ارز دیجیتال بیکس بی کوین BixBcoin چیست؟

BixBcoin یک ارز دیجیتال همتا به همتا (P2P) است که در 15 مارس 2020 بر روی بلاکچین مربوط به خود راه اندازی شد. الگوریتم اجماع برای BixBcoin بر اثبات کار (PoW) متمرکز شده است. MRM GROUP همچنین BIXB را در مجموع 3,000,000 واحد تا این زمان منتشر کرده است.

به بیان دیگر BIXB ممکن است به عنوان یک دارایی ارز دیجیتال شناخته شود که از فناوری بلاکچین برای تسهیل و پشتیبانی از تراکنش های مالی مستقل از هر مقام دولتی استفاده می کند. گزارش شده است که به خوبی محافظت می شود، سریع است و ظاهراً محدودیت های کمی دارد. از آنجایی که معمولاً از دفتر کل توزیع شده برای ثبت همه تراکنش ها استفاده می شود از این رو می توان از جستجوگر این کوین برای مشاهده تاریخچه تراکنش در bixbexplorer استفاده نمود.

برخی از ویژگی های اصلی مرتبط با این ارز دیجیتال حول جنبه های متعددی مانند فناوری بلاکچین، امنیت، تراکنش ها و موارد دیگر می چرخد. مانند هر ارز دیجیتال دیگری قبل از تصمیم گیری مالی در مورد سرمایه گذاری دانستن این جنبه ها بسیار مهم است.

بلاکچین BIXB که پایه و اساس زیرساخت پروژه است یکی از جنبه های برجسته این ارز دیجیتال می باشد. وجود یک چارچوب قدرتمند که همچنین از آن زمان این پروژه را با موفقیت به یک سرویس مالی چند پلتفرمی با چشم‌ اندازهای مثبت در بلندمدت تبدیل کرده نموده است یک ویژگی های اساسی است که تنها در بین برخی از بهترین پروژه‌ های بازار ارزهای دیجیتال قابل مشاهده می باشد.

BixBcoin همچنین یک کیف پول امن به نام "BIXB WALLET" برای کمک به عملکرد آن ساخته و این کیف پول اکنون برای اندروید، ویندوز، لینوکس و وب در دسترس است. همچنین کیف‌ پول‌ ها، صرافی‌ ها و تمامی پلتفرم‌ های پشتیبانی شده Bixbcoin کارمزد تراکنش‌ های نسبتاً پایینی دارند که در نتیجه آن را به یک انتخاب بسیار مقرون ‌به ‌صرفه در چشم سرمایه ‌گذاران بی ‌شمار تبدیل می ‌کند.

همچنین کد منبع BIXB همیشه در GitHub برای هر کسی که ممکن است بخواهد آن را بررسی کند در دسترس است.

BixBcoin چه کاری می تواند انجام دهد؟

مانند سایر ارزهای دیجیتال BixBcoin یک ابزار مبتنی بر بلاکچین برای انجام پرداخت در سطح بین المللی است. این یک ارز دیجیتال همتا به همتا است که امکان پرداخت فوری کم هزینه را در سراسر جهان فراهم می کند.

BixBcoin با استفاده از یک برنامه منبع باز ایجاد و منتقل می شود و می توان آن را به هر نقطه از جهان به صورت غیر متمرکز و بدون نیاز به نهاد مرکزی و یا واسطه منتقل نمود. BixBcoin از زمان معرفی به بازار رشد پایداری را تجربه کرده است و کد رسمی مورد استفاده برای ارائه BixBcoin در پلتفرم های تراکنش BIXB است.

تمام تراکنش های انجام شده در BixBcoin در یک دفتر کل ثبت می شود و از طریق www.bixbexplorer.com قابل پیگیری است.

چرا BixBcoin؟

سرمایه‌ گذاران احتمالاً می‌ خواهند دلیل سرمایه گذاری در هر ارز دیجیتال را بدانند و BixBcoin نیز از این قاعده مستثنی نیست. در اواخر سال 2019 یک نهاد غیرمتمرکز به نام MRM GROUP فوق الذکر BIXB را ارائه کرد. بنابراین یک تیم توزیع‌ شده از کشورهای مختلف گرد هم آمده‌ اند تا به طور مداوم بر روی آن کار کنند، حمایت کنند و تضمین کنند که امنیت و استقلال اکوسیستم BixBcoin برای آینده تضمین شده است.

پاداش

BixBcoin علاوه بر اینکه می‌ تواند از قیمت مربوط به خود ارز دیجیتال سود ببرد تلاش می‌ کند تا به ماینرهای خود پاداش دهد. به هر ماینر در ازای کمک در تأیید تراکنش‌ ها و همچنین اختصاص قدرت محاسباتی برای حل محاسبات دشوار ریاضی تا 0.01 BIXB پاداش داده می‌ شود.

صرافی ها

اگرچه این پروژه دارای صرافی خاص خود به نام BIXB EXCHANGE است اما در صرافی‌ های Coinsbit و Hotbit نیز موجود می باشد. در دسترس بودن BIXB در هات بیت به ویژه فرصتی عالی برای بهره مندی از مزایای استفاده از یک پلتفرم کاربر پسند با کارمزد تراکنش کم و بدون محدودیت فراهم می نماید. در هات بیت BIXB را می توان با استفاده از جفت های BTC و USDT و همچنین ارزهای مختلف فیات معامله کرد. علاوه بر این Hotbit معمولاً دارای برخی از پروژه‌ های سرمایه‌ گذاری انگیزشی جذاب نیز می‌ باشد.

BixBcoin چگونه کار می کند؟

هر ارز دیجیتالی از الگوریتم خاصی برای کار استفاده می کند و BixBcoin از Scrypt به عنوان الگوریتم خود استفاده می نماید.

این الگوریتم محاسبات آسان تر، حجم کار کمتر و در نتیجه تایید سریع تر تراکنش ها را امکان پذیر می کند. Skrypt هزینه های تراکنش را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

BixBcoin در واقع یک کوین از پیش استخراج شده است. کوین های از پیش استخراج شده ابتدا توسط سازندگان آنها قبل از عرضه عمومی استخراج می شوند و در واقع ماینرهای BixBcoin برای تایید تراکنش ها از طریق شبکه پاداش دریافت می کنند.

BIXBCOINBIXBCOIN
BIXBCOIN$۰.۰۰۰۰۰۹۲۹۰.۲۸۴۴۱۳۵۸۴۴۹۹ تومان