رمزارز CateCoin چیست و چگونه کار می کند؟

Catecoin یک میم کوین با ویژگی پلتفرم میم غیرمتمرکز است.

CateCoin یکی از ارزهای دیجیتال با بیشترین تعداد کاربر و حجم معاملات در شبکه زنجیره هوشمند بایننس است. CateCoin به کاربران این امکان را می دهد که به صورت غیر متمرکز به سرمایه گذاری و کسب درآمد بپردازند.

CateCoin یک واحد توسعه یافته مستقر در ایالات متحده است و همچنین مراکز توسعه در کشورهای مختلف جهان مانند انگلستان، ژاپن و دانمارک نیز وجود دارد. کاربران CateCoin می توانند با نگه داشتن کوین هایی که دریافت می نمایند درآمد کسب کنند. به همین ترتیب برای هر تراکنش انجام شده در CateCoin یک درصد بازیابی وجود دارد.

علاوه بر همه این ها وجود کوین های زیادی در بازار ارز دیجیتال در دوره های بعدی نکته مهمی است که باید مراقب باشید. کاربرانی که می خواهند با سرمایه گذاری اندک به سودهای کلان دست یابند ممکن است با نتایجی مواجه شوند که برای آن ها برنامه ریزی نکرده اند. با این حال با گام های صحیح و انتخاب های دقیق می تواند یک سرمایه گذاری بسیار سودآور باشد.

Catecoin چگونه کار می کند؟

تیم پشتیبان این رمزارز بیان می دارند که: ما 35٪ CATE را برای فارمینگ محتوا رزرو کردیم که در آن توکن ها به سازنده محتوایی که محتوایش تأیید شده است داده می شود و حداقل 100 لایک و 10 نظر دریافت می کند. هر لایک و کامنت توسط آدرس های جدید 0.1 کوین به کاربر و 0.1 کوین به سازنده می دهد. همه کاربرانی که حداقل 100 هزار کوین دارند می توانند پست کنند و کاربران با 10 هزار CATE می توانند لایک کنند و نظر دهند. همه میم‌ های تایید شده برای ضرب NFT واجد شرایط هستند و خریدار تمام جوایز آن میم‌ ها را دریافت می‌کند.

تیم پشتیبان Catecoin می گویند که رمزارز Catecoin را با هدف افزودن ارزش واقعی به دنیای میم راه اندازی کرده اند. Catecoin به سازندگان میم اجازه می دهد تا میم های خود را به صورت غیرمتمرکز ایجاد کرده و کسب درآمد کنند.

چگونه می توان Catecoin را خریداری نمود؟

Catecoin به تازگی راه اندازی شده است. بنابراین طبیعی است که اطلاعات کم و سوال های زیادی در مورد آن وجود داشته باشد. با این حال تنها آدرس برای کسانی که می خواهند Catecoin را خریداری نمایند پنکیک سواپ خواهد بود. از 2 نوامبر 2021 قیمت 1 Catecoin حدود 0.0000075 دلار است. (قیمت ممکن است به سرعت تغییر کند)

نگه دارید، به دست آورید و بسوزانید

با نگه داشتن Catecoin درآمد کسب کنید و یا 1 درصد از هر تراکنش انجام شده در Catecoin را به دست آورید. شما می توانید با هر تراکنش درآمد داشته باشید و در عین حال عرضه Catecoin به ازای هر تراکنش 1 درصد کاهش می یابد.

CateCoinCateCoin
CateCoin$۰.۰۰۰۰۰۰۵۱۵۹۶۴۰.۰۱۵۸۶۰۷۳۵۴۸۵ تومان
:morioh.com