چرا رمزارز شیبا اینو Shiba Inu همچنان در حال افزایش است؟

کارشناسان هنوز مطمئن نیستند که چرا رمزارز شیبا اینو انعطاف پذیری زیادی از خود نشان داده است.

رمزارز شیبا اینو علیرغم چند ماه افت و سقوط همچنان در حال صعود است و برخی از کارشناسان هنوز مطمئن نیستند که چرا اینگونه است.

معامله گران حرفه ای رمزارز شیبا اینو به CoinDesk.com می گویند که مطمئن نیستند چرا این ارز دیجیتال مبتنی بر میم چنین انعطاف پذیری دارد.

undefined

یکی از اعضای انجمن شیب به CoinDesk.com می گوید: شیب مانند این است که معامله گران خرده فروشی توکن جادویی جهان را در اختیار دارند.

دارن گفت دارندگان رمزارز شیبا اینو از الگوهای بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال پیروی نمی کنند بنابراین ردیابی کوین سخت است.

DuJun یکی از بنیانگذاران صرافی ارز دیجیتال هوبی Huobi به CoinDesk.com می گوید که اساساً کاربران رسانه های اجتماعی به رشد شیبا اینو کمک می کنند.

Du گفت: "شیبا اینو دارای پایگاه کاربری قوی است و پروژه های آن نسبتاً ساده و قابل درک برای مبتدیان ارز دیجیتال می باشد."

رمزارز شیبا اینو اخیراً دچار افت جزئی شد که پس از یک هفته سود بزرگی برای آن حاصل شد. به گزارش یاهو فایننس این کوین افزایش قابل توجهی داشت زیرا یک نهنگ مرموز در روزهای اخیر مقدار زیادی شیبا اینو خریداری کرده است. این امر کمیاب بودن کوین و در پی آن ارزش آن را افزایش داد.

پیش از آن ایلان ماسک مدیرعامل تسلا تصویری از سگ خود که از نژاد شیبا اینو است به نام فلوکی را در توییتر منتشر کرد و در پی آن هشتگ #SHIB در سراسر جهان رواج یافت.

undefined

همچنین قبل از اینکه این اتفاق بیفتد کوین بیس ارز دیجیتال شیبا اینو را به برنامه خود اضافه و به افراد بیشتری اجازه داد تا آن را معامله کنند.

با این حال صعودها و کاهش های مداوم نشان می دهد که بازار ارزهای دیجیتال می تواند متزلزل بوده و دائما در حال تغییر باشد. اداره رفتار مالی به مردم هشدار داده است که ارزهای دیجیتال می توانند به دلیل تغییر بازار سرمایه گذاری خطرناکی باشند.

FCA در بیانیه ای می گوید: سرمایه گذاری در دارایی های ارز دیجیتال و یا وام های مرتبط با آن ها عموماً شامل ریسک های بسیار بالا می باشد. اگر مصرف کنندگان می خواهند که در این نوع محصولات سرمایه گذاری کنند باید آمادگی از دست دادن پول خود را داشته باشند.

شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۲۳۱۰.۳۷۸۴۰۹۴۵۰۷۰۷ تومان