رمزارز آیوتکس IOTX چیست و چگونه عمل می کند؟

آیوتکس به عنوان یک پلتفرم غیرمتمرکز منبع باز با هدف توانمندسازی اقتصاد باز برای ماشین ها شروع به کار کرد. تمرکز اصلی آیوتکس داشتن یک اکوسیستم باز است که در آن ماشین‌ ها و همچنین مردم می‌ توانند با اراده آزاد در تعامل باشند، اعتماد را تضمین کنند و از انگیزه‌ های اقتصادی که به درستی طراحی شده اند لذت ببرند. توکن اصلی آیوتکس IOTX است.

تیم آیوتکس شامل 40 دانشمند و مهندس محقق از سراسر جهان است. آیوتکس از مکانیزم ابتکاری Roll-DPoS برای ایجاد بلاکچین سازگار با EVM خود از ابتدا استفاده کرد. این پلتفرم در آوریل 2019 راه اندازی و توسط بیش از 100 نماینده در سراسر جهان اجرا شد. سیستم این بلاکچین تاکنون بیش از 10 میلیون تراکنش را پردازش کرده است. تیم بلاکچین آیوتکس بلاک های زیرساختی ضروری را برای اتصال BSC، بلاکچین Heco مانند کیف پول ioPay و همچنین اتریوم ساخته است. بهترین بخش در مورد شبکه بلاکچین آیوتکس این است که به مقیاس گذاری DApp های مبتنی بر EVM بدون هزینه های هنگفت گس کمک می کند.

بنیانگذاران آیوتکس چه کسانی هستند؟

رمزارز آیوتکس در آوریل 2019 راه اندازی شد و تاکنون 10 میلیون تراکنش را پردازش کرده است. بنیانگذاران رمزارز آیوتکس عبارتند از: Qevan Guo، Raullen Chai، Jing Sun و Xinxin Fan.

آیوتکس چگونه عمل می کند؟

اینترنت اشیا (IoT) از زمان پیدایش زندگی ما و به شدت نحوه رفتار دنیای فیزیکی را در زندگی شخصی ما و همچنین در تجارت تغییر داده است. این فناوری فقط به مردم کمک نکرده است که هوشمندتر کار و زندگی کنند بلکه اشتراک گذاری و دسترسی آسان به داده ها را در سراسر جهان امکان پذیر کرده است. آیوتکس اکنون بلاکچین را به روشی بهتر، ایمن و سریع‌ تر به اینترنت اشیا و دستگاه‌ های هوشمند متصل می‌ کند.

رمزارز آیوتکس یک شبکه بلاکچین غیرمتمرکز است که به ماشین‌ ها و انسان‌ ها اجازه می‌ دهد تا با اراده آزاد، اعتماد و حریم خصوصی تضمین‌ شده تعامل داشته باشند. نوآوری و همچنین قدرت بلاکچین را برای NFTها، دستگاه های ایمن، DAppها و دیگر تراکنش های آنلاین به ارمغان می آورد. هدف اصلی رمزارز آیوتکس این است که اطمینان حاصل شود که مردم نه تنها می توانند ارزش و داده هایی را که تولید می کنند داشته باشند بلکه بتوانند آن ها را کنترل کنند. این شبکه با اتصال دنیای دیجیتال به دنیای فیزیکی امکان استفاده از خدمات مختلف را به کاربران می دهد.

رمزارز آیوتکس زیربنای بلاکچین آیوتکس را تشکیل می‌ دهد. آیوتکس همان چیزی است که افراد پشت آن ادعا می کنند ترکیبی پیشرفته از فناوری بلاکچین استاندارد و دستگاه فیزیکی Pebble Tracker است که با سنسورهای GPS، آب و هوا، حرکت و شدت نور انباشته شده است و تصویری 360 درجه از محیط دارایی و داده های یک فرد ارائه می دهد.

آیا آیوتکس یک dApp اتریوم است؟

خیر. آیوتکس یک پروتکل بلاکچین منبع باز است که از ابتدا ساخته شده است و ابزارهای توسعه دهنده خود را برای ایجاد dApp مجهز به آیوتکس فراهم می کند.

آیوتکس ادعا می کند که بلاکچین آن تراکنش ها را به صورت آنی و با کارمزد گس بسیار کم انجام می دهد.

آینده آیوتکس چیست؟

پس از یک تامین مالی موفق Pebble Tracker قرار است در اوایل سال 2022 برای حامیان ارسال شود.

همراه با دستگاه UCam موجود در آمازون این امر باعث افزایش تعداد دستگاه‌ های فعال در شبکه آیوتکس می‌ شود بنابراین دور بعدی مراحل سوزاندن کوین آیوتکس را برای سهام داران موجود آغاز می‌ کند.

اعتماد به توکن آیوتکس (IOTX) احتمالاً به موفقیت انتشار Pebble Tracker بستگی دارد.

چند کوین آیوتکس وجود دارد؟

در حال حاضر یک عرضه در گردش 9.54 میلیارد آیوتکس در مقابل حداکثر عرضه 10 میلیارد وجود دارد.

از کجا می توان آیوتکس را خریداری نمود؟

آیوتکس را می توان در طیف وسیعی از صرافی های ارز دیجیتال خریداری نمود اما فقط به یاد داشته باشید که تحقیقات خود را کامل انجام دهید و هرگز بیش از آنچه که می توانید از دست بدهید سرمایه گذاری نکنید.

آیوتکسآیوتکس
آیوتکس$۰.۰۳۱۴۵۲۴۸۹۶۳.۸۳ تومان