بانک های رمزنگاری راه حلی یکپارچه ارائه می دهند که به دنیای مالی سنتی متصل باشد که مهمتر از همه، با مقررات سازگار می باشد.

بانک های رمزنگاری شده تغییر دهنده بازی های این بخش هستند

بانک های رمزنگاری راه حلی یکپارچه ارائه می دهند که به دنیای مالی سنتی متصل باشد که مهمتر از همه، با مقررات سازگار می باشد.

فضای رمزنگاری از زمان تأسیس خود در سال 2008 مسیری طولانی را طی کرده است. بسیاری از زمینه ها در طول 12 سال گذشته از جمله بازداشت و راه حل های مبادله بهبود یافته است. اگر از پذیرندگان اولیه رمزنگاری سوال کنید، آن ها می توانند در مورد اینکه چقدر تنظیم کردن کیف پول دشوار بوده است برای شما داستان هایی را تعریف کنند.

از آن زمان به بعد وقتی وقتی صحبت از تجربه و روابط کابری به میان می آید متوجه می شویم که اوضاع بهتر شده است.امروزه ساختن یک کیف پول ارز رمزنگاری شده به راحتی ساختن ایمیل آدرس است.

همین مسئله در مورد خرید ارزهای رمزنگاری شده هم وجود دارد- در سال های اخیر صدها صرافی قابل اعتماد ظهور کرده اند که خرید و فروش ساده و مطمئن ارزهای رمزپایه را امکان پذیر می کنند.

در حالی که می توانم نمونه های دیگری را در مورد فضای ارز رمزنگاری ذکر کنم که طی دهه گذشته بهبود یافته اند اما هنوز هم یک مشکل بزرگ با اکثر محصولات و خدمات در فضای رمزنگاری وجود دارد آن هم این است که آنها به صورت کاملا؛ یکپارچه تنظیم نشده اند،اینجا جایی است که بانک های رمزنگاری وارد می شوند و تغییر دهنده بازی در فضای رمزنگاری خواهند بود.

وقتی من از کلمه یکپارچه استفاده می کنم،من به دو حوزه اشاره می کنم: اولین مورد مربوط به اکوسیستم رمزنگاری است،که تعداد زیادی برنامه و خدمات جالب و امیدوار کننده را ارائه می دهد که در چندین سیستم عامل و ارائه دهنده خدمات توزیع شده است. حوزه دوم در زمینه صنعت خدمات مالی است،جایی که بانک های رمزنگاری به دلیل داشتن دروازه ای بین فضای رمزنگاری و فضای مالی سنتی، یک راه حل یکپارچه ارائه می دهند.من هر دو زمینه را بررسی خواهم کرد، زیرا آنها برای درک جنبه انقلابی بانک های رمزنگاری از اهمیت یکسانی برخوردار هستند.

خرید تک مرحله

بانک های رمزنگاری به شما این امکان را می دهند تا- مانند ارزهای فیات، اوراق بهادار و غیره-دارایی های رمزنگاری شده و دارایی های سنتی خود را در یک حساب داشته باشید.اکثر افرادی که رمزنگاری می کنند باید با اشخاص ثالث رو به رو شوند.احتمالاً شما دارایی های رمزنگاری شده در مبادلات متعدد، کیف پول سخت افزاری، خدمات ارائه دهنده وام دهندگان غیر بانکی دارید و شاید قبلاً با برنامه های مالی غیرمتمرکز محبوب ارتباط برقرار کرده اید.البته، ما نباید حساب بانکی فیات شما را نیز فراموش کنیم، شما برای ارسال وجوه به طرف دیگر و برای خرید دارایی های رمزنگاری و بازگرداندن درآمد خود هنگام فروش ارز رمزنگاری، به آن نیاز دارید.

در نهایت، شما داده ها و دارایی های خود را در همه جا دارید، بنابراین با خطرات متعدد طرف مقابل مقابله می کنید.

بانک های رمزنگاری می گویند که شما تمام منابع رمزنگاری شده، ارزهای فیات و خدمات مختلف خود را در یک حساب بانکی مناسب دارید و با یک ارائه دهنده خدمات سر و کار دارید.در حالی که دفترهای توزیع شده خوب هستند، کنترل توزیع شده بد است،انک های رمزنگاری به شما این امکان را می دهند تا بر دارایی های غیرمتمرکز خود کنترلی متمرکز داشته باشید.این خطرات موجود بسیاری از سرمایه گذاران رمزنگاری را هنگام معامله با تعداد زیادی از ارائه دهندگان مختلف در حوزه های قضایی مختلف از بین می برد.با داشتن یک بانک رمزنگاری ، شما یک دروازه تخصصی برای خدمات و محصولات مختلف دارید.با یک بانک رمزنگاری، شما یک دروازه تخصصی برای خدمات و محصولات مختلف دارید.

