آیا ارزش و قیمت رمز ارز شیبا اینو (Shiba Inu) افزایش می یابد؟

شیبا اینو ارز دیجیتالی مبتنی بر میم است که از نژاد سگ شیبا اینو برای آرم خود مانند دوج کوین استفاده می کند و در روزهای اخیر برخی پیش بینی ها و نظریه های جدید را به خود اختصاص داده است.

بن كازلین رئیس تحقیقات و استراتژی ارز دیجیتال AAX به The Inverse گفت كه: مردم نباید به سرعت از کنار هیجانی که در رمز ارز شیبا ایجاد شده است بگذرند.

وی گفت شاید بهتر باشد به جای گذشتن از کنار این هیجان به وجود آمده است به چیزی که شاهد آن می باشیم دقت کنیم و آن ورود تریدرهای جدید به بازار رمز ارزها هستیم.

با این حال سام بانكمن فرید مدیر ارشد اجرایی در معاملات رمزنگاری مشتقات FTX به The Inverse گفت: در صورت پیشی گرفتن شیبا از دوج، من متعجب خواهم شد ولی هر چیزی امکان پذیر است.

دیوید هسیائو مدیرعامل مجله رمزنگاری Block Journal به The Inverse گفت که: شیبا یک رمز ارز مبتنی بر میم است و مردم باید با این تفکر به آن نزدیک شوند که این رمز ارز مربوط به اتصال به جامعه گسترده تری می باشد و نه لزوماً یک پیشرفت اقتصادی یا مالی.

آیا ارزش شیبا افزایش می یابد؟

به گفته اکسپرس تحلیلگران بیان داشته اند که بعید است رمز ارز شیبا به یک دلار برسد زیرا رشد چندانی در مقایسه با دوج کوین نداشته است.

با این حال رمز ارز شیبا چیزی شبیه "ارز پایدار" خواهد بود که دارای نوسان زیادی نیست.

به گزارش اکسپرس ارزهای پایدار ارزهایی هستند که دارای قیمت ثابت باشند و انتظار می رود" با نوسانات کم قیمت "همراه باشند. "اگر شیبا به طریقی مراحل دوج را دنبال کند می توان انتظار داشت که همان نوع عملکرد در مراحل بعدی رشد داشته باشد."

شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۱۷۰.۳۵۸۵۳۴۹۷۰۹۴۹ تومان