ارز دیجیتال لپرد leopard چیست؟

لپرد یک کوین بر اساس Bep20 است. لپرد LP در پنکک سواپ برگزار می‌شود جایی که می‌ توانید توکن‌ های آن را معامله کنید. نقدینگی برای همیشه قفل خواهد شد. تیم Dev تنها 5٪ از کل عرضه را می گیرد که بیشتر در بازاریابی استفاده می شود. هدف لپرد ایجاد یک بازار ارز دیجیتال و کیف پول مستقل به نمایندگی از لپرد است که می‌ تواند کار را برای هر کاربری که می‌ خواهد ارز دیجیتال خرید و فروش نماید و یا دارایی‌ های خود را با خیال راحت ذخیره کند آسان‌ تر نماید.

undefined

لئوپارد مجبور می شود با شرکای بیشتری کار کند تا به یک کوین اجتماعی بسیار بزرگ تبدیل شود. این رمزارز خود را مجبور می کند تا بر کل بازار تسلط یابد و یک محیط ویژگی جدید ارائه دهد. چگونه؟ لپرد به عنوان Fairlaunch متولد شد. هیچ فروش خصوصی و فروش پراسالی وجود ندارد بنابراین منصفانه است که هیچ کس لپرد را ارزان نخرد. وقتی مردم لپرد خرید و فروش می نمایند مجموع عرضه‌ ها کاهش می‌ یابد به این معنی که وقتی منابع کمی به مرور زمان کمیاب می‌ شوند و این برای افزایش قیمت عالی است ما هیچ توکنی نداریم به جز اهداف بازاریابی.

ویژگی توکن لپرد مبتنی بر اجماع اثبات سهام می باشد و بر روی زنجیره هوشمند بایننس ساخته شده است. قرارداد هوشمند لپرد بر اساس الگوریتم BEP20 است. لپردLP در پنکیک سواپ برگزار می‌شود جایی که می‌توانید توکن‌ های آن را معامله کنید. نقدینگی برای همیشه قفل خواهد شد و توسعه دهنده پس از ریسک کردن توکن LP را از بین می برد. تیم پشتیبان این رمزارز بیان می دارد که: ما زنجیره هوشمند بایننس را انتخاب کردیم زیرا به دلیل هزینه گس پایین آن، توکن لپرد دموکراتیک ترین حالت از زمان عرضه خود خواهد بود. تیم توسعه 5٪ از کل عرضه را در اختیار دارد که بیشتر در بازاریابی استفاده می شود. هرچه تعداد افرادی که با لپرد تراکنش انجام دهند بالاتر باشد لپرد را بسیار خوب می کند زیرا هر تراکنش 1٪، اضافه کردن خودکار LP 2٪، توزیع بین دارندگان 1٪ و کمک های بازاریابی به 6٪ کاهش می یابد و این همان چیزی است که برای توکن لپرد اتفاق می افتد. مکانیزم سوزاندن توکن بهبود یافته اجرا شده است.

undefined

لپرد اولین بار در 10 ژوئن 2021 قابل معامله شد. عرضه کل آن ناشناخته است. در حال حاضر ارزش بازار لپرد 23.718.618.78 دلار می باشد. و در Coinmarketcap در رتبه 3882 قرار دارد و اخیراً در زمان نگارش مقاله 88.39 درصد افزایش یافته است.

لپرد در تعدادی از صرافی‌ های ارز دیجیتال لیست شده است. برخلاف دیگر ارزهای دیجیتال اصلی نمی‌توان آن را مستقیماً با پول فیات خریداری کرد. با این حال شما همچنان می توانید با خرید بیت کوین از یک صرافی ایرانی و سپس انتقال آن به صرافی که پیشنهاد خرید و فروش این کوین را ارائه می دهد این رمزارز را به راحتی خریداری کنید.

LEOPARDLEOPARD
LEOPARD$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۰.۰۰۰۰۰۰۰۳۳۶۲۹ تومان
:morioh.com