رمز ارز کرومیا Chromia و توکن آن CHR چیست؟

کرومیا یک پلتفرم چند منظوره مبتکرانه مبتنی بر بلاکچین است که به توسعه دهندگان چشم اندازی ساده برای استفاده برای برنامه های غیرمتمرکز در مقیاس آسان dApps ارائه می دهد. بلاکچین کرومیا که توسط ChromiaWay ایجاد شده است.

توکن کرومیا یعنی CHR که به اکوسیستم کرومیا نیرو می بخشد چندین مزیت را در کنار پاداش ها و مزایا برای همه شرکت کنندگان در بستر کرومیا ارائه می دهد. همچنین پاداش های مختلف شرط بندی کرومیا برای دارندگان توکن CHR منحصر به برنامه های مبتنی بر کرومیا وجود دارد.

در این مقاله ما قصد داریم به عمق اکوسیستم این پلتفرم بپردازیم و اصول اولیه بلاکچین کرومیا را بررسی کنیم. همچنین ما نقش های مختلف توکن CHR را بررسی می کنیم و علاوه بر این مکانیسم ها و پاداش های موجود در کرومیا که برای دارندگان توکن آن موجود است را کشف می کنیم.

کرومیا یک بلاکچین هوشمند است که به قراردادها مجهز می باشد و به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه های غیرمتمرکز dApps را با استفاده از قراردادهای هوشمند ایجاد کنند.

در سال 2012 سه سال پس از راه اندازی بیت کوین Alex Mizrahi مفهوم ایجاد "توکن" را در بلاکچین بیت کوین توسعه داد. این توکن ها با عنوان "کوین های رنگی" شناخته می شدند که دارایی های واقعی را در بزرگترین بلاکچین در جهان مدیریت و نمایندگی می کردند. Mizrahi در آن زمان با یک برنامه نویس جوان کار می کرد و کاغذ سفید کوین های رنگی را نوشت. آن برنامه نویس جوان ویتالیک بوترین بود! بسیار محتمل است که "کوین های رنگی" در توسعه دومین بلاکچین بزرگ که در سال 2015 اتریوم راه اندازی شد تاثیری داشته باشد.

کرومیا یک بلاکچین است که جهت از بین بردن مسائل مقیاس پذیری برای توسعه دهندگان طراحی شده است. علاوه بر این ChromaWay بیان می کند که بلاک چین کرومیا برخلاف سایر بلاکچین ها تجربه کاربری و برنامه نویسی را ارائه می دهد.

کرومیا چیست؟

کرومیا بلاکچینی با قرارداد فعال می باشد که به عنوان یک چشم انداز توسعه منبع باز ایجاد شده است تا هر کسی بتواند برنامه های غیر متمرکز را با استفاده از بلاکچین برای اهداف اجتماعی ایجاد کند. با استفاده از معماری رابطه بلاکچین، کرومیا می تواند به عنوان یک بلاکچین مدل عمومی، خصوصی و یا ترکیبی استفاده شود.

undefined

توکن CHR

توکن CHR به عنوان یک توکن ابزار چند منظوره جهت ایجاد مشوق های سودمند متقابل برای همه شرکت کنندگان در سراسر سیستم عامل طراحی شده است.

توکن CHR برای پرداخت هزینه گس در شبکه خود مشابه نحوه عملکرد مدل هزینه گس اتریوم عمل می کند. توکن های CHR که به عنوان هزینه گس مورد استفاده قرار می گیرند به نودهای تولید کننده بلاک در شبکه تعلق گرفته و ارتقاء شبکه را جبران می کنند.

علاوه بر هزینه های گس و پاداش های نود توکن CHR به عنوان وسیله معامله مورد نظر در اقتصاد کرومیا استفاده می شود. همچنین این برنامه های غیر متمرکز dApps می توانند توکن های کرومیا را به عنوان ذخیره ای برای اتصال توکن های خود ذخیره کنند. علاوه بر این چندین حساب توکن کرومیای مختلف در سراسر شبکه وجود دارد که به دارندگان فرصت ها و تخفیف های منحصر به فردی ارائه می دهد.

بلاک چین کرومیا برای بازی ها

بازی های مبتنی بر بلاکچین صنعتی است که به سرعت در حال پیشرفت است و به سهولت در پیاده سازی انبوه ارزهای دیجیتال کمک می کند. برخلاف ارائه دهندگان بازی های متمرکز، بازی های غیر متمرکز به گیمرها این امکان را می دهد که به لطف فناوری بلاکچین دارایی های درون بازی خود را داشته باشند.

علاوه بر این بلاکچین کرومیا برای بازی های غیر متمرکز ایده آل است زیرا ابزارهای توسعه بدون زحمت و امکانات مقیاس بندی را ارائه می دهد.

ChromiaChromia
Chromia$۰.۲۲۵۳۸۶۶,۹۰۶.۷ تومان