ارز دیجیتال تیریون Tierion چیست؟

تیریون یک پروژه بلاکچین است که هدف آن ساخت فناوری و محصولاتی است که هزینه و پیچیدگی اعتماد در سرویس‌ های آنلاین و ذخیره‌ سازی داده‌ ها را کاهش می‌ دهد و در نتیجه امکان تأیید همه چیز از سوابق پزشکی گرفته تا گزارش‌ های کاری و خریدهای آنلاین را به روشی ارزان و ایمن فراهم می‌ کند. بنیانگذار آن وین وان می باشد.

تیریون به کاربران خود اجازه می دهد تا حجم عظیمی از داده ها را در یک تراکنش سریع و از طریق بلاکچین ذخیره کنند، به اشتراک بگذارند و تأیید نمایند و در حال حاضر با بیش از پانصد اپلیکیشن کار می کند.

توکن شبکه تیریون TNT برای اجازه تسویه حساب بین دو یا چند طرف در شبکه استفاده می شود. همچنین به‌عنوان انگیزه‌ ای برای تشویق شرکت‌ کنندگان به راه‌ اندازی شبکه استفاده می‌ شود برای مثال اپراتورهای نود برای کارشان در ایمن‌ سازی بلاکچین تیریون توکن‌ های TNT دریافت می‌ کنند.

تیریون TNT یک ارز دیجیتال است که توسط پلتفرم اتریوم پشتیبانی می شود. با شبکه ای از بلاکچین ها که توسط دارندگان توکن برای تأیید، ذخیره و به اشتراک گذاری ایمن تعداد زیادی از فایل های داده در یک تراکنش سریع استفاده می شود یکپارچه شده است.

در حال حاضر بیش از 500 برنامه کاربردی وجود دارد که برای اجرای فعال پایگاه داده خود به شبکه ای از بلاکچین نیاز دارند. هدف اصلی آن آنکورینگ فایل های داده و ایمن نگه داشتن آنها است. ChainPoint Proof Protocol زیرساخت ساختمان تیریون است.

ویژگی های اولیه تیریون

 • بلاکچین اتریوم پایه و اساس آن را فراهم می کند.
 • دارای هش است که به عنوان فرمت رمزگذاری شده هر داده در نظر گرفته می شود.
 • پردازش سریعتر تمام مُهرهای زمانی را فراهم می کند.
 • پیوند بهتری به فایل های داده آنکورد ارائه می دهد.
 • ادغام با نقطه زنجیره به آن اجازه می دهد تا Proofs در هر ثانیه سریعتر ایجاد کند.
 • انگیزه ای برای همه شرکت کنندگان زنجیره شبکه که در شبکه مشارکت دارند فراهم می کند.

آیا تیریون یک ارز دیجیتال امیدوارکننده است؟

شبکه تیریون با سرعتی سرسام آور در حال رشد است. این توکن در دو سال حضور خود در بازار توانست توجه غول های فناوری مانند مایکروسافت و فیلیپس را به خود جلب کند.

بر اساس تحلیل بازار پتانسیل بالایی برای بازگشت بازدهی بهتر در مدت کوتاهی در نظر گرفته می شود. همچنین توانایی آن در رفع نیازهای بازار آن را بسیار محبوب کرده است.

ذخیره سازی امن و مطمئن داده ها را فراهم می کند و این امر به نوبه خود به بخش دارایی دیجیتال اجازه شکوفایی داده است.

موارد استفاده از تیریون

تیریون یک توکن ERC20 است که توسط ارز دیجیتال اتریوم پشتیبانی می شود. علاوه بر این توکن های TNT را می توان در کیف پول های مختلف اتریوم ذخیره کرد و به طور مناسب از آنها استفاده نمود. به عنوان مثال می توانید از آنها به روش های زیر استفاده کنید:

صرافی: کیف پول اتریوم به راحتی با ارزهای دیجیتال دیگر معامله شده و به عنوان پول فیزیکی برداشت می شود.

سرمایه‌گذاری: توکن TNT می‌ تواند در مدت کوتاهی بسیار سودآور باشد زیرا کوین اتریوم از آن پشتیبانی می‌ کند.

انتقال بین المللی: امکان انتقال آسان ارزهای دیجیتال و وجوه در سراسر جهان را فراهم می کند و نیازی به پرداخت هزینه پردازش ندارید.

پرداخت آنلاین: شما می توانید از توکن های TNT برای پرداخت صورتحساب های آنلاین استفاده کنید و از آن به عنوان روش پرداخت در وب سایت های تجارت الکترونیک استفاده نمایید.

مزایا و معایب تیریون

مزایا

 • شراکت با غول ها: در سال های اولیه با غول های فناوری مانند مایکروسافت و فیلیپس همکاری کرده است.
 • امن و امان: یک فرآیند احراز هویت امن را برای دارندگان توکن خود فراهم می کند.
 • امنیت بهتر داده ها: تیریون ویژگی های حفاظتی بهتری را برای محافظت از فایل های داده ارائه می دهد.

معایب

 • متمرکز: تیریون TNT متمرکز و توزیع نشده است.
 • بدون پشتوانه: هیچ کالایی مستقیماً از آن حمایت نمی کند.

خلاصه تیریون ICO

توکن تیریون TNT از 31 جولای 2017 تا 8 آگوست 2017 برای فروش در دسترس بود. این فروش 35 درصد از سهام را برای ICO ارائه نمود و مبلغ 25,000,000 دلار در روزهای فروش اولیه جمع آوری شد.

ICO محدود به 0.071 دلار بود و فقط برای شهروندان ایالات متحده در دسترس بود.

TierionTierion
Tierion$۰.۰۰۵۵۳۳۶۸۱۷۵.۷۹ تومان
:coinswitch.co