ارز دیجیتال استپن STEPN (GMT) چیست؟

استپن GMT یک اپلیکیشن سبک زندگی تحت وب است که با ویژگی هایی مانند SocialFi و GameFi طراحی شده است. آنها در ارتقای مفهوم قدیمی ورزش برای کسب درآمد که در حال حاضر کاملاً کاربردی و بسیار محبوب در صنعت بلاکچین است به طور مؤثر موفق شده اند. این ایده ترویج اجتماعی شدن و کمک به کاربران برای داشتن یک زندگی سالم در همان زمان است که اکنون با حسن نیت استپن امکان پذیر می باشد.

استپن توسط یک استودیوی فین تک که در استرالیا مستقر است و با نام آزمایشگاه Find Satoshi شناخته می شود ایجاد شد.

اخیراً قیمت توکن GMT بیش از 2000 درصد افزایش یافت و آن را به یکی از بهترین توکن های ارز دیجیتال وب 3 در سال 2022 تبدیل کرد.

استپن چگونه عمل می کند؟

پس از دانلود موفقیت آمیز اپلیکیشن کاربر باید کیف پول خود را متصل کرده و ارز دیجیتال سولانا SOL را برای خرید کفش های ورزشی NFT و شروع سفر خود با استپن STEPN انتقال دهد. SOL توکن اصلی است که برنامه استپن روی آن اجرا می شود بنابراین برای کاربر اجباری است که آن را در کیف پول خود داشته باشد.

کفش‌ های ورزشی NFT که با SOL تهیه شده‌ اند کالای مورد نیاز برای شروع سفر خود با استپن هستند. کاربران می‌ توانند اپلیکیشن خود را به کفش‌ های کتانی متصل کنند و راه بروند

ویا در فضای باز بدوند پدر هر نقطه از جهان باشد و همانطور که انجام می‌ دهند امتیاز کسب کنند. این امتیازها به عنوان توکن بازی طبقه‌ بندی می‌ شوند و سپس برای جوایز مختلفی مانند ارتقای کفش های کتانی و یا NFT ارتقا سطح یا نقد کردن پول در دنیای واقعی استفاده می‌ شوند.

کاربران باید پس از تکمیل مراحل ثبت نام یک جفت کفش ورزشی را از بازار درون برنامه ای خریداری کنند. پس از انجام دستورالعمل‌ ها می‌ توانید سفر خود را با استپن آغاز کنید و روزانه توکن‌ های GST رایگان با مزایای اضافی را کسب نمایید.

کار پیشرفته این توکن ها شامل پیاده سازی کفش های ورزشی NFT در حالت انفرادی و کسب توکن با حرکت در اطراف بدون توجه به مکان است. کسب توکن های GST به انرژی نیاز دارد که از طریق مراحل شما در برنامه محاسبه می شود. فرمول این است که 1 انرژی برابر با 5 دقیقه حرکت یا افزایش حرکت است. با این حال انرژی تنها در شرایطی قابل تامین است که کاربر کفش NFT خریداری کند. برای شروع فرآیند کاربران می توانند یک کفش NFT را از برنامه مورد نظر خود انتخاب کرده و فرآیند را شروع کنند.

پس از انجام موفقیت آمیز تمام مراحل ثبت نام کاربران باید بتوانند وضعیت را در بالای صفحه نمایش خود ببینند که موقعیت فعلی آنها را چه در حال راه رفتن و چه در حال اجرا نشان می دهد. همچنین ممکن است با اعلان دیگری مواجه شوید که به عنوان راهپیمایی ماه مشخص شده است که نشان دهنده استفاده از وسیله نقلیه و یا هر نوع وسیله نقلیه غیر از استفاده از ماهیچه ها برای سفر است. در آن صورت کاربران واجد شرایط دریافت هیچ گونه نشانه GST یا GMT نیستند زیرا هدف استپن که یک جامعه ارتقا دهنده سلامت است ناکام می ماند.

ویژگی های منحصربه فرد استپن

مکانیزم سوختگی

در دسترس بودن توکن ها به صورت محدود نیاز به مکانیزم سوختگی را برای تسهیل بیشتر کاربران جهت داشتن یک زندگی سالم ضروری کرده است. این فرآیند برای کاهش گردش توکن های GMT ​​و GST از طریق فعالیت های درون برنامه ای مختلف استفاده می شود.

