معرفی 5 بازی برتر برای کسب درآمد در زنجیره هوشمند بایننس BNB Smart Chain

بازی‌های بازی برای کسب درآمد Play to Earn (P2E) محبوبیت بیشتری پیدا می‌ کنند زیرا گیمرها را در سراسر جهان قادر می‌ سازند تا برای انجام بازی‌ های آنلاین ارز دیجیتال کسب کنند.

زنجیره هوشمند بایننس چیست؟

زنجیره هوشمند بایننس BNB که قبلاً با نام زنجیره هوشمند بایننس BSC شناخته می شد یک شبکه بلاکچین سازگار با ماشین مجازی اتریوم EVM است که توسط صرافی ارز دیجیتال بایننس برای اجرای برنامه های کاربردی مبتنی بر قرارداد هوشمند ایجاد شده است.

این شبکه در مقایسه با اتریوم که در ابتدا اکثر برنامه‌ های غیرمتمرکز dapp روی آن ساخته شده بودند ظرفیت بزرگتر، تأخیر کمتر و سرعت‌ های بالاتری دارد.

در حال حاضر بیش از 4000 اپ روی این زنجیره هوشمند در حال اجرا هستند که بیش از 500 مورد آن بازی های بلاکچین می باشند.

بازی های محبوب P2E در زنجیره هوشمند BNB

بیایید نگاهی بیندازیم به برترین بازی‌ های P2E در زنجیره هوشمند BNB که بر اساس تعداد بازیکنان در 30 روز گذشته رتبه‌ بندی شده‌ اند.

موباکس MOBOX

undefined

طبق داده‌ های DappRadar موباکس بین مارس تا آوریل ۲۰۲۲ در مجموع ۲۱۷۵۲۰ کاربر داشته است که آن را به پر استفاده‌ ترین برنامه بازی در زنجیره BNB تبدیل نموده است.

موباکس دارای عناصر فارمینگ غیرمتمرکز مالی DeFi و توکن های غیرمثلی بازی NFT است ترکیبی که به طور فزاینده ای به عنوان GameFi شناخته می شود. این بازی دارای یک متاورس گیم‌ فای GameFi رایگان و بازی برای کسب درآمد است که به نام MOMOverse شناخته می‌شود.

در MOMOverse بازیکنان می توانند محتوا ایجاد کنند، NFT ها را استخراج نمایند و یا از ساخته های بازیکنان دیگر لذت ببرند و از آنها کسب درآمد کنند. همچنین به عنوان یک بازیکن می‌ توانید از NFT‌های خود در بین بازی‌ های ایجاد شده در MOMOverse استفاده کنید زیرا یکی از ویژگی‌ های کلیدی بازی قابلیت همکاری و یا امکان استفاده از NFT‌ها و سایر دارایی‌ های ارز دیجیتال در پلتفرم‌ های مختلف است.

به عنوان یک بازی جامعه محور موباکس از طریق توکنومیک های نوآورانه ای که به عنوان تخصیص MBOX شناخته می شود به کاربران پاداش می دهد. MBOX توکن اصلی بازی است.

بمب کریپتو BOMB Crypto

undefined

بمب کریپتو یک بازی برای کسب درآمد است که در آن بازیکنان صاحب گروهی از قهرمانان بمب هستند که به عنوان NFT معرفی می شوند. این قهرمانان برای جستجوی BCOIN توکن اصلی باز، برنامه ریزی شده اند. در طول این جستجو قهرمانان با چالش های مختلفی مانند رفتن به ماموریت ها و مبارزه با هیولاها مواجه می شوند.

این بازی دارای یک سیستم اقتصادی است که به بازیکنان اجازه می دهد تا با استفاده از BCOIN قهرمانان خود را در یک بازار معامله کرده و به حراج بگذارند. این توکن برای بازی، معامله و تجارت در اکوسیستم استفاده می‌ شود و به بازیکنان این امکان را می‌ دهد تا بخشی از توسعه و مدیریت بازی باشند. همچنین به بازیکنان اجازه می دهد به گذراندن ویژه رویدادهای درون بازی دسترسی داشته باشند.

یکی دیگر از ویژگی های منحصربه فرد بازی، ماشین حساب شبیه سازی آن است که بازیکنان می توانند از آن برای تخمین درآمد روزانه خود استفاده کنند. این ویژگی‌ ها باعث شده تا بمب کریپتو به سرعت جذب شود و طبق آمار DappRadar از مارس تا آوریل سال 2022 در مجموع 180770 کاربر گزارش شده است.

