ارز دیجیتال زین فین نتورک XDC Network چیست؟

دنیای ارزهای دیجیتال مملو از پروژه های نوآورانه است. این مقاله در مورد یکی از این پروژه ها به نام شبکه XDC است. بیایید با جزئیات بیشتری به آن نگاه کنیم.

undefined

شبکه XDC چیست؟

طبق وب سایت آن شبکه XDC یک بلاکچین ترکیبی است که تمایل به کسب و کار دارد و برای تجارت و امور مالی چند ملیتی ایجاد شده است. شبکه XDC توسط کوین اصلی خود به نام XDC پشتیبانی می شود.

قرارداد دیجیتال XDC که به نام زنجیره XDC نیز نامیده می شود از اثبات سهام نمایندگی زین فین (XDPoS) استفاده می کند. این شرکت در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک شبکه بلاکچین با مقیاس پذیری بالا، ایمن و دارای مجوز است. این شبکه در تلاش است تا انسداد شبکه و افزایش زمان تراکنش و همچنین هزینه‌ های بیش از حد تراکنش‌ های اتریوم را برطرف کند. همچنین در حال ساخت یک زنجیره غیرمتمرکز و بلاکچینی است که با ماشین مجازی اتریوم قابل همکاری است.

شبکه زین فین دارای چندین عنصر امنیتی است که آن را ایمن می کند. ویژگی های تصادفی سازی و اعتبارسنجی دوگانه آن قابل توجه است. همچنین برگشت ناپذیری ترکیب بلاک وجود دارد که این امر باعث می‌ شود که ایجاد مجدد رکورد بلاکچین غیرقابل انجام باشد.

شبکه XDC توسط eXchange inFinite (XinFin) تأسیس شده است. همانطور که قبلا ذکر شد این یک شبکه اثبات سهام (XDPoS) است. این بدان معناست که به پل های رله هیبریدی، اجازه اعتبارسنجی بلاک فوری و قابلیت همکاری می دهد. همه این ویژگی ها آن را برای توسعه دهندگان مناسب می کند. قرارداد دیجیتال زین فین (XDC) سیستم بلاکچین ترکیبی XDC را کنترل می کند. توکن XDC به عنوان یک ابزار پرداخت برای برنامه های غیرمتمرکز (dApps) ایجاد شده در شبکه XDC کار می کند.

بنابراین توکن XDC توکن ابزار اصلی است که از بلاکچین ترکیبی زین فین پشتیبانی می کند. همانطور که قبلا ذکر شد توکن XDC به عنوان یک ابزار پرداخت برای برنامه های کاربردی ایجاد شده در بلاکچین ترکیبی زین فین عمل می کند.

شبکه XDC با استفاده از مکانیزم توکن های ارز دیجیتال، دیجیتالی کردن، توکن سازی و پرداخت سریع تراکنش های معاملاتی را امکان پذیر می کن و وابستگی به سیستم های پیچیده ارزی را کاهش می دهد. برخی از مزایای اساسی عبارتند از هزینه های تراکنش پایین تر و یا تقریباً صفر، مصرف انرژی کمتر، دوره اعتبارسنجی قوی، اعتبار سنجی دوگانه، و تصادفی سازی برای تضمین ایمنی.

شبکه XDC با استفاده از ویژگی‌های مختلف مانند قراردادهای هوشمند قابل همکاری، 2000 تراکنش در ثانیه و ماشین مجازی اتریوم پایه‌ ای مقیاس‌ پذیر برای شرکت‌ ها و کسب‌ و کارهای مستقل ایجاد می‌ کند.

توکن XDC چگونه عمل می کند؟

شبکه زین فین توسط زنجیره ای از 108 مسترنود پشتیبانی می شود. همانطور که قبلاً ذکر شد توکن XDC اولین توکن کاربردی است که از بلاکچین ترکیبی زین فین پشتیبانی می کند. توکن ابزار XDC مزایای مختلفی دارد.

بلاکچین زین فین دارای عرضه بی قید و شرط 100 میلیارد توکن XDC است. این استخر ثابت می باشد.

در حالی که در حال حاضر برای گفتن مطلب درباره XDC خیلی زود می باشد اما این پروژه قبلاً پیشرفت قابل توجهی داشته است. این پلتفرم با داشتن یک تیم متنوع و واقعا بین المللی و همچنین مشاوران بسیار ماهر و محترم مطمئنا چیزهای زیادی برای ارائه دارد.

چیزی که شبکه XDC را خاص می نماید عناصر متعدد آن است. آنها تقریباً تمام مشکلاتی که پلتفرم های بلاکچین در حال حاضر با آن مواجه هستند را برطرف می کنند. همچنین این پلتفرم بر برنامه های گسترش اجتماعی نیز تمرکز دارد. این شبکه در تلاش است تا به یک بلاکچین عمومی قراردادهای هوشمند ایده‌ آل برای شرکت‌های کوچک و بزرگ تبدیل شود.

XDC NetworkXDC Network
XDC Network$۰.۰۴۵۷۹۱۸۹۱,۴۰۱.۹ تومان