رمزارز XEND FINANCE چیست؟

Xend Finance یک پلت فرم DeFi برای تعاونی ها و اتحادیه های اعتباری است که با بهینه سازی و تجمیع پروتکل های مختلف وام DeFi با هدف ارائه بازده ارزی بالا و در عین حال پایدار و توکن های پاداش برای افرادی که در اقتصاد ناپایدار زندگی می کنند، سود چند سطحی را فراهم می آورد.

بررسی اجمالی پروژه:

XEND FINANCE چیست؟

Xend Finance اولین پروتكلی است كه با بیش از 2.2 تریلیون دلار AUM در اتحادیه های اعتباری جهانی، بخشی از بازار را هدف قرار داده است. سیستم عامل های پس انداز متمرکز و فیات همیشه توسط کارمزد و مقررات پرداخت های مرزی که سرمایه گذاری در کشورهای دیگر را محدود می کند محدود می شوند. پروتکل اتحادیه اعتباری غیرمتمرکز Xend Finance به منظور بهینه سازی، بهبود و افزودن ارزش به فعالیت های اصلی اتحادیه های اعتباری در سطح جهان و از بین بردن موانع مالی سنتی و ارائه عملیات پس انداز، وام و سرمایه گذاری غیرمتمرکز اتحادیه های اعتباری و همچنین ارائه چند منظوره ساخته شده است. علاقه به سطح بالا به اعضای این اتحادیه ها برمی گردد.

توکن شبکه ($ XEND) برای پاداش دادن به کاربران جهت پس انداز، سرمایه گذاری و انجام عملیات مختلف در شبکه استفاده می شود. XEND همچنین برای خرید بیمه و محافظت از دارایی های درون پروتکل استفاده می شود.

Xend Finance اجازه می دهد تا عملیات اعتباری و پس انداز فردی از طریق قراردادهای هوشمند به طور خودکار انجام شود. این سیستم برای ایجاد اتحادیه و کارمزد برای هر دوره پس انداز کامل که با XEND پرداخت می شود از اتحادیه های اعتباری هزینه کمی می گیرد. درصدی از هزینه صرف کاهش عرضه در گردش و کمک به پرداخت سطح اول بهره به دارندگان می شود. این قرارداد هوشمند به صورت دوره ای پس انداز (سپرده) کاربر را بر روی پروتکل های وام DeFi مانند ترکیب AAVE و پروتکل مالی Yearn سرمایه گذاری می کند. بنابراین سطح دوم علاقه را برای کاربران ایجاد می کند.

در حال حاضر این پروتکل از شبکه اتریوم و زنجیره هوشمند بایننس پشتیبانی می کند.

رفتن به استراتژی بازار

اولین اتحادیه اعتباری یا سکوی تعاونی DeFi در جهان بازاری به ارزش بیش از 1.4 تریلیون دلار با بیش از 250 میلیون عضو سالانه در جهان را هدف قرار داده است.

Xend Finance کاربران باهوش رمزنگاری و غیر رمزنگاری را با تمرکز جغرافیایی بر کشورهای در حال توسعه هدف می گیرد جایی که سیستم بانکی قادر به ارائه خدمات مالی مناسب به میلیون ها شهروند زیر مجموعه بانک یا بانک نیست یعنی مناطقی که برای اخلال در پروژه های DeFi در آینده نزدیک رسیده است.

هدف این پروژه تأمین 10٪ از بازار اتحادیه های اعتباری است.

فاز اولیه: این پروژه بر روی مخاطبان DeFi و رمزنگاری، افزایش آگاهی از بازار، ایجاد یک جامعه قوی برای رویداد تولید توکن، معرفی Xend Finance به جوامع مختلف در مناطق مختلف جهان و ایجاد مشارکت های استراتژیک با کاربران اصلی مختلف در این موارد متمرکز خواهد شد. این شرکای استراتژیک به پیشرفت آموزش بازار و افزایش نرخ پذیرش کمک خواهند کرد.

مرحله توسعه: از مرحله توسعه اصلی توسعه SDK های وب و تلفن همراه استفاده کرده تا پیچیدگی ساخت و ساز در بلاکچین را کاملاً انتزاعی کنید. از این رو توسعه دهندگان برنامه های وب 2.0 و وب 3.0 به راحتی می توانند کاربران خود را در معرض DeFi قرار دهند.

