رمز ارز باگ اینو Bugg Inu و توکن آن باگ (BUGG) چیست؟

در این مقاله ما درباره اطلاعات مربوط به پروژه باگ اینو و توکن آن باگ بحث خواهیم کرد.

باگ اینو (Bugg Inu) یک پروتکل تولید سود مستقل است. 2 درصد از کارمزد دریافتی به هر دارنده تقسیم می شود. هدف باگ اینو دستیابی به دو سهم فناوری زