ارز دیجیتال کردیت کوین Creditcoin (CTC) چیست و چگونه عمل می کند؟

کردیت کوین پلتفرمی است که سوابق اعتباری غیربانکی را در فناوری بلاکچین ثبت می کند. به این ترتیب این پلتفرم تاریخچه های اعتباری را در شبکه خود به صورت عمومی و شفاف ذخیره می کند. کردیت کوین در آوریل 2019 راه اندازی شد.

کردیت کوین یک پروژه ارز دیجیتال است که چندین بلاکچین را به هم متصل می کند تا یک مکانیزم وام دهی امن و شفاف ایجاد کند که به جمع آوری کنندگان کمک مالی و وام دهندگان اجازه می دهد مستقیماً با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

هدف اصلی این پروژه ذخیره تاریخچه تراکنش های اعتباری با انتقال سوابق اعتباری غیربانکی به محیط بلاکچین به صورت شفاف و ایمن است.

بررسی کردیت کوین و آینده آن

کردیت کوین در آوریل 2019 راه اندازی شد. عرضه کوین CTC که محدود به عرضه کل 2 میلیارد است به تدریج در حال افزایش می باشد. ظرف 2 سال پس از راه اندازی این پروژه یک چهارم کل عرضه خود را بین مردم توزیع نمود.

با توجه به نوسانات موجود در بازار ارزهای دیجیتال اظهار نظر در مورد آینده کوین CTC درست نیست. با این حال زمانی که نمودار کوین CTC بررسی می شود مشاهده می گردد که قیمت کوین یک سیر نوسانی را دنبال می کند.

نحوه خریداری کردیت کوین و قیمت آن

کردیت کوین را می توان از صرافی های ارزهای دیجیتال که در آن لیست شده خریداری نمود. اما قبل از معامله باید از قابل اعتماد بودن بازار سهام اطمینان حاصل کرد. از 8 دسامبر 2021 قیمت 1 کوین CTC حدود 2.11 دلار است (قیمت می تواند فورا تغییر کند)

CreditcoinCreditcoin
Creditcoin$۰.۵۰۳۰۷۹۱۵,۴۳۶ تومان