد اینکه چرا اکثر مردم در MLM شکست می خورند؟

درک پویایی انجمن

جامعه شهر ماینینگ(استخراج) یک هدف مشترک دارد آن هم اتحاد قدرت خود و بهره گیری از استخراج ارزهای رمزپایه است.

ساختار انجمن های MLM به گونه ای است که امکان رشد شبکه را فراهم می کند بدون اینکه اشباع شود. بنابراین، شرکت ها اساساً توزیع کنندگان فعلی خود را تشویق میکنند تا توزیع کنندگان جدیدی که درصدی از فروش نیروهای تازه کارشان پرداخت می شود، استخدام کنند. استخدام ها "بار کننده پایین حطی" توزیع کننده هستند. تمام جوامع بازاریابی شبکه ای دارای یک خط آپ لاین، داون داون و برنامه جبران خسارت هستند.

برای فهمیدن و درک بهتر این موضوع، بیایید نگاه دقیقی به وضعیت جامعه شهر ماینینگ یا استخراج بیندازیم.

شهر استخراج یا ماینینگ سیتی یک شرکت جهانی است که در بسیاری از کشورهای جهان فعالیت می کند و این زمینه را برای اعضای جامعه خود فراهم می کند تا از هر کجا که اقامت داشته باشند آزادانه تجارت خود را راه بیاندازند. این شرکت بیش از یک میلیون حساب دارد و حدود 850،000 برنامه استخراج Bitcoin Vault (BTCV)(بیت کوین وولت) را به فروش رسانده است.

بنابراین، چگونه این کار انجام می شود؟ هر مشتری یک طرح ارجاع دریافت می کند که برای هر یک از برنامه هایی که می فروشد پاداش می گیرد. بنابراین، تجارت از دو طریق به نفع شبکه ها است به اینصورت که آنها به طور مداوم درآمد و پاداش استخراج ارز رمزنگاری خود را دریافت می کنند، و همچنین یارانه ها و مزایای خاصی را برای رشد شبکه خود دریافت می کنند. تمام مشتریان ماینینگ سیتی پاداش های استخراج را از طریق بلاکچین دریافت می کنند.

5 دلیلی که اکثر مردم هیچوقت در جامعه بازاریابی شبکه ای موفق نخواهند شد؟

بازاریابی چند سطحی یا چند طبقه ای برای افرادی که ضعیف هستند و یا کسانی که حاضر به انجام این کار نیستند واقعا" درآمدزا نیست.

دلایل مختلفی برای اینکه چرا همه در بازاریابی شبکه ای موفق نیستند وجود دارد. در اینجا پنج دلیل اصلی شکست بازاریاب ها گفته شده است:

1-فقط پول حساب می شود

اگرچه استفاده از پول به عنوان یک عامل انگیزشی در MLM هیچ مشکلی ندارد، اما این تنها دلیل این کار نیست.

بیشتر افراد از روز اول شکست می خورند، زیرا بسیاری از افراد به این دلیل به ان نوع تجارت می پیوندند که فکر می کنند این پول، پول آسانی است. به همین دلیل است که اکثر بازاریاب به موفقیت دست پیدا نمیکنند.

بنابراین،اگر می خواهید یک بازاریاب شبکه موفق باشید،باید این را به خاطرتان بسپارید که بازاریابی شبکه ای یک تجارت است و این فرآیند به حسابداری،فروش و مدیریت نیاز دارد که شما نمی توانید هیچ یک از این ها را نادیده بگیرید.

فراموش نکنیم که این یک کار تجاری است پس مانند هر شرکت یا تجارت دیگری هدف اصلی شما باید ارزش دادن به مشتریانتان باشد.

2-عدم اتصال به شبکه

بازاریابی شبکه ای یا MLM به هر حال شبکه سازی است. بنابراین، عدم موفقیت در این امر به طور مستقیم بر روی تجارت تأثیر می گذارد و عدم ایجاد یک سیستم پشتیبانی قوی منجر به شکست در تجارت می شود.

بازاریابی شبکه ای عمدتاً ایجاد روابط و استفاده از شبکه برای پیشبرد تجارت است. از این رو، شما باید بتوانید به نیروهای تازه استخدام شده و مشتریان خود نشان دهید که چگونه می توانند از پیوستن به شبکه بهره مند شوند.

