رمز ارز سانشو اینو (Sanshu Inu) چیست؟

در این مقاله ما درباره اطلاعات مربوط به پروژه سانشو اینو و توکن SANSHU بحث خواهیم کرد.

سانشو با سوزاندن 100٪ LP و 100٪ کیف پول dev در روز اول خود را از سایر یادداشت ها جدا کرده و سپس از انصراف از مالکیت قرارداد منصرف شده است. سانشو همچنین با نقدینگی خود و بدون پیش فروش راه اندازی کرده است و برای جلوگیری از خریدهای بزرگ محدودیت معامله را تعیین و توزیع خود را تا حد ممکن عادلانه کرده است. به گفته تیم سانشو این رمز ارز در تلاش است که جامعه را روز به روز رشد دهد تا یک فضای سرگرم کننده و دوستانه را در روابط اجتماعی افراد ایجاد کند.

یک شبکه معاملات غیرمتمرکز جامعه محور

سانشو کاملاً غیرمتمرکز است و همه تصمیمات توسط جامعه گرفته می شود. به لطف موفقیت گسترده DOGE چندین جانشین معنوی جدید با الهام از آن آزاد شده اند! سانشو یکی از جدیدترین دسته هاست و تیم آن ادعا می کنند که ویژگی های منحصر به فرد زیادی برای ارائه دارند!

undefined

مکانیسم تورم سانشو شامل سیستم سوختگی و توزیع مجدد است. 1٪ از هر معامله سوزانده می شود و 1٪ نیز به عنوان پاداش به دارندگان توزیع می شود.

undefined

امکانات

Token Burn (توکن سوزی): تیم سانشو 58٪ از کل توکن را سوزانده است.

LP سوزی: به گفته این تیم آن ها برای اینکه راه اندازی خود را تا حد ممکن عادلانه انجام دهند یک LP سوزی ایجاد کرده اند.

توزیع مجدد: آن ها می گویند که شما به آنچه سزاوارش هستید می رسید. 1٪ از هر معامله بین دارندگان توزیع می شود.

راه اندازی عادلانه: به گفته تیم سانشو آن ها یک راه اندازی منصفانه انجام داده اند و هیچ توکنی برای تیم و هیچ دستکاری وجود ندارد و فقط صدای یک جامعه در حال رشد است.

تمرکز جامعه: تیم سانشو می گویند که: هدف ما این است که جامعه را به منظور تصمیم گیری برای همه درگیر کنیم. اگر جامعه منفعت داشته باشد ما خوشحال خواهیم شد و با هم رشد خواهیم کرد.

undefined

چگونه و از کجا می توان سانشو را خریداری کرد؟

توکن سانشو اکنون در شبکه اصلی اترسوم فعال است. فقط مطمئن باشید که ETH کافی برای پوشش هزینه های معامله در کیف پول خود دارید.

ابتدا باید یکی از ارزهای رمزپایه اصلی را بخرید مانند بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، تتر (USDT)، بایننس (BNB) و...

ما در اینجا از صرافی بایننس استفاده خواهیم کرد زیرا یکی از بزرگترین صرافی های رمزنگاری است که سپرده های فیات را می پذیرد.

پس از پایان روند KYC از شما خواسته می شود روش پرداختی را اضافه کنید. در اینجا می توانید کارت اعتباری را تهیه کنید یا از انتقال بانکی استفاده کنید و یکی از ارزهای رمزپایه اصلی را بخرید.

1. قدم اول این است که در بایننس ثبت نام کنید.

2. در مرحله بعدی برای اتصال به Uniswap Decentralized Exchange به آدرس کیف پول نیاز دارید که ما از کیف پول Metamask استفاده می کنیم.

3. ETH را از کیف پول موجود خود به کیف پول Metamask جدید خود منتقل کنید.

4. کیف پول Metamask را به صرافی Uniswap Decentralized متصل کرده و توکن Swap SANSHU را خریداری کنید.

5. اکنون می توانید ETH (اتر) خود را با سانشو اینو عوض کنید. افت خود را روی 5-7٪ تنظیم کرده و یک رویداد مختص به سانشو را بخرید. برای نهایی کردن معامله خود روی دکمه Swap کلیک کنید. اطمینان حاصل کنید که سرعت معامله سریع را در Metamask تنظیم کرده اید.

سانشوسانشو
سانشو$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۶۱۰.۰۰۰۰۰۱۸۶۸۷۴۱ تومان
:morioh.com