رمز ارز ترون (Tron) چیست و چه کارآیی دارد؟

ترون بلاکچینی است که برای کمک به افراد جهت کنترل داده های ایجاد شده به صورت آنلاین و کسب درآمد از آن استفاده شده است. در سنگاپور مستقر می باشد و از سیستم رأی گیری برای انتخاب افراد جهت حفظ شبکه استفاده می کند و همچنین 70 میلیون دلار در ICO خود جمع آوری کرده است.

افراد مرکز بر اینترنت حاکم هستند. شرکت هایی مانند گوگل، فیس بوک و آمازون داده هایی را که همه ما تولید می کنیم شخصی سازی و کنترل می کنند. این امر باعث شده است که آن شرکت های مرکز بسیار ثروتمند باشند و ما حتی مطمئن نیستیم که از داده هایمان برای چه مواردی استفاده می شود.

این مشکلی است که ترون می خواهد آن را حل کند. این برنامه می خواهد به سازندگان محتوا نیرو بدهد و راهی برای درآمدزایی از چیزهایی که کاربران ایجاد می کنند ایجاد کرده و از آنها در بلاکچین پشتیبانی می کند.

ترون چیست؟

ترون یک بلاکچین غیرمتمرکز است که جهت سرگرمی و ایجاد محتوا طراحی شده است. بخشی از شبکه های اجتماعی، بخشی از پلتفرم محتوایی تشکیل شده است. ترون به گونه ای طراحی شده است که به افراد این امکان را می دهد محتوایی را ایجاد کنند تا به دلخواه کاربر قابل اشتراک گذاری و تجارت باشد. این داده ها می توانند از متن گرفته تا عکس، صدا و یا تصویر باشند.

مانند اتریوم، تروم نیز قرارداد های هوشمند، Dapps و کیف پول خاص خود را دارد. اما برخلاف اتریوم اهداف ترون ایجاد خدمات پیچیده تر مانند سیستم عامل تجارت خود و در نهایت یک شبکه بازی غیرمتمرکز برای توسعه دهندگان است.

ترون توسط جاستین سان نماینده ارشد سابق ریپل در چین تاسیس شد. در حالی که سان مدیر عامل شرکت است شبکه توسط یک شرکت غیر انتفاعی موسوم به بنیاد ترون اداره می شود.

ترون چگونه تولید می شود؟

برخلاف ارزهای مبتنی بر استخراج مانند اتریو و بیت کوین، این ارز در زمان مطبوعی راه اندازی صادر شد. رقم ترون 99 میلیارد است با وجود عرضه دو سوم این تعداد.

ترون چگونه کار می کند؟

در قلب ترون یک پروتکل اجماع شناخته شده است که به عنوان سند توجیهی سهام یا DPOS شناخته می شود. در این سیستم مردم به دیگران رای می دهند می شوند تا به گره تبدیل شوند

وظیفه آنها اعتبار سنجی معاملات، ایجاد بلاک های جدید و رقابت برای دریافت پاداش برای رفتار خوب در شبکه است. سیستم رأی گیری برای انتخاب تکرارهای فوق العاده در حال انجام است به این معنی که اگر یک نماینده بد رفتاری داشته باشد می توان آنها را جایگزین کرد.

با ترون چه کاری می توان انجام داد؟

ترون می خواهد که توکن TRX خود بتواند امکان معامله دارایی های دیجیتال را بدون نیاز به یک فرد واسطه فراهم کند.

یکی از اولین پروژه های ساخته شده در ترون Gifto بود. یک پلتفرم پرداخت شده در شبکه های اجتماعی که به سازندگان محتوا اجازه می دهد از طرفداران خود هدیه بگیرند.

توکن های TRX ترون به عنوان دفتری عمل می کند که رد و بدل های موجود در شبکه را ردیابی کرده و در نهایت به ذخیره ای از ارزش تبدیل می شود که سازندگان محتوا می توانند به دلخواه خود از آن استفاده کنند.

ترونترون
ترون$۰.۰۷۱۷۳۸۲,۲۰۵.۲ تومان
:decrypt.co