رمز ارز FEG چیست و چگونه می توان آن را خریداری کرد؟

FEG یک رمز ارز براساس تورم پیشرونده آزمایشی DeFi می باشد که برای موفقیت ساخته شده است.

ایده اصلی FEG تهیه شبکه معاملات غیرمتمرکز است که با بلاکچین اتریوم کار کند. مسیر پیش رو برای FEG با نوسانات بازار تعیین می شود اما مدلی که از آن استفاده می شود FEG را به سمت موفقیت هدایت می کند.

FEG توکنی تورمی است و حداکثر گردش آن 100 کوادریلیون می باشد. در هر معامله مالیات 1٪ به دارندگان توزیع و 1٪ دیگر سوخت می شود. از این رو دارندگان را به نگهداری و هولد تشویق کرده و عرضه را کاهش می دهد. با کاهش عرضه رمز ارز کمیابی آن افزایش می یابد. این رابطه متناسب با عکس، یک مدل عرضه و تقاضا را تشکیل می دهد. علاوه بر این هیچ محدودیتی در تعداد سوزاندن توکن ها وجود ندارد.

اکوسیستم FEG

غیرمتمرکز شده:

FEG کاملاً غیرمتمرکز است و هیچ مالک اصلی توکنی وجود ندارد. تمام تصمیمات به نفع جوامع گرفته می شود.

میزان سوختگی:

هر معامله میزان سوخت1٪ را ایجاد می کند که باعث کاهش عرضه اضافی FEG می شود.

جوایز:

به دارندگان خود با پرداخت 1٪ مالیات در هر معامله پاداش می دهد.

پیشرفت های بعدی:

FEG به گونه ای برنامه ریزی شده است تا با انتشار محصولات نوآورانه که پایداری توکن را تضمین می کند در فضای رمزنگاری پیشرفت بیشتری کند.

توکن FEG را چگونه و از کجا می توان خریداری کرد؟

FEG در تعدادی از صرافی های رمزنگاری ذکر شده است و برخلاف سایر رمز ارزهای اصلی نمی توان مستقیماً آنرا با پولهای زیاد خریداری کرد. با این حال شما هنوز هم می توانید به راحتی این رمز ارز را خریداری کنید و ابتدا Bitcoin ،ETH ،USDT را از هر صرافی بزرگی که می خواهید خریداری کنید و سپس آن را به صرافی که معامله ی این رمز ارز را ارائه می دهد منتقل کنید. در این مقاله ما جزئیات مراحل خرید FEG را بررسی خواهیم کرد.

مرحله اول

ابتدا باید یکی از ارزهای دیجیتال اصلی را خریداری کنید مانند: بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، تتر (USDT) و...

ما در این مثال از صرافی بایننس استفاده خواهیم کرد زیرا یکی از بزرگترین صرافی های رمزنگاری است که سپرده های فیات را می پذیرد.

بایننس یک صرافی رایج ارز رمزنگاری شده است که در چین آغاز به کار کرد اما سپس مقر خود را به جزیره مالت در اتحادیه اروپا منتقل کرد. بایننس به دلیل ارائه خدمات معامله رمز ارزها محبوب می باشد. بایننس از سال 2017 تبدیل به برترین صرافی رمزنگاری در جهان شد.

پس از پایان روند KYC از شما خواسته می شود تا روش پرداختی خود را اضافه کنید. در این بخش می توانید از کارت اعتباری یا از انتقال بانکی استفاده کنید و یکی از رمز ارزهای اصلی را بخرید.

مرحله دوم

رمز ارزهای خود را به صرافی آلت کوین منتقل کنید.

از آنجا که FEG یک آلت کوین است ما باید سکه های خود را به صرافی منتقل کنیم که FEG در آن قابل معامله باشد. به وب سایت یکی از آنها مراجعه کرده و یک حساب کاربری در آن ایجاد کنید.

مرحله سوم

پس از پایان کار بسته به جفت بازار موجود باید سپرده BTC یا ETH یا USDT را به صرافی از بایننس بپردازید. پس از تایید سپرده می توانید FEG را از صرافی خریداری کنید.

بهترین صرافی ها برای معاملات توکن FEG در حال حاضر Gate.io ،BKEX Uniswap (V2)،1inch Exchange و PancakeSwap می باشند.

FEG TokenFEG Token
FEG Token$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۷۸۷۰.۰۰۰۰۲۴۰۸۰۱۸۷ تومان
:morioh.com