خرابی در شبکه، عمدتا به این دلیل اتفاق می افتد که بازاریاب فقط آمادگی بازاریابی شبکه را ندارد و برنامه ای در مورد چگونگی رشد خود با شبکه ندارد.

بنابراین بسیاری از بازاریابان تمایل به شکست دارند زیرا آنها آمادگی این را ندارند تا به بیزینس و کار خود زمان دهند.

همیشه به یاد داشته باشید، بازاریابی شبکه ای شغلی است که بیشتر از اینکه نیازمند پول شما باشد به زمان شما نیاز دارد.

3- مهارت نداشتن در فروش

MLM بازاریاب ها را ملزم می کند که فروش های زیادی را انجام دهند که برخلاف بازاریابی در سطح شخصی انجام می شود.

بسیاری از اعضای جدید شغل بازاریابی چند سطحی،اینکه مجبورند فروش زیادی در سطح یک به یک انجام دهند را درک نمی کنند.

تفاوت بازاریابی و فروش در شرکت MLM این است که بازاریابی از طریق سیستم انجام می شود بر خلاف فروشی که در سطح شخصی انجام می شود.

4-نبود یک رهبر قلبی

فقدان مهارت های رهبری دلیل اصلی این است که بازاریابان شبکه اصولا" موفق نیستند. بازاریابی شبکه ای صنعتی است که در آن افراد متوسط ​​جذب می شوند و به رهبران و کارآفرینان بزرگی تبدیل می شوند.

این یک تجارت است که در آن شما با توزیع کنندگان پایین خط خود ارتباط شخصی برقرار می کنید که شامل آموزش و کمک به دیگران برای تکرار استراتژی های موفقیت شما است. این مسئله به رهبری خلاصه می شود و متأسفانه، برای کسانی که مهارت های رهبری ذاتی ندارند، بازاریابی شبکه ای می تواند یک کابوس باشد.

5-خیلی زود تسلیم شدن

بسیاری از بازاریابان وقت کافی برای تجارت بازاریابی شبکه ای خود صرف نمی کنند و در صورتی که شکست بخورند به راحتی تسلیم می شوند. اگر خود را در معرض نابودی قرار داده اید، بهترین کار این است که مهارت های خود را تقویت و زمان بیشتری را صرف کنید.

مزایای عضویت در یک انجمن شبکه(Networking Community)

عضویت در یک جامعه بازاریابی شبکه ای مزایای مختلفی دارد، به خصوص اگر در دنیای رمزنگاری شرکتی مناسب انتخاب کنید.

بنابراین، به جای اینکه "برنامه سریع ثروتمند شدن"را جستجو کنید که بیشتر آن ها یک کلاهبرداری است، به دنبال یک شرکت ثابت باشید، که فراز و نشیب هایی را پشت سر گذاشته است اما به آنچه وعده اده است عمل کرده است و اگر شرکتی مناسب انتخاب کنید، خطر شکست در مقایسه با مشاغل سنتی کم تر است.

به عنوان مثال، همه اعضای شهر استخراج (ماینینگ سیتی) با رشد درآمد از استخراخ خود واقعاً باید آرام باشند. آنها نیازی نیست که نگران استخراج و همچنین نگهداری تجهیزات ماینر خود باشند. (Mining City) ماینینگ سیتی از همه آن ها مراقبت می کند. همچنین، ماینینگ سیتی برای پشتیبانی از مشتری های جهانی خود، پشتیبانی مشتری را به 20 زبان مختلف ایجاد کرده است. این نمایندگان هفت روز در هفته به صورت شبانه روزی کار می کنند تا به تمام مشتریان ماینینگ سیتی به زبانی که راحت ترند خدمات دهند.

در بسیاری از موارد، جوامع MLM مانند خانواده هایی هستند که می خواهند به یکدیگر کمک کنند. آنها درروزهای خوب و بد کنار هم می ایستند. بنابراین، اگر روز سختی دارید، با دیگر افرادیجامعه خود صحبت کنید. آنها می توانند به شما کمک کنند. و همیشه بخاطر بسپارید، استقامت کنید، چشمهایتان را روی خط پایان نگه دارید و به کار خود ادامه دهید. چیزهای خوب همیشه به کسانی می رسد که سخت کار می کنند.