توکن یوشی YooShi چیست؟ نگاهی به مقاله سفید این رمز ارز

یوشی توکنی در زنجیره هوشمند بایننس می باشد که دارای ویژگی های مختلف چشمگیری است. نام و تصویر یوشی از یک دایناسور در بازی سوپر ماریو الهام گرفته شده که نام او یوشی است.

به گفته تیم پشتیبان یوشی این توکن با مکانیزم سوزاندن، کل گردش تولید یوشی به طور تصاعدی کاهش می یابد. علاوه بر این با ترکیب مکانیزم سوزاندن، عملکرد ابتکاری نقدینگی خودکار و NFT با یکدیگر نقدینگی یوشی مجاز است که به سرعت افزایش یابد. یکی از مهم ترین ویژگی های یوشی این است که یک مرکزیت زدایی در مقیاس بزرگ را انجام می دهد که در سایر توکن ها بسیار کم است.

undefined

همچنین این تیم می گویند که یوشی یک توکن DeFi منصفانه است. در طی هر معامله سه عملکرد ساده رخ می دهد: (پاداش های استاتیک) Static Rewards، (اکتساب LP) LP Acquisition ،(سوزاندن دستی) Manual Burn.

مفهوم ابتکاری NFT Yield Farming اجازه می دهد تا مجموعه های NFT در فارمینگ عملکرد DeFi مورد استفاده قرار گیرند که به طور فوق العاده ای NFT را افزایش می دهد.

آن ها بیان می دارند که یوشی با تمرکز بر بازی NFT متراورس قصد دارد یک سیستم مالی جدید با بلاکچین و بازی ایجاد کند که باعث می شود بازی نه تنها سرگرمی بلکه سرمایه گذاری نیز باشد.

الگوریتم سیاه چاله یا Black Hole

سیاه چاله بیش از 50٪ از عرضه را در زمان راه اندازی مالک بود. سیاه چاله یکی از دارندگان کیف پول به حساب می آید که 4٪ معاملات در آن توزیع می شود که این منجر به رشد سیاه چاله و سوختن منبع توکن می شود.

دیگر ویژگی های توکن یوشی که در وب سایت این رمز ارز ذکر شده است

غیرقابل کنترل: نقدینگی در پنکیک سواپ قفل شده و مالکیت قرارداد به آدرس سوختگی منتقل شده است.

راه اندازی عادلانه: 100٪ از عرضه یوشی به عنوان نقدینگی تهیه می شود به این معنی که هیچ پیش فروش و تخصیصی برای اعضای تیم وجود ندارد.

فارمینگ اتوماتیک ایمن: 4% از هزینه های معامله بین دارندگان توکن توزیع می شود. زمانی که شروع به ذخیره دارایی در کیف پول خود کردید آن را مشاهده خواهید کردید.

100٪ غیر متمرکز: توکن YooShi توسط جامعه ای داوطلب اداره می شود زیرا مالکیت قرارداد به سوزانده شده و راه اندازی آن به صورت کاملا نقدینگی شده است.

افزایش کف قیمت به طور مداوم: 3٪ از هر هزینه معاملات به عنوان نقدینگی در استخر پنکیک سواپ یوشی/ BNB قفل شده است و کف قیمت را همیشه افزایش می دهد.

ایمنی در برابر شوک نهنگ یا Whale Shock: هیچ کیف پولی بیش از 1٪ از توکن را در اختیار ندارد و هیچ معامله ای نمی تواند بیش از 5 تریلیون توکن را درگیر کند.

چگونه می توان توکن یوشی را خریداری کرد؟

1. ایجاد یک کیف پول: در گوگل کروم برای دانلود برنامه و راه اندازی کیف پول به metamask.io مراجعه کنید. کاربران اندروید و iOS می توانند برنامه Trust Wallet را در موبایل خود دانلود کنند.

2. BNB را به کیف پول BSC خود ارسال کنید: BNB را از صرافی بایننس خریداری کرده و به آدرس کیف پول BSC خود منتقل کنید.

3. معامله BNB (بایننس کوین) با یوشی: به بخش DApps در پایین بروید و PancakeSwap V2 را پیدا کرده سپس بر روی "Select a Currency" کلیک کنید. آدرس قرارداد را در نوار جستجو وارد کرده و می توانید یوشی را پیدا کنید.

قبل از معامله روی چرخ دنده کلیک کرده و میزان لغزش یا افت را روی 12-15٪ تنظیم کنید. مبلغی را که می خواهید خریداری کنید تنظیم کرده و روی دکمه "Swap" کلیک کنید.

اگر با کامپیوتر کار می کنید لطفاً به وب سایت رسمی PancakeSwapV2 وارد شوید و روی "Connect Wallet" در سمت راست بالای وب سایت کلیک کنید.

YooShiYooShi
YooShi$۰.۰۰۰۰۰۰۱۳۷۲۲۴۰.۰۰۴۲۱۸۲۶۶۳۲۵ تومان
PancakeSwapPancakeSwap
PancakeSwap۱۶.۷M دلار۱۰ / ۰.۴۹ امتیاز
:yooshi.io