ارز دیجیتال پکس کوین Pexcoin چیست؟

هدف پروژه پکس ایجاد یک پلتفرم مستقل از پلتفرم رسانه های اجتماعی است که ارائه دهندگان محتوا را قادر می سازد تا مالکیت محتوای خود را در دست بگیرند.

پکس بر اساس پلتفرم اتریوم منتشر خواهد شد و به طور کامل با استاندارد ERC20 مطابقت دارد. این رمزارز در حال حاضر در پنکیک سواپ فهرست شده است.

هدف پروژه X

هدف پروژه x کمک به سازندگان محتوا برای کسب درآمد از آثار خود می باشد مستقل از اینکه از کدام پلتفرم رسانه اجتماعی و یا سایر منابع برای اشتراک‌ گذاری محتوای خود با طرفداران خود استفاده می‌ کنند. راه حل این رمزارز بر اساس اصول کاربرپسندی و سادگی طراحی شده است. تیم پشتیبان پکس بیان می دارد که این امکان را برای سازندگان محتوا تا حد امکان کاربرپسند می کند تا کاربران دارایی های خود را به NFT تبدیل کنند و همچنین خرید مستقیم از سازنده محتوای مورد علاقه خود را بدون نیاز به دانستن و یا کسب اطلاعات در مورد بلاکچین، کیف پول، هزینه تراکنش ها و یا سایر جزئیات فنی برای طرفداران ساده می کند.

توکن غیر قابل معاوضه NFT

پکس به عنوان یک NFT می تواند به اتصال مالکیت به یک حساب واحد کمک کند زیرا آنها در یک شبکه بلاکچین هستند. در پکس کوین شما کنترل دارایی های خود را دارید همانند این که اقلام فیزیکی هستند.

بلاکچین

فناوری بلاک چین پکس کوین و جعبه ابزار توسعه‌ دهنده آن به سازندگان محتوا و اینفلوئنسرها این امکان را می‌ دهد تا محتوای خود را با ویژگی‌ ها و مکانیزم های جدید ارتقا دهند که دستیابی به آن‌ ها بدون فناوری بلاکچین غیرممکن است.

چگونه میتوان پکس کوین را معامله نمود؟

اگر پکس کوین وارد صرافی شده باشد می توانید به معاملات صرافی مشخص شده دسترسی داشته باشید. اگر در صرافی نیستید می توانید به صرافی پکس کوین مراجعه کنید تا اطلاعات انتقال پکس کوین را به صورت رایگان ارسال کنید سپس منتظر بمانید که آیا کسی به پکس کوین نیاز دارد؟ و اگر فردی نیاز داشته باشد از سایر ارزهای دیجیتال برای معامله با شما استفاده خواهد کرد. برای راحتی مجموعه دوستداران پکس کوین این پلتفرم فقط از معامله رایگان پکس با سایر ارزهای دیجیتال پشتیبانی می کند.

آیا رمزارز پکس کوین خطرناک است؟

ارز دیجیتال یک دارایی پرخطر است و نه یک دارایی امن. پکس کوین به عنوان یک طبقه دارایی خاص با سهام و یا اوراق قرضه متفاوت است و هیچ جریان نقدی قابل پیش بینی ایجاد نمی کند. روشی که بیشتر سرمایه گذاران بازدهی را به دست می آورند افزایش قیمت پکس کوین است بنابراین احتمال تشکیل حباب های سوداگرانه بیشتر است. پکس کوین اگرچه کوین نامیده می شود اما به دلیل اینکه ارز دولتی نیست دارای خاصیت پولی مانند غرامت و اجبار قانونی نیست و ارز واقعی نمی باشد. قیمت ارز دیجیتال نوسانات زیادی دارد. لطفا در هنگام سرمایه گذاری مراقب باشید!

آیا پکس کوین به صفر می رسد؟

هر ارز دیجیتالی ممکن است احتمال سقوط به صفر را داشته باشد. دلیل اساسی این است که هیچ تایید و تضمین دولتی وجود ندارد. بازده بالایی که دیگران در شبکه های اجتماعی وعده می دهند را باور نکنید.

PexcoinPexcoin
Pexcoin$۰.۰۰۰۹۱۳۲۴۲۸.۰۲ تومان