سکندلایو SecondLive

undefined

در سکندلایو کاربران می‌ توانند زندگی دیجیتالی خود را با ایجاد یک آواتار و انتخاب مکان‌ هایی برای زندگی، بازی، ایجاد و پاتوق در فضای مجازی سه بعدی متنوع بسازند.

فضای مجازی موارد زیادی برای انتخاب دارد از جمله فضاهای شخصی، اتاق های بازی، سالن های کنسرت و گالری های هنری. این باعث می شود سکندلایو یک بازی منحصربه فرد برای بازی باشد و اساساً منبعی عالی برای سازندگان و کاربران است زیرا می توانند محتوا تولید کنند و از آن سود ببرند. به عنوان مثال هنرمندان می توانند نمایشگاه برگزار کنند و نوازندگان می توانند کنسرت هایی را در اینجا برگزار نمایند.

به گفته تیم سکندلایو آنها در حال ایجاد ابزارهای نویسندگی با کاربری آسان هستند تا سازندگان و بازیکنان بتوانند مطابق با خلاقیت خود محتوا تولید کنند. برخی از این موارد عبارتند از PUGC و UGC محتوای حرفه ای تولید شده توسط کاربر و محتوای تولید شده توسط کاربر که به کاربران کمک می کند فضاهای خود را برای انجام هر کاری که می خواهند سفارشی کنند. آنها از این رویکرد به عنوان یک مدل Create to Earn یاد می کنند که به بازیکنان امکان می دهد از خلاقیت های خود درآمد کسب کنند.

بین مارس و آوریل سال 2022 سکندلایو 102980 کاربر در هر DappRadar داشت.

ایکس ورلد گیمز X World Games

undefined

ایکس ورلد گیمز یک اکوسیستم بازی برای کسب درآمد بلاکچین غیرمتمرکز است که نشان‌ دهنده X World است یک جهان ناشناخته که بازیکنان و سازندگان بازی می‌ توانند آن را کشف و توسعه دهند.

در اینجا سازندگان می‌ توانند بازی‌ های خود را راه‌ اندازی کنند که همه بازیکنان در X World می‌ توانند به آن‌ ها دسترسی داشته باشند. این پلتفرم به بازیکنان اجازه می‌ دهد در نبردها شرکت کنند، دارایی‌ های NFT را ایجاد و جمع‌ آوری نمایند و همچنین با استفاده از توکن‌ های XWG توکن بومی ایکس ورلد گیمز لوازم و تجهیزات درون بازی را در بازار بازی خریداری کنند.

Dream Card اولین بازی ای است که در X World عرضه می شود. این بازی الهام گرفته از پوکمون دارای شخصیت‌ های کلکسیونی است که می‌ توان آنها را خرید، فروخت و پرورش داد تا شخصیت‌ های جدید نبردها و موارد دیگر خلق کنند. این کارت‌ ها به‌ عنوان NFTهایی وجود دارند که بازیکنان به دست می‌ آورند.

طبق گزارش DappRadar در ماه گذشته 24050 کاربر در این پلتفرم گزارش شده است.

HERO Cat GameFi

undefined

HERO Cat شامل قهرمانان گربه ای است که در استخراج و گیم پلی بازی شرکت می کنند. این بازی NFT و DeFi را با هم متحد می کند و باعث می شود که در دسته GameFi بازی های P2E قرار گیرد.

NFTهای موجود در بازی دارای سطوح مختلف کمیاب و ارزش هستند. به عنوان مثال یک NFT در سطح غذا وجود دارد که برای غذا دادن به قهرمانان گربه که NFT نیز هستند استفاده می شود. NFTهای دیگری نیز وجود دارند که نشان دهنده حیوانات خانگی ماینینگ هستند که می توانند HTC توکن اصلی بازی را استخراج کنند.

برای کسب درآمد بازیکنان می توانند قهرمانان و NFTهای خود را در بازار بازی بفروشند. آن‌ ها همچنین می‌ توانند از طریق شرکت در گیم‌ پلی که شامل ماجراجویی‌ ها، چالش‌ های فردی و... است HTC را به دست آورند.

DappRadar گزارش می دهد که 22350 بازیکن در HERO Cat بین مارس و آوریل 2022 وجود داشته است.

بایننس کوینبایننس کوین
بایننس کوین$۲۳۲.۷۳۷,۳۹۸,۲۵۹ تومان