رمزارز اسکویید گیم Squid Game چیست؟

بازی اسکویید در ماه نوامبر پخش خواهد شد و گیمرها فقط با افزایش مقادیر ارز دیجیتال اجازه ورود به هر دور را دارند.

در حال حاضر یک ارز دیجیتال به نام اسکویید گیم وجود دارد. واقعیتی که شاید نباید تعجب آور باشد زیرا چندین ارز دیجیتال بر اساس شیبا اینو وجود دارد.

این سکه ایجاد شده است تا به مردم اجازه دهد که نسخه آنلاین سریال موفق نتفلیکس را بازی کنند.

این بازی در ماه نوامبر پخش خواهد شد و گیمرها فقط با افزایش مقادیر ارز دیجیتال اجازه ورود به هر دور را دارند.

قیمت اسکویید از 25 اکتبر یعنی زمانی که ارزش آن 0.12 دلار بود 35000 درصد افزایش یافته است. به گفته CoinMarketCap از بعدازظهر جمعه یک کوین 4.20 دلار ارزش داشت.

با این حال دارندگان نمی‌توانند توکن‌ها را در صرافی غیرمتمرکز پنکیک سواپ بفروشند.

اسکویید چیست؟

اسکویید چیزی است که به عنوان بازی برای کسب توکن شناخته می شود. مردم توکن هایی را خریداری می کنند که به آنها اجازه ورود به بازی های آنلاین را می دهد. اگر در بازی ها موفق شوید توکن های بیشتری برنده می شوید.

این کوین خاص حول محور یکی از سریال های نتفلیکس به همین نام می باشد که اخیراً در جهان غوغا کرده و به محبوب ترین سریال اصلی آن تبدیل شده است.

توکن های بازی برای کسب درآمد و یا Play-to-earn را می توان با سایر ارزهای دیجیتال و یا پول فیات معامله نمود. با این حال کاربران مشکلاتی را در نقدینگی اسکویید خود گزارش کرده اند.

شرکت سازنده این رمزارز می‌گوید که از فناوری ضد دامپینگ استفاده

این بازی چگونه کار خواهد کرد؟

این بازی قرار است یک نسخه آنلاین از اسکویید گیم باشد که در آن رقبا تلاش می کنند شش بازی کودکانه را برای برنده شدن مبلغی متحول کننده در زندگی انجام می دهند و اگر باختند کشته می شوند.

خوشبختانه هیچ مرگی در این بازی آنلاین وجود نخواهد داشت و بیشترین چیزی که می توانید از دست بدهید سرمایه گذاری شماست.

در مورد شباهت این بازی به سریال مقاله سفید این رمزارز می گوید که هر چه تعداد افراد بیشتری توکن بخرند و به بازی بپیوندند جایزه نهایی برای برندگان بیشتر خواهد بود.

توسعه دهندگان 10 درصد از برنده ها را می گیرند و 90 درصد باقی مانده را بین برندگان تقسیم می کنند.

برای انجام بازی اول "Red Light، Green Light" به 456 اسکویید نیاز دارید یعنی همان تعداد بازیکنان در سریال اسکوید گیم.

آیا باید در اسکوید سرمایه گذاری کرد؟

مردم با ریسک خود سرمایه گذاری می کنند و ارزهای دیجیتال توسط مقامات مالی بریتانیا تنظیم نمی شوند.

همه سرمایه‌ گذاری‌ در ارز دیجیتال پرخطر هستند اما میم کوین‌ها به‌ ویژه رمزارزهایی مانند شیبا اینو و اسکویید پرنوسان هستند و باید آماده باشید که هر چیزی که سرمایه‌ گذاری می‌کنید را از دست بدهید.

سازمان رفتار مالی (FCA) در ژانویه هشدار داد: «سرمایه‌ گذاری در دارایی‌ های ارز دیجیتال یا سرمایه‌ گذاری و وام‌ دهی مرتبط با آنها عموماً مستلزم ریسک‌ های بسیار بالا با پول سرمایه‌ گذاران است.

اگر افراد بر روی این نوع محصولات سرمایه گذاری کنند باید آمادگی از دست دادن تمام پول خود را داشته باشند.

سوزانا استریتر تحلیلگر ارشد سرمایه گذاری و بازار می‌گوید: علاوه بر بی‌ثباتی اکثر ارزهای دیجیتال غیرقابل تنظیم هستند که نه تنها لایه دیگری از عدم قطعیت را اضافه می‌کند بلکه به این معنی است که سرمایه‌ گذاران از محافظت کمی در برابر تقلب برخوردار هستند و یا اصلاً محافظت نمی‌شوند.

:inews.co.uk