رمز ارز اتریوم مکس (EthereumMax) چیست؟

در این مقاله ما در مورد اطلاعات اتریوم مکس و توکن آن EMAX بحث خواهیم کرد.

اتریوم مکس یک توکن ERC20 است که با عرضه کل 2 میلیارد دلار راه اندازی شده است. بدون پیش فروش و هیچ مانعی برای تیم توسعه 100٪ از توکن ها در بازار آزاد منتشر شد و توزیع عادلانه و کاملی از ارزها ایجاد شد. eMax با هدف تهیه توکن جهانی مبتنی بر اتریوم ایجاد شده است که ضمن داشتن پاداش و افزایش تمرکززدایی دارایی های دیجیتال به دارندگان امنیت و قابلیت پذیری بلاکچین اتریوم می دهد.

این توکن با هدف تقویت سیستم های موجود و در عین حال افزودن مزایای ثانویه که توزیع مجدد 2٪ از کل معاملات به دارندگان موجود می باشد ساخته شده است. با این کار سرمایه گذاران با هر معامله با افزایش eMax در کیف پول خود مواجه می شوند.

دفتر امن بلاکچین به سرمایه گذاران امکان کنترل و امنیت بر تمام دارایی های دیجیتالی آنها را می دهد. eMax برای تأیید هر معامله ای از فناوری Proof-of-Stake (اثبات سهام) سازگار با محیط زیست استفاده می کند. با این کار به eMax می تواند تا به روشی دوستانه و پایدار برای محیط زیست عمل کند.

ویژگی های اتریوم مکس

غیر متمرکز:

جامعه DeFi خودکفا و مستقل که دارندگان دارایی های دیجیتالی آن را کنترل می کند.

همه کاره:

پرداخت ها، قراردادهای هوشمند، NFT ها، خدمات، کالاها، معاملات، سرمایه گذاری ها. اتریوم مکس همه کاره ترین توکن در اکوسیستم است.

کارآمد:

eMax از فناوری Proof-of-Stake (اثبات سهام) برای تأیید هرگونه معامله از طریق سازوکار اجماع سازگار با محیط زیست استفاده می کند.

امنیت:

یک دفتر امن بلاکچین اتریوم با نقدینگی قفل شده است که خطر را برای سرمایه گذاران کاهش می دهد. همه توکن های eMax در یک بازار آزاد و منصفانه برای همه دارندگان عرضه شده است.

پاداش:

اتریوم مکس توکنی مبتنی بر بازده است که توزیع 2٪ از هر معامله را فقط برای داشتن آن در اختیار دارندگان کیف پول eMax قرار می دهد.

سوالات متداول

کاربرد و هدف این توکن چیست؟

eMax یکی از توکن های سازگار با محیط زیست و 100٪ غیرمتمرکز است که کل عرضه آن به بازار آزاد انجام می شود. در حال حاضر 6 ماه نقدینگی قفل شده دارد و پس از تبدیل به V3، نقدینگی را برای 1000 سال قفل می کند. این امر ضمن اطمینان از امنیت از طریق بلاک چین اتریوم، خطر را برای سرمایه گذاران محدود می کند.

آیا برای سرمایه گذاری حداقل مبلغی لازم است؟

کل عرضه این توکن به میزان 2 کواردریلیون دلار به بازار عرضه شد. توزیع 2٪ از هر معامله به دارندگان موجود در کیف پول ارائه می شود که به سرمایه گذاران توکن های اضافی را در طول راه ارائه می دهد.

هر چند وقت یک بار توکن های eMax جدید استخراج می شوند؟

توکن های eMax استخراج نمی شوند زیرا توسط فناوری Proof-of-Stake (اثبات یهام) پشتیبانی می شود که به افراد این امکان را می دهد تا در یک محیط کاملاً سازگار با محیط زیست و کاملاً غیرمتمرکز کار کنند.

آیا اتریوم مکس به اتریوم متصل یا مربوط است؟

eMax در بلاکچین انریوم کار می کند و بنابراین یک سکه از ETH است که به عنوان توکن ERC 20 طبقه بندی می شود. تفاوت eMax این است که یک اکوسیستم کاملا غیرمتمرکز را فراهم می کند زیرا هیچ پیش فروشی وجود ندارد و هیچ یک از آنها به ویتالیک بوترین ارسال نشده و هیچ یک از آنها برای تیم توسعه نگهداری نشده اند.

EthereumMaxEthereumMax
EthereumMax$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۵۴۴۳۰.۰۰۰۱۶۵۹۶۷۸۹۲ تومان
:morioh.com