ارز دیجیتال چیلیز (CHZ) چیست و نحوه عملکرد آن چگونه است؟

چیلیز ارز دیجیتال پیشرو برای ورزش و سرگرمی توسط ارائه‌ دهنده FinTech مستقر در مالتا است. این پلتفرم سرگرمی ورزشی مبتنی بر بلاکچین سوشیوس را اجرا می کند که به کاربران امکان می دهد تا در مدیریت برندهای ورزشی مورد علاقه خود شرکت کنند. چندین فن توکن توسط Socios.com نمونه ای از آن هستند. برای باشگاه‌ ها و انجمن‌ های ورزشی، فن توکن‌ ها راهی برای ارتباط با طرفدارانشان و باز کردن جریان‌ های درآمد جدید ارائه می‌ دهند.

به عنوان مثال هواداران می توانند از طریق نظرسنجی ها مانند پیام هایی که کاپیتان باید بر روی بازوبند خود ببندد شرکت کرده و بر تصمیمات مربوط به باشگاه تأثیر بگذارند. این شرکت قصد دارد فاصله بین طرفداران فعال و منفعل بودن را پر کند. چیلیز با برخی از بزرگترین موسسات ورزشی در جهان همکاری کرده است از جمله: باشگاه بارسلونا، منچسترسیتی، یوونتوس تورین و پاری سن ژرمن. همچنین دارای شراکت با UFC و سازمان های بازی است. با خرید CHZ طرفداران به فن توکن های مختلف دسترسی پیدا می کنند و به معنای واقعی کلمه در باشگاه خود سهام دارند.

چیلیز تلاشی است برای تغییر رابطه منفعلانه بین ورزش، باشگاه‌ های ورزشی و پایگاه‌ های هواداران جهانی آنها از طریق توکن سازی. هدف این شرکت که در سال 2018 در مالت تأسیس شد ارائه توکنی به میلیون‌ ها طرفدار ورزش‌ ها و ورزش‌ های الکترونیکی بود که به آن‌ ها اجازه می‌ داد تا به صورت نمادین سهم خود از نفوذ در ورزش‌ ها و یا باشگاه‌ های ورزشی مورد علاقه‌ شان را خریداری کنند.

به عبارت دیگر چیلیز یک پلتفرم تعامل با طرفداران است که به شما امکان می دهد بر تصمیمات خاصی که توسط تیم مورد علاقه خود گرفته می شود تأثیر بگذارید. به گفته کانال رسمی آنها توکن CHZ یک ارز دیجیتال برای توکن‌ سازی ورزشی است که «اولین برنامه مشارکت و جوایز مقیاس‌ پذیر جهان که طرفداران می‌ توانند فن توکن‌ های مارک‌ دار را بخرند و معامله کنند و همچنین در نظرسنجی‌ های متمرکز بر باشگاه رأی دهند».

این توکن به طور انحصاری به Socios.com کمک می‌ کند پلتفرمی که طرفداران می‌ توانند از فن توکن‌ های خود برای شرکت در نظرسنجی‌ ها استفاده کنند و از طریق تعامل فعال پاداش دریافت نمایند.

به طور خلاصه

  • CHZ یک توکن کاربردی برای ورزش و سرگرمی است.
  • CHZ برای خرید فن توکن‌ ها استفاده می‌ شود که به طرفداران اجازه می‌ دهد به سازمان‌ های برتر ورزشی نفوذ کنند.
  • فن توکن‌ ها از یک زنجیره مبتنی بر اتریوم اثبات اعتبار یعنی چیلیزچین استفاده می‌کنند.

توکن CHZ

توکن چیلیز یک ارز دیجیتالی است که در دنیای ورزش و پلتفرم های سرگرمی مورد استفاده قرار می گیرد که با نام اختصاری CHZ نامگذاری شده است.

به طور خاص این یک توکن ابزاری است که در بلاکچین اتریوم آغاز شد و به عنوان ارز دیجیتال رسمی پلتفرم Socios.com استفاده می‌ شود.

