رمز ارز SafeMoon چیست؟ نحوه خرید ارز دیجیتال جدید.

روند جدید نشان می دهد که نوع جدیدی از ارز دیجیتال به نام SafeMoon در حال جلب توجه علاقه مندان است.

undefined

تاکنون اطلاعات کمی در مورد این ارز دیجیتال به دست آمده است اگرچه توسعه دهندگان برای پاسخگویی به برخی سوالات به طور زنده جلسات Ask Me Anything (AMA) (هرچیزی را از من بپرسید) را برگزار کردند.

SafeMoon ادعا می کند که به افرادی که این ارز دیجیتال را می خرند و آن را نگه می دارند پاداش می دهد و کسانی که آن را می فروشند را جریمه می کند.

در صفحه فیس بوک آن آمده است: "به یاد داشته باشید که رسیدن به ماه زمان می برد و هرچه زمان بیشتری داشته باشید توکن های بیشتری را در دست می گیرید."

"رفتن به ماه" عبارتی است که اخیراً توسط انجمن WallStreetBets در Reddit رایج شده است که از آن در رابطه با افزایش قیمت دارایی استفاده می کنند.

مکانیزمی که SafeMoon از طریق آن به مشارکت کنندگان پاداش می دهد شامل صدور 10 درصد هزینه مالیات جریمه برای فروشندگان و توزیع مجدد پنج درصد این مبلغ به افرادی است که از قبل صاحب ارز هستند.

یکی از کاربران Reddit ادعا کرد که یک مقاله سفید یعنی گزارشی که ویژگی های کالایی مانند ارز دیجیتال را بیان می کند، در وب سایت موجود است اما دیگران گفتند که در دسترسی به آن مشکل دارند.

برای خرید SafeMoon کاربران ارز دیجیتال ابتدا باید یک سکه بایننس (BNB) خریداری کنند و سپس اساساً آن را برای SafeMoon عوض کنند.

ر ابتدا کاربران باید کیف پول رمزنگاری را تنظیم کنند که بتوانند سکه های خود را در آن نگه دارند. SafeMoon ،Trust یا Metamask دو کیف پول هستند که به گفته سازمان باید از آنها استفاده شود.

SafeMoon می گوید: "کیف پول خود را برای کار در شبکه Binance Chain Network تنظیم کنید. از حساب Binance خود BNB بخرید.

برخی از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال از این سکه هیجان زده شده اند در حالی که برخی از آنها تردید دارند.

یکی از کاربران reddit گفت: "کاملاً موافقم که به محض ورود به صرافی، این ارز به راحتی منفجر می شود."

یوتیوبر Xpod78 در یک راهنمای خرید گفت: "این امر بسیار خطرناک است کاملاً انتظار داشته باشید که هر 1 دلاری را که در آن قرار می دهید از دست بدهید. من احساس می کنم که در اینجا سلب مسئولیت بسیار لازم است."

SafeMoonSafeMoon
SafeMoon$۰.۰۰۰۰۰۰۱۰۶۸۹۶۰.۰۰۳۲۹۲۸۲۶۰۵۳ تومان