هرآنچه که باید درباره رمزارز دوج ایلان مارس Dogelon Mars (ELON) بدانید

دوج ایلان مارس و موفقیت آن از دوج کوین الهام گرفته شده است. علاوه بر این دوج ایلان مارس از این روند پیروی می کند و اولین کلمه در نام آن نمادی از میم 'دوج' با نام اول ایلان ماسک است و کلمه دوم 'مارس' که اشاره آشکاری به فعالیت های تجاری بین ستاره ای این میلیاردر دارد. ایلان ماسک به هیچ وجه با این پروژه مرتبط نیست.

توکن

50 درصد از عرضه توکن به عنوان یک حرکت صلح برای ویتالیک سوزانده شد.

در ادامه مسیر شیبا اینو نیمی از عرضه توکن ایلان بلافاصله به ویتالیک بوترین سوزانده شد تا از همان ابتدا توزیع عادلانه ای تضمین شود.

50 درصد عرضه توکن به طور دائم در استخر نقدینگی یونی سواپ قفل شده است.

نیمی از عرضه توکن بلافاصله به جفت یونی سواپ ایلان و اتر اضافه شد و سپس برای همیشه قفل شد. این امر تضمین می کند که هیچ راهی برای حذف نقدینگی اولیه از استخر یونی سواپ وجود ندارد بنابراین هرگونه احتمال برداشت نقدینگی اولیه توسط توسعه دهندگان از بین می رود.

  • 1.000,000.000.000.000 ایلان.
  • 50 درصد به ویتالیک بوترین ارسال شد.
  • 50 درصد به طور دائم به همراه اتر در یونی سواپ قفل شد.

جامعه تشویق می شود تا توکن های دوج ایلان را به قربانیان کلاهبرداری ارسال کند. بازپرداخت و ایجاد اعتماد جامعه مهم است.

سوالات متداول در رابطه با این رمزارز

دوج ایلان چیست؟

تیم توسعه این رمزارز می گوید که به دوج ایلان به عنوان یک ارز جهانی منصفانه برای مردم هر کجا نگاه کنید. این رمزارز مانند دوج، شیبا و یا کاردانو نیست. این یک پروژه واقعی است که به طور مداوم در حال تکامل خواهد بود. و با از بین بردن آسیب وارد شده توسط کلاهبرداران شروع می شود.

آیا پیش فروش شده است؟

دوج ایلان مارس در پاسخ بیان می دارد که: خیر همانطور که اشاره شد این یک رمزارز جهانی عادلانه است. پیش فروش نشده و هیچکس توکن ندارد به جز ویتالیک بوترین که نصفش را به عنوان تشکر برای او فرستادم.

از کجا می توان خریداری نمود؟

دوج ایلان مارس در صرافی یونی سواپ قابل خریداری می باشد.

Dogelon MarsDogelon Mars
Dogelon Mars$۰.۰۰۰۰۰۰۴۹۹۴۹۰.۰۱۵۲۶۳۹۰۷۳۹۴ تومان
:morioh.com