رمز ارز فاکس فایننس Fox Finance و توکن (FOX) چیست؟

در این مقاله ما در مورد اطلاعات مربوط به پروژه فاکس فایننس و توکن FOX بحث خواهیم کرد.

درباره فاکس فایننس

FOX روی زنجیره هوشمند بایننس می باشد یعنی در واقع هیچ هزینه گازی وجود ندارد و تقریباً بلافاصله تعویض می شود.

در هر معامله 6٪ مالیات پرداخت شده در بین کلیه دارندگان و 6٪ مالیات به مجموعه نقدینگی اعمال می شود.

FOX یک توکن خودکار در بلاکچین بایننس است که به دارندگان آن پاداش می دهد. 6٪ از هر معامله با یک قفل 4 ساله روانه نقدینگی می شود و 6٪ دیگر به سهام دارنده (از جمله کیف پول سوختگی) تعلق می گیرد. هدف آن ایجاد یک اکوسیستم و آگاهی جامعه متمرکز بر حفاظت از حیات وحش از طریق پلت فرم حمایتی خود یعنی FOXES IN ACTION می باشد.

از بدو تأسیس FOXES IN ACTION چندین فعالیت حمایتی انجام داده و به جامعه برای کارهایی مانند کاشت درخت و کاهش ضایعات پلاستیکی از طریق نی های قابل استفاده مجدد پاداش می دهد. به گفته تیم این رمز ارز آن ها عملاً چندین FOX را از طریق صندوق جهانی حیات وحش به تصویب رسانده اند و کمکهای مالی دیگری نیز به سازمانهای حیات وحش در سراسر جهان ارائه کرده اند. همچنین آن ها اخیراً قرارداد رسمی FOXNFT خود را با یک پلتفرم معاملاتی به زبان آلفا در زنجیره هوشمند بایننس منتشر کرده اند که برای فروش مدل های هنری و سه بعدی حرفه ای برای کمک های خیرخواهانه مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

بیش از هر چیز دیگر FOX خود را یک خیریه واقعی می داند و می گوید: ما به دنبال استفاده از قدرت اقتصادی خود هستیم تا جوامع بیشتری از آگاهی در زنجیره هوشمند بایننس ایجاد کنیم و از طریق کمک های مالی و اقدامات جدید فناوری های در حال ظهور بلاکچین در محیط جهان تأثیر بگذاریم.

بازار defi واقعاً در حال تغییر است و هرچه بیشتر اقتباس رخ می دهد این تصویب ها باعث به وجود آمدن توکن ها یا در زنجیره اتریوم و یا در زنجیره bsc می شود.

این روزها بیشتر به دلیل کارمزدهای هنگفت موجود در شبکه اتریوم، مردم به زنجیره bsc روی آورده اند. مسئله مهمی نیست اما نوآوری یک عامل اصلی در حفظ ارتباط در زنجیره هوشمند bsc است.

صحبت از اهمیت توکن FOX است. تولد یک توکن پویا که در bsc بوجود می آید.

FOX فقط یک توکن دیگر نیست. در این قرارداد هوشمند هر معامله ای راهی برای پاداش دادن به دارندگان این توکن و ارائه دهنده نقدینگی با 6٪ مالیات توزیع مجدد و 6٪ مالیات نقدینگی دارد.

FOX غیرمتمرکز است. این بدان معناست که دستکاری در بازار امکان پذیر نیست و سرمایه گذاران کنترل ارز را انجام می دهند و وجوه آنها به راحتی ایمن هستند.

نقشه راه فاکس فایننس: آن ها در تلاش هستند که نوآوری و پیشرفت های FOX را پیاده کنند!

چگونه و از کجا می توان فاکس فایننس (FOX) را خرید؟

توکن FOX اکنون در شبکه ایننس فعال است. محتاط باشید و با قرارداد هوشمند متفاوت از این قرارداد توکن دیگری خریداری نکنید (زیرا به راحتی می توان آن را جعل کرد).

فقط مطمئن شوید که به اندازه کافی BNB در کیف پول خود دارید تا کارمزد معاملات را پرداخت کنید.

ابتدا باید یکی از ارزهای دیجیتال اصلی را بخرید. مانند بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، تتر (USDT)، بایننس (BNB) و...

ما در این مثال از صرافی بایننس استفاده خواهیم کرد زیرا یکی از بزرگترین صرافی های رمزنگاری است که سپرده های فیات را می پذیرد.

پس از پایان روند KYC. از شما خواسته می شود روش پرداختی را اضافه کنید. در اینجا می توانید کارت اعتباری را تهیه کرده یا از انتقال بانکی استفاده کنید و یکی از ارزهای دیجیتال اصلی را بخرید.

گام بعدی: برای اتصال به صرافی Pancakeswap Decentralized به آدرس کیف پول نیاز دارید. ما در اینجا از کیف پول Metamask استفاده می کنیم.

BNB خود را به metamask خود منتقل کنید. کیف پول Metamask را به صرافی غیرمتمرکز Pancakeswap متصل کرده و توکن FOX را خریداری کنید. سپس foxtoken.io را باز کرده و بر روی دکمه pancakeswap کلیک کنید یا می توانید از طریق آدرس قرارداد در pancakeswap جستجو کنید.

BNB را برای FOX معامله کنید. چند صرافی رمزنگاری محبوب وجود دارد که در آنها حجم معاملات روزانه مناسب و تعداد کاربری گسترده ای دارند. این امر به شما اطمینان می دهد که در هر زمان قادر به فروش ارزهای خود خواهید بود و کارمزدها معمولاً کمتر خواهد بود.

Fox FinanceFox Finance
Fox Finance$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۱۴۰۱۰.۰۰۰۰۴۲۹۳۲۲۶۴ تومان
:morioh.com