مرحله رشد: جذب کاربر مقیاس پذیر و یکپارچه سازی پلتفرم Xend Finance با شروع کار با پایگاه کاربر موجود با بیش از 55000 کاربر در اکوسیستم Xend، به صورت تصاعدی. UX ساده و پاسخگو و یکپارچه سازی SDK به راحتی امکان استفاده از کاربران باهوش غیر رمزنگاری را فراهم می کند. بنابراین از دنیای غیر رمزپایه نقدینگی بیشتری به دست می آورد.

بازار اتحادیه اعتباری

Xend Finance به اکوسیستم Xend تعلق دارد که در حال حاضر بیش از 55000 کاربر دارد. این اکوسیستم در حال حاضر از دو محصول تشکیل شده است:

Xend: برنامه ای برای ارسال و دریافت پول بصورت آنلاین و آفلاین.

Geena: ابزار تجارتی که توسط SME ها استفاده می شود.

این دو محصول به پردازنده Xend Finance از کاربران غیر رمزپایه کمک زیادی می کنند و ارزش بیشتری نسبت به راه حل های قدیمی و متمرکز فعلی دارند.

Xend Finance: یک بستر DeFi برای تعاونی ها و اتحادیه های اعتباری که با بهینه سازی و تجمیع پروتکل های مختلف وام DeFi با هدف ارائه بازده ارزی بالا و در عین حال پایدار و جوایز رمزگذاری به افراد کم هزینه اقتصادی که در اقتصادهای ناپایدار زندگی می کنند، چندین سطح علاقه را فراهم می کند. هر کسی از هر منطقه از جهان برای شرکت در SDK به سایر شرکت های خدمات مالی اجازه می دهد تا در بالای پروتکل ایجاد شده پتانسیل جذب مشتری را افزایش دهند و در عین حال به آنها امکان دسترسی به ویژگی های DeFi مانند APY های بالا و سکه های پایدار جهانی را نسبت به ارزهای عجیب و غریب فیات کمتر در معرض استهلاک قرار بدهند.

در حال حاضر یک Testnet برای Xend Finance وجود دارد که بر روی زنجیره هوشمند بایننس ساخته شده است.

undefined

نقشه راه محصول

undefined

جریانات درآمد

undefined

تکنولوژی های مورد استفاده و ایجاد شده توسط پروژه

بلاکچین اتریوم

این پروژه از بلاکچین اتریوم به عنوان شبکه اصلی بلاکچین استفاده می کند. بلاکچین اتریوم دارای بیشترین پروتکل های وام دهی DeFi است و برای ارائه بهترین APY ها به کاربران خود پروتکل های بیشتری را به Xend Finance اضافه می کند.

زنجیره هوشمند بایننس

زنجیره هوشمند بایننس یک بلاکچین سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) است که به طور موازی با زنجیره بایننس کار می کند که قراردادهای هوشمند را امکان پذیر می سازد. بسیار سریع است (هر 3 ثانیه یک بلاک تولید می کند)، با EVM سازگار است، هزینه گاز آن بسیار کم است و از انتقال دارایی های بین زنجیره ای پشتیبانی می کند.

web3.js -Ethereum JavaScript API

مجموعه ای از کتابخانه ها که به شما امکان می دهند با یک نود اتریوم محلی یا از راه دور با استفاده از HTTP، IPC یا WebSocket تعامل داشته باشید و به کاربران امکان می دهد بدون واسطه با سیستم عامل تعامل داشته باشند

گاناچ (Ganache)

گاناچ یک ابزار توسعه است که برای ساخت یک شاخه از شبکه اصلی اتریوم و زنجیره هوشمند بایننس استفاده می شود تا پروتکل Xend Finance را با تمام پارامترهای شبکه اصلی اما روی یک بلاکچین محلی آزمایش کند.

ترافل

برای ساخت و استقرار تست های خودکار برای آزمایش پروتکل استفاده می شود.

شرکا و سرمایه گذاران

undefined
undefined

اقتصاد توکن

undefined

توزیع توکن

undefined

برنامه زمان بندی انتشار توکن

undefined
Xend FinanceXend Finance
Xend Finance$۰.۰۳۴۷۴۲۰۳۱,۰۶۸ تومان
:daomaker.com