پلی به دنیای قدیم

حتی اگر مزایای دارایی های رمزنگاری واضح باشد،تعداد بازیکنان سنتی مانند صندوق های بازنشستگی،صندوق های تامینی سنتی یا دفاتر خانوادگی که به سمت ارز رمزنگاری شده می روند به طرز شگفت انگیزی اندک است.در حالی که اعلامیه های اخیر مانند پیشنهاد رمزگذاری جدید PayPal(پی پال) نیز روند ورود موسسات به فضا را نشان می دهد،اکثریت قریب به اتفاق هنوز این کار را انجام نمی دهند.دلیل این امر نبود مقررات و شرکای قابل اعتماد برای این کار است.

بانک های رمزنگاری شریکی ایده آل برای کمک به بازیگران نهادی جهت ورود به فضای ارز رمزنگاری شده هستند تا در دنیای دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری کنید و دارایی های خود را با ارائه خدمات کامل بانکی ذخیره کنید.

غالباً ، موسسات می خواهند در ارز رمزنگاری شده سرمایه گذاری کنند اما سرمایه گذاران یا هیئت مدیره آنها از خطرات احتمالی دارایی های رمزنگاری می ترسند.با این حال، اگر صندوقی بتواند با یک بانک تنظیم شده متخصص در رمزنگاری شریک شود این مسئله می تواند نظر ذینفعان مهم را تغییر دهد و می تواند تصویب رمزنگاری را بسیار افزایش دهد،همانطور که یک بازار انبوه اغلب بازیکنان بزرگ را دنبال می کند،ورود هرچه بیشتر بازیکنان نهادی به رمزنگاری به نفع کل فضا خواهد بود.

بانک های رمزنگاری به عنوان پلی بین جهان رمزنگاری و جهان خدمات مالی سنتی کار می کنند.با داشتن مجوز بانکی، یک بانک رمزنگاری ضمن ارائه خدمات و محصولات در فضای رمزنگاری، الزامات و استانداردهای دنیای خدمات مالی سنتی را برآورده می کند به اینصورت که ایجاد یک ارتباط یکپارچه بین این دو جهان بازی را تغییر خواهد داد.

تنظیم شدن، کلید اصلی آینده است

پیش از این، فضای رمزنگاری قبلاً غالباً تنظیم نشده بود،مشابه راه حل های حضانت و مبادله،این امر هم بسیار تغییر کرده است و به شدت به سود سرمایه گذاران است.بیشتر حوزه های قضایی قوانین و مقرراتی را در مورد دارایی های رمزنگاری ایجاد کرده اند و همچنین در حال طراحی قوانین جدید برای ادغام آنها در جهان خدمات مالی نظیر سوئیس هستند.

طراحی بانک ارز رمز نگاری شده مطابق با مقررات است،برای دریافت مجوز بانکی، یک پروژه باید تمام الزامات قانونی بیان شده را بررسی کند.این امر به سرمایه گذاران رمزنگاری این اطمینان را می دهد که هیچ گونه برخوردی با ارائه دهندگان خدمات انجام نخواهد شد.اگر به شرایط فعلی مراکز مختلفی که به دلیل سازگاری با مقررات تنظیم شده اند نگاه کنیم، می توانیم فواید کار با یک شریک تنظیم شده را درک کنیم.

در سطح جهانی، این روند دارد به سمت تنظیم بیشتری می رود،من معتقدم که در آینده، ارائه خدمات رمزنگاری بدون نوعی مجوز ممنوع خواهد شد،بانک های رمزنگاری کاملاً موقعیت خوبی دارند، زیرا از ابتدا با این قوانین سازگار بوده اند.این مسئله اصلی بازیکنان در فضای رمزنگاری است که از قبل از ظهور مقررات بیشتر برای رمزنگاری وجود داشته است.

کنایه از سرنوشت

اگرچه ایده اصلی ساتوشی ناکاموتو خلاص شدن از شر واسطه های متمرکز بود و یکی از روشهای قدیمی بیت کوین "بانک خود بودن" بود، اما بانکهای رمزنگاری از قضا با ارائه کلیه خدمات و محصولات سازگار، تغییر دهنده بازی داراییهای رمزنگاری خواهند بود، راه حل خرید یک مرحله ای.

در حال حاضر، سوئیس و ایالات متحده در زمینه اعطای مجوزهای بانکی برای پروژه های رمزنگاری پیشرو هستند، اما می توان انتظار داشت که با مشخص شدن پیشنهاد ارزش آنها، تعداد بانک های تخصصی در چند سال آینده در سطح جهانی افزایش یابد.

بیت کوینبیت کوین
بیت کوین$۲۹,۴۳۶۹۰۴,۸۶۲,۷۶۱ تومان