ای بی شایعات مربوط به پذیرش ارز دیجیتال را رد کرد

ای بی با وجود تبلیغات نسبت به ارز دیجیتال (کریپتو) شایعات مبنی بر شروع ارز دیجیتال را انکار می کند

undefined

بر اساس گزارش بلومبرگ در 14 مه ای بی شایعات مبنی بر شروع پذیرش ارز دیجیتال را به عنوان روش پرداخت را رد کرد.

از زمان تبلیغ غول تجارت الکترونیکی در کنفرانس اجماع در شهر نیویورک ، گمانه زنی ها در حال افزایش است. یکی از بیلبوردها می گفت:

پول مجازی چیزی است که در ای بی اتفاق می افتد!

گفته شده که موج خروشان قیمت های ارز های دیجیتال شده که بدون توضیحی اتفاق افتاده اند، مرتبط به امید ها برای آماده شدن ای بی برای قبول ارز دیجیتال شده بود.

بلومبرگ گزارش داد ، با توجه به اینکه سایت حراج آنلاین خود را "بزرگترین بازار جهان" معرفی می کند ، چنین حرکتی می تواند یک نقطه عطف مهم در تلاش این صنعت برای دستیابی به تصویب جریان اصلی باشد. اما سخنگوی eBay به طور مستقیم به شایعات پرداخت ، گفت:

در پلتفرم ای بی ارز دیجیتال به عنوان روش پرداخت مورد قبول نیست و جز استراتژی پرداخت هایمان نیز نیست.

البته بازار آنلاین ای بی بخشی به عنوان پول مجازی دارد که مردم برای خرید ارزهای رمزنگاری شده از فروشندگان از روش های مرسوم مالی استفاده کنند.

شفاف سازی ای بی تنها شایعه ای نبود که در چند روز گذشته بی اعتبار شده است. هیجان در جامعه ارز های دیجیتال، هیجان از زمانی شروع شد که در فروردین ماه، زمانی که یک توییت نشان داد که تی دی آمریترید که 1.3 تریلیون دلار سرمایه دارد، در حال آزمایش جایگاه معامله بیت کوین و لایت کوین بوده است.

اما ساناینا توتیا، رئیس دارایی های دیجیتال این شرکت ، به بلومبرگ گفت:

در حال حاضر ما این کار را نمی کنیم. چیزی که به آن پول کاغذی می گوییم را مشتری هایمان برای استرتژی های معامله می توانند امتحان کنند. آن آزمایش یک شبیه سازی بود و هیچ عملکرد واقعی در آن وجود نداشت.

با وجود این تکذیب ها، برند های مهم دیگری این هفته تایید کرده اند که به مشتری هایشان اجازه استفاده از ارزهای دیجیتال را در فروشگاه هایشان می دهند. در روز اول کنفرانس اجماع، امثال هول فود مارکت (Whole Foods Market)، بارنز اند نوبل (Barnes & Noble) و بد بث اند بیاند (Bed Bath & Beyond) به عنوان شرکا تایید کردند که در حال راه اندازی اپلیکیشن جدیدی به نامSpedn که تراکنش ارزهای دیجیتال را از طریق شبکه فلکسا تسهیل می کند، می باشند.