ویژگی های اصلی CHZ

  • CHZ برای شرکت در پیشنهادات فن توکن و لاکر روم ها (فروش اولیه فن توکن) الزامی است.
  • هدف از فن توکن ها این است که طرفدار محور باشد و به تماشاگران این امکان را می دهد که در باشگاه های ورزشی خود مشارکت کنندگان فعالی باشند.
  • فن توکن ها را می توان در صرافی داخلی چیلیز در برابر CHZ معامله نمود.

چه چیزی چیلیز را منحصر به فرد می نماید؟

هر سازمان ورزشی که از فناوری چیلیز استفاده می‌ کند دارای تعداد محدودی از فن توکن ها است که در یک FTO اولیه (ارائه فن توکن) ارائه می‌ شوند. این توکن‌ ها بر اساس اولویت اول ارائه می‌ شوند با قیمت افتتاحیه و ارزش بازار کاملاً رقیق‌ شده توسط چیلیز که از قبل اعلام شده است. توکن بومی CHZ برای خرید فن توکن ها استفاده می شود و به عنوان رمزارز داخلی پلتفرم عمل می کند. سپس طرفداران می توانند با فن توکن های خود در پلتفرم سوشیوس رأی دهند فرآیندی که با استفاده از قراردادهای هوشمند امکان پذیر شده است. باشگاه ها میزان نفوذ هواداران را تعیین می کنند. تصمیم‌ گیری‌ها می‌ تواند از طرح‌ های جدید پیراهن گرفته تا تصمیم‌ گیری در مورد تطابق تیم در بازی‌ های نمایشگاهی متغیر باشد.

چیلیز پیشگام مشارکت مستقیم هواداران عادی ورزش در فرآیند تصمیم گیری باشگاه ها و سازمان ها بود.

چند کوین چیلیز CHZ در گردش است؟

مجموع عرضه CHZ 8.8 میلیارد است که در زمان راه اندازی آن در اکتبر 2018 تولید و بین مشارکت کنندگان اولیه توزیع شد بدون اینکه فروش عمومی فراتر از آنچه از طریق صرافی ها در دسترس باشد. در ابتدا CHZ به عنوان توکن ERC-20 راه اندازی شد اما بعدها برای سازگاری با BEP-2 نیز طراحی شد و نقش بایننس لانچپول در انتشار فن توکن ها به عنوان بخشی از یک مشارکت استراتژیک را داشت. CHZ همچنین به عنوان توکن TRC-20 در بلاکچین ترون موجود است.

نحوه عملکرد ارز دیجیتال چیلیز چگونه است؟

فن توکن‌ها در یک زنجیره اثبات اقتدار مجاز PoA یعنی چیلیز چین وجود دارند. CHZ بر روی شبکه اتریوم و زنجیره بایننس (البته نه زنجیره هوشمند بایننس) از طریق توکن‌ های قابل تعویض ERC20 و BEP2 اجرا می‌ شود. CHZ بر روی بلاکچین چیلیز ساخته شده است و از CHZ به عنوان رمزارز انحصاری بر روی پلتفرم خود استفاده می کند.

طرفداران می توانند برنامه Socios.com را که در iOS و اندروید موجود است دانلود کنند تا از سهم خود از فن توکن ها استفاده نمایند. در عوض آنها به پیشنهادات و جوایز انحصاری باشگاه دسترسی دارند.

همه اش را بگذار کنار هم

چیلیز یک دلیل ساده دارد که وجود آن را مشخص می کند: مشارکت ورزشی تماشاگران. این پلتفرم ورزش را به طرفداران خود نزدیکتر می کند که می توانند بخشی از بازی شوند، تصمیم بگیرند و با بازیکنان مورد علاقه خود آشنا شوند.

در ورزش های معمولی ایده داشتن تعداد زیادی از طرفداران که مستقیماً تصمیمات سطح بالا را مدیریت می کنند بدون وجود راه حل بالقوه مورد بحث قرار گرفته است. با CHZ و فن توکن های آن‌ ها این تمرین افزایش تعامل طرفداران اکنون برای همه کسانی که آن را آرزو می‌ کردند یک واقعیت است.

ChilizChiliz
Chiliz$۰.۱۲۱۳۰۳۳,۶۹۰.۲ تومان
:swissborg.com