مدل توکن دوگانه

اکوسیستم استپن بر اساس یک مدل اقتصاد دوگانه اجرا می‌ شود که عمدتاً به دلیل نیاز به جمع‌ آوری سرمایه و ابزار مفید است. در این مورد دو توکن وجود دارد که هر دو در دسترس کاربران برای کسب درآمد از طریق روش‌ های مختلف هستند.

توکن گرین متاورس GMT

GMT توکن اصلی پروژه استپن است و عرضه محدود شش میلیارد توکن را ارائه می‌ کند.

توکن گرین ساتوشی Green Satoshi Token

توکن گرین ساتوشی یک توکن ابزار درون بازی است که می توان از آن برای خرید کالا در برنامه استفاده نمود. برخلاف GMT توکن، GST از عرضه نامحدودی برخوردار است و می‌ توان آن را از طریق حرکات اولیه در بازی اضافه نمود.

از موارد توکن های GMT و GST استفاده کنید

همانطور که در بالا ذکر شد پروژه استپن بر روی یک مدل اقتصاد توکن دوگانه اجرا می شود و هر دو توکن GMT و GST مزایای مختلفی را برای کاربران خود ارائه می دهند از جمله: GST به عنوان یک توکن کاربردی طبقه بندی می شود که به هیچ سرمایه گذاری دیگری به جز اجرا یا مشارکت در فعالیت های مختلف بازی نیاز ندارد. می توان از آن برای تعمیر، باز کردن قفل و یا حتی تراز کردن کفش های ورزشی استفاده کرد. کاربران مجازند کفش‌های ورزشی خود را برش داده و اقلام قیمتی خود را از طریق توکن‌ های GST ارتقا دهند. همچنین به طور گسترده ای برای معامله USDC استفاده می شود.

GMT بر خلاف GST یک توکن حاکمیتی است. GMT را می توان از طریق شرکت آسان در چندین فعالیت بازی و با دویدن نیز به دست آورد. این توکن ها به شما امکان می دهند تا سطح بالایی داشته باشید و نام کفش های ورزشی خود را تغییر دهید. همچنین آنها برای توزیع سود بازی و فعالیت های سطح بالا استفاده می شوند که می توانند محتوای ممتاز نیز در نظر گرفته شوند. درست مانند توکن GST توکن GMT را نیز می توان با USDC معامله نمود البته زمانی که کفش های کتانی به سطح 30 یا بالاتر رسیدند و نه قبل از آن.

پیش بینی قیمت توکن GMT و چشم انداز آینده

برنامه استپن سه عنصر پرطرفدار در دنیای بلاکچین را با هم ترکیب می کند که آن را در بین کاربران ارزهای دیجیتال محبوب کرده است. این یک برنامه وب 3 است که جنبه های GameFi و Social-Fi شگفت انگیزی را ارائه می دهد. کاربران نه تنها با دیگر اعضای جامعه خود در تعامل هستند بلکه ضمن کسب ارز دیجیتال به عنوان پاداشی برای تلاش‌ هایشان خود را متناسب نگه می‌ دارند.

اسکات دانلپ به تیم مشاوران استپن افزوده شده است زیرا او همچنین معاون آدیداس است. اضافه شدن چنین اعضایی به تیم استپن مطمئناً پیامی مثبت برای سرمایه گذاران نهادی آینده است و ممکن است همکاری آدیداس با استپن نیز در دست اقدام باشد.

به گفته کارشناسان ارز دیجیتال رالی قیمت در حوالی GMT ​​افزایش خواهد یافت و هدف کوتاه مدت بعدی شکست 5 دلاری است. با این حال با توجه به اینکه بیت کوین هنوز در سطح 45 هزار دلاری است هیچ کس واقعا نمی تواند با اطمینان بگوید که چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد. همچنین از آنجایی که ارزش بازار GMT در مقایسه با سایر پروژه‌ های ارز دیجیتال پایین است می‌ توان انتظار افزایش و یا کاهش شدید قیمت را داشت به همین دلیل است که برای DYOR مهم است.

سولاناسولانا
سولانا$۵۶.۴۱,۷۳۰,۵۲۳ تومان
STEPNSTEPN
STEPN$۱.۶۱۴۹,۴۰۰ تومان