چرا رمزارز شیبا اینو Shiba Inu در هفته گذشته افزایش چشمگیری داشته است؟

2 دلیل عمده برای بالا رفتن قیمت شیبا اینو وجود دارد.

قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو که مبتنی بر میم توکن می باشد در چند روز گذشته به دلیل گمانه زنی ها در مورد خرید عمده نهنگ دو برابر شده است.

یک نهنگ اغلب به عنوان سرمایه گذار در نظر گرفته می شود که قبل از فروش دارایی های دیجیتالی خود مقدار زیادی از آن را خریداری می کند.

undefined

به گفته یاهو فایننس "یک نهنگ مرموز" وجود داشته که "مقدار زیادی شیبا اینو را خریداری کرده است".

در واقع یکی از این نهنگ ها 6.2 تریلیون کوین شیبا خریداری کرد که هزینه آن حدود 44 میلیون دلار بود.

این ارز دیجیتال در روزهای اخیر توجه رسانه های اجتماعی را بیشتر از قبل به خود جلب کرده است. این افزایش توجه شبکه های اجتماعی از زمانی آغاز شد که ایلان ماسک مدیرعامل تسلا تصویری از سگ خود به نام فلوکی که از نژاد شیبا اینو است را در توییتر منتشر کرد. این عمل به کاربران رسانه های اجتماعی الهام داد تا بدون هیچگونه توقفی #SHIB را توییت کنند.

undefined

این جهش با افزایش اخیر در ماه سپتامبر همراه شد زمانی که رمزارز شیبا اینو پس از اضافه شدن به صرافی کوین بیس که به افراد اجازه داد و ستد و خرید ارزهای دیجیتال را می دهد 35 درصد افزایش یافت. این خبر به گفته Mint می باشد که اخبار مالی و ارزهای دیجیتال را زیر نظر دارد.

ایشان آرورا که با Tykhe Block Ventures صندوق حمایت از ارزهای دیجیتال کار می کند بیان نمود که شیبا اینو ممکن است پروژه جدیدی را راه اندازی کند که باعث افزایش علاقه به رمزارز شود.

او گفت: "این کوین به عنوان یک میم کوین و بدون اینکه مورد استفاده باشد شروع شد اما در حال تغییر است زیرا به نظر می رسد که تیم روی موارد خاصی مانند صرافی غیر متمرکز کار می کند."

شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۱۷۰.۳۵۹۸۸۰۴۰۸۹۷۲ تومان