صرافی کوکوین (KuCoin) چیست و نحوه استفاده از آن چگونه است؟

KuCoin یک صرافی ارز دیجیتال جهانی است که ویژگی ها و گزینه های معاملاتی متنوعی را در کنار آن ارائه می دهد.

کوکوین در سال 2017 راه اندازی شد. یک صرافی ارز دیجیتال جهانی است که تعدادی گزینه معاملاتی را برای شش میلیون کاربر خود ارائه می دهد. این ها شامل معاملات لحظه ای، حاشیه، معاملات آتی و همتا به همتا به همراه وام دهی و سهام است. کوکوین ادعا می کند که پیشرفته ترین سطح امنیت و منتخبی از نزدیک به 400 ارز دیجیتال را ارائه می دهد. با وجود ویژگی های متنوع، این صرافی مبتدی است و دارای رابط کاربری زیبا و آسان است. این صرافی همچنین برخی از کمترین هزینه ها را در صنعت ارز دیجیتال دریافت می کند.

توکن کوکوین (KCS) چیست؟

قیمت بسیاری از توکن های معامله ای محبوب در حال افزایش است از جمله توکن اصلی کوکوین یعنی KCS. از 21 آگوست 2020 این توکن با افزایش حدود 700 درصدی قیمت مواجه شده و توجه سرمایه گذاران ارز دیجیتال و بلاکچین را به خود جلب کرده است. با عرضه در گردش 80.118.638 KCS این صرافی روزانه به دارندگان KCS پاداش می دهد. کل عرضه اولیه این توکن 200 میلیون بود که اجرای استراتژی سوزاندن آن را در زمان نگارش این مقاله آن را به حدود 170 میلیون رسانده است.

درک صرافی کوکوین و توکن KCS

کوکوین تمایل دارد که ارزهای دیجیتال کوچک را که پتانسیل رشد بالایی دارند فهرست کند. علاوه بر این دسترسی به تعداد زیادی از توکن ها از جمله کوین های کمتر شناخته شده را ارائه می دهد. علاوه بر این یکی از سخاوتمندانه ترین مشوق های تقسیم سود را دارد یعنی تا 90 درصد هزینه های معاملات به دارندگان KCS بازگردانده می شود.

کل ارزش بازار KCS در حال حاضر 919.605.428 دلار است و در زمان نگارش این مقاله در رتبه 96 در CoinMarketCap قرار دارد. 80.118.638 KCS در گردش با حداکثر عرضه 170.113.638 وجود دارد. استراتژی های بازخرید و سوزاندن کوکوین تا زمانی که تنها 100 میلیون توکن باقی نماند ادامه خواهد داشت.

چه چیزی کوکوین را منحصر به فرد می کند؟

قرار دادن کوین در صرافی کوکوین یک راه عالی برای کاربران جهت ایجاد درآمد غیرفعال است زیرا از مزایای پیوستن به جامعه کوکوین بهره می برند. کسانی که دارای بیش از شش KCS باشند نیز این فرصت را دارند که روزانه پاداش دریافت کنند.

استفاده از صرافی کوکوین

مانند هر صرافی کوکوین به گونه ای طراحی شده است که به کاربران خود اجازه می دهد انواع ارزهای دیجیتال را با استفاده از پلتفرم آنلاین یا اپلیکیشن های موبایل خود بخرند یا بفروشند و با خیال راحت ذخیره کنند. اگرچه فقط با استفاده از آدرس ایمیل یا شماره موبایل می توان یک حساب کاربری ثبت کرد اما اگر مراحل تأیید را طی کنید می توانید علاوه بر کاهش هزینه ها و افزایش فرصت های کسب پاداش، از دسترسی به ویژگی های پیشرفته نیز برخوردار شوید.

در مورد توکن KCS تعدادی اپلیکیشن وجود دارد. از آن نه تنها برای پرداخت هزینه معاملات بلکه برای شرکت در رویدادها و فروش توکن های ویژه در صرافی کوکوین استفاده می شود. این توکن همچنین به عنوان یک روش پرداخت در بسیاری از برنامه ها از بازی گرفته تا خرده فروشی تا NFT و حتی سفر استفاده می شود.

ربات معاملاتی کوکوین

کوکوین تسهیلات ربات معامله گر را ارائه می دهد که معاملات کاربران را آسان تر می کند.

پس از ایجاد حساب و واریز وجه کاربران می توانند پارامترهای معاملاتی خاصی را وارد کرده و اجازه دهند که ربات کنترل خود را به عهده بگیرد. ربات معامله گر آن علاوه بر ابزارهای دیگر برای تجزیه و تحلیل قیمت ها و پیش بینی ها، از اطلاعات و تجزیه و تحلیل بازار نیز استفاده می کند. علاوه بر ترجیحات کاربران، این ربات سپس از این ترکیب اطلاعات برای ثبت سفارشات خرید و فروش با تغییر قیمت استفاده می کند. ربات معامله گر به معامله گران ارزهای دیجیتال کمک می کند تا حتی در هنگام خواب با بازیابی پول سرمایه گذاری شده و همچنین سود خالص درآمد کسب کنند.

ربات معاملاتی کوکوین استراتژی های معاملاتی بلند مدت را نیز ارائه می دهد. به جای سرمایه گذاری چند هزار دلاری به طور همزمان بر روی هر ارز دیجیتال، کاربران می توانند به ربات معامله گر دستور دهند که در بازه های زمانی معین در مقادیر کمی سرمایه گذاری کند.

به عنوان مدیرعامل کوکوین خاطرنشان می کند که: "بر خلاف سایر بازارهای مالی، معاملات ارزهای دیجیتال در مقیاس 24/7/365 انجام می شود. معامله گران انسانی نمی توانند با تغییرات جاری همگام شوند. کوکوین اذعان می کند که ابزار معامله گر آن مشکل نیاز به خواب و معامله بر اساس احساسات را حل می کند. این یک رویکرد منفعل برای معامله ارزهای دیجیتال و به حداکثر رساندن سود احتمالی فرد است. معامله گران زمان بیشتری برای لذت بردن از زندگی و انجام آنچه دوست دارند خواهند داشت زیرا می دانند که ربات معاملاتی از طرف آن ها کار می کند"

نتیجه

کوکوین یک پلتفرم معاملاتی محبوب است که عملکرد معاملاتی پیچیده ای را برای شما به ارمغان می آورد. کوکوین در آگوست 2021 به لیست بهترین صرافی های ارز دیجیتال در مجله Forbes رسید.

هزاران کوین برای خرید، فروش و معامله وجود دارد. کوکوین مکان خوبی برای شروع معامله ارز دیجیتال برای مبتدیان است.

کوکوین شیرزکوکوین شیرز
کوکوین شیرز$۱۴.۹۳۴۵۸,۰۹۸ تومان
کوکوینکوکوین
کوکوین۴.۹۹B دلار۱۰ / ۷.۴۶ امتیاز