ارز دیجیتال کریپتو دات کام Crypto.com و توکن آن (CRO) چیست؟

Crypto.com (CRO) ارز دیجیتال بومی زنجیره Crypto.com است. یک بلاکچین غیرمتمرکز و منبع باز که توسط شرکت پرداخت، معامله و خدمات مالی Crypto.com توسعه یافته است.

زنجیره Crypto.com یکی از محصولات مجموعه راه‌ حل‌های Crypto.com است که برای تسریع پذیرش جهانی ارزهای دیجیتال به‌ عنوان وسیله‌ ای جهت افزایش کنترل شخصی بر پول، محافظت از داده‌ های کاربر و محافظت از هویت کاربران طراحی شده است. بلاکچین CRO در درجه اول به عنوان وسیله نقلیه ای عمل می کند که برنامه پرداخت موبایلی Crypto.com Pay را تقویت می نماید.

Crypto.com قصد دارد در آینده دسترسی به پلتفرم CRO را برای تقویت سایر محصولات خود نیز گسترش دهد.

CRO در نوامبر تا دسامبر 2018 فعال شد.

CRO چیست؟

زنجیره Crypto.com پروژه دیگری است که توسط شرکت پرداخت و ارز دیجیتال Crypto.com مستقر در هنگ کنگ همچنین به عنوان "CRO Protocol Labs" شناخته می شود راه اندازی شده است. این زنجیره دارای توکن زنجیره ای Crypto.com (CRO) خود است که قرار است به کاربران امکان پرداخت ارزهای دیجیتال را تا حد امکان به بسیاری از معامله گران در دسترس جهانی بدهد. این امر باید با تبدیل CRO به یک ارز واسطه انجام شود که امکان تبدیل ارزهای دیجیتال به همتایان فیات آنها را با هزینه بسیار کاهش می دهد.

به عنوان توکن بومی زنجیره Crypto.com توکن‌های CRO عمدتاً برای تسویه ارز واسطه‌ ای در دارایی‌ های مختلف استفاده می‌ شوند. همه شرکت‌ک نندگان در زنجیره که در معاملات شرکت می‌ کنند باید از توکن‌ های CRO برای پرداخت هزینه‌ های تراکنش بلاک استفاده نمایند. توکن‌ ها عمدتاً به عنوان پاداش برای پردازش و تأیید تراکنش‌ ها به دست می‌ آیند و هر نود می‌ تواند مقدار ثابتی از توکن‌ های CRO را در ازای حق مشارکت در عملیات شبکه به اشتراک بگذارد.

این توکن برای معامله در صرافی های ارز دیجیتال مانند Bittrex، HitBTC و موارد دیگر در دسترس است.

چه چیزی ارز دیجیتال Crypto.com را منحصربه فرد می کند؟

بلاکچین CRO عمدتاً بر روی ارائه ابزار به کاربران راه حل های پرداخت، معامله و خدمات مالی Crypto.com متمرکز است.

صاحبان CRO می توانند کوین های خود را در زنجیره Crypto.com قرار دهند تا به عنوان یک اعتبارسنجی عمل کنند و برای پردازش تراکنش ها در شبکه هزینه دریافت نمایند. علاوه بر این از کوین های CRO می توان برای تسویه کارمزد تراکنش ها در زنجیره Crypto.com استفاده نمود.

در چارچوب برنامه پرداخت‌ های Crypto.com کاربران می‌ توانند با پرداخت به معامله گران در CRO تا 20 درصد و با خرید کارت‌ های هدیه و انتقال همتا به همتا به سایر کاربران تا سقف 10 درصد وجه نقد دریافت کنند.

هنگامی که صحبت از موارد استفاده معاملاتی می شود برنامه Crypto.com به کاربران این امکان را می دهد تا با قرار دادن CRO پاداش های توکنی برای لیست های منتخب کسب کنند.

به طور کلی CRO به عنوان ابزاری عمل می کند که انگیزه Crypto.com را برای افزایش پذیرش ارزهای دیجیتال در مقیاس جهانی تقویت می نماید. به این ترتیب این شرکت به طور مداوم در حال کار بر روی یافتن و توسعه موارد استفاده جدید است که به کاربران اجازه می دهد تا از ارز دیجیتال برای تقویت کنترل خود بر پول، داده ها و هویت خود استفاده کنند.

اکوسیستم معامله و سرمایه گذاری Crypto.com

Crypto.com یک صرافی ارز دیجیتال است که از معاملات، سرمایه گذاری، سهام، کیف پول، NFT و موارد دیگر پشتیبانی می کند. این صرافی بیش از 150 ارز مختلف، کارمزد معقول و تخفیف برای کسانی که سهام قابل توجهی در Crypto.com Coin (CRO) دارند را ارائه می دهد.

ایمنی شبکه ارز دیجیتال Crypto.com چگونه است؟

CRO بر روی بلاکچین اتریوم مطابق با استاندارد سازگاری ERC-20 ساخته شده به این معنی که شبکه آن توسط عملکرد Ethash ایمن شده است.

کریپتو کامکریپتو کام
کریپتو کام$۰.۱۰۵۹۳۹۵,۳۶۲.۴ تومان