ارز دیجیتال هوکایدو اینو Hokkaido Inu چیست؟ مراقب کلاهبرداری ها باشید
  • هوک فایننس یکی از میم توکن‌های سودمند و یا meme-utility است که از ترکیب استفاده از میم و تبدیل آن به ارز استفاده می‌کند که می‌توان از آن برای تراکنش‌ها استفاده کرد.
  • توکن هوک را می توان به عنوان برادر دوج، پسر عموی اول شیبا توصیف کرد.

رمزارز هوکایدو چیست؟

هوکایدو فایننس محصولات مالی غیرمتمرکزی ایجاد می کند که بانکداری مدرن را به چالش کشیده و به شما این امکان را می دهد که با پول خود کارهای بیشتری انجام دهید. به گفته تیم این رمزارز هوکایدو یکی از میم توکن‌ های اصلی می باشد که در اوایل سال 2021 متولد شده و سعی دارد که خود را به یک پخش کننده قدرتمند DeFi 2.0 تبدیل کند.

هوکایدو به بهترین شکل به عنوان میم سودمند توصیف می‌ شود یعنی ترکیب استفاده از میم و تبدیل آن به ارزی که می‌توان از آن برای ارسال، هزینه و سرمایه‌ گذاری با استفاده از محصولات و خدمات مالی استفاده کرد. میم سودمند میم ها، رمزارز، NFT ها و علاقه مندان به DeFi را با موارد استفاده در دنیای واقعی ترکیب کرده و روش سنتی انجام کارها به روش غیرمتمرکز جدید را مختل می کند. پشتیبانی میم توسط افرادی هدایت می‌شود که این مفاهیم جدید را با استفاده از میم‌ ها در شبکه‌ های اجتماعی مختلف از طریق پست‌ های اجتماعی، تغییر PFP (تصاویر پروفایل) به NFT‌ های شخصی و... به پیش می‌برند.

این میم بیشتر توسط ابزاری تقویت می‌شود که این پروژه های مکمل و گاهی اوقات کاملاً مختل شده و یا کاملاً جایگزین محصولات و خدمات دنیای واقعی می شوند. بنابراین میم سودمند و یا (Meme-Utility) مرز جدیدی برای ارزهای دیجیتال شده است به این صورت که هوک فایننس با ایجاد یک اکوسیستم مالی فراگیر از طریق پورتال HOKKFi به رهبری چشم انداز تبدیل شده است.

از طریق HOKKFi می‌ توانید پول خود را از هر کجای دنیا سریع‌ تر و مقرون به صرفه‌ تر از همیشه ارسال و خرج کنید.

تیم هوک فایننس بیان می دارند که: ما یک توکن چند زنجیره ای هستیم که در ETH، BSC، HECO با سهام، جوایز و محصولات باورنکردنی موجود است که می توانید در زندگی روزمره خود از آنها استفاده کنید تا ثروت خود را افزایش داده و پول خود را به روش هایی که هرگز فکر نمی کردید ممکن باشد باز کنید. ما به چیزی که از آن به عنوان پول بدون اصطکاک (ایده ای که پول نباید با موانعی در هنگام نقل و انتقال و خرید همراه باشد) یاد می کنیم اعتقاد داریم همچنین ما از جامعه جهانی خود که حاوی بیش از 60000 سرمایه گذار می باشد استفاده می کنیم که به عملیات غیرمتمرکز و مستقل ما کمک می کنند. این امر به معنای کارمزد های پایین تر، زمان ساخت سریع تر و محصولات باورنکردنی است که به طور خاص برای نسل های رمزنگاری آینده طراحی شده اند.

آیا هوکایدو اینو کلاهبرداری است؟

از زمان انفجار دوره تمام توجهات بر روی هوکایدو اینو متمرکز شده است و بیشتر پیام های ارسال شده به دور از اطمینان هستند. برخی از کاربران و صاحبان توکن حتی پس از تماس با خدمات مشتری نسبت به تلاش‌های فیشینگ هشدار می‌دهند.

دیگران در مورد عدم امکان فروش مجدد هشدار می دهند چرا که این توکن میزبانی شده توسط بلاکچین اتریوم در صرافی مانند یونی سواپ در دسترس نیست.

اگر فیشینگ باشد بدیهی است که خطر اصلی خالی شدن کیف پول متامسک یا کیف پول دیگر شماست. برای این امر تکنیک استفاده شده اغلب یکسان است: درخواست به روز رسانی رمز عبور. سپس کلاهبرداران رمز عبور تغییر یافته را بازیابی می کنند تا بتوانند به کیف پول شما دسترسی داشته باشند سپس موجودی حساب به کیف پول های دیگری که توسط کلاهبرداران مدیریت می شوند تخلیه می شود.

در هر صورت اگر مایل به سرمایه گذاری در هر ارز دیجیتال می باشید قبل از هر چیز درباره آن به دقت تحقیقات خود را انجام دهید.

Hokkaido InuHokkaido Inu
Hokkaido Inu$۰.۰۰۱۰۰۴۰۹۳۰.۹۳ تومان
Hokkaido InuHokkaido Inu
Hokkaido Inu$۰.۰۰۱۰۰۴۰۹۳۰.۹۳ تومان