آیا شیبا اینو (Shiba Inu) در پلتفرم رابین هود (Robinhood) لیست می شود؟

سکه شیبا اینو در رابین هود

یک دادخواست جدید در Change.org برای رمز ارز شیبا اینو در رابین هود، برنامه معاملات سهام که به مردم امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال را می دهد درج شده است.

در حقیقت سخنگوی Change.org به نیوزویک گفت که: این دادخواست به دهمین دادخواست بزرگ در وب سایت برای ماه مه تبدیل شده است.

یک کاربر Change.org به نام Tristan Luke این دادخواست را ایجاد کرد. هدف بدست آوردن 150،000 امضا بود. تاکنون در هر نیوزویک به حدود 86000 امضا رسیده است.

رسانه های اجتماعی برای رابین هود تلاش کرده اند تا رمز ارز شیبا اینو را در اپلیکیشن خود لیست کند که به گفته یاهو این کار این رمز ارز را در معرض دید افراد بیشتری قرار می دهد و به طور بالقوه ارزش دارایی، مالیه، سرمایه گذاری آن را افزایش می دهد.

دوج کوین رمز ارز مبتنی بر میم و رقابتی با سکه شیبا در رابین هود در دسترس است.

خطرات رابین هود و اپلیکیشن های معامله سهام

وارن بافت سرمایه گذار افسانه ای در آغاز ماه مه گفت که اپلیکیشن های معاملات سهام مانند Robinhood مثل قمار هستند. به گزارش CNBC وی گفت که: این اپلیکیشن ها سرمایه گذاری را آسان تر کرده و سرمایه گذاری را به تجربه ای مانند قمار تبدیل می کند.

به طور کلی بافت گفت که استفاده از اپلیکیشن ها مشکلی ندارد اما این تنها راه سرمایه گذاری نیست.

به گفته CNBC بافت گفت: "هیچ چیز غیرقانونی و غیر اخلاقی در این مورد وجود ندارد اما من فکر نمی کنم شما بتوانید جامعه ای را در اطراف افرادی که این کار را انجام می دهند ایجاد کنید."

بافت گفت: "درجه ای که یک جامعه بسیار ثروتمند می تواند به افرادی که اکنون می دانند چگونه اساساً از غرایز قمار نه تنها مردم آمریکا بلکه عموم مردم جهان سو استفاده کنند و پاداش دهند این تحسین برانگیزترین قسمت این موفقیت نیست."

شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۱۷۹۰.۳۵۹۵۰۰۵۴۱۲۳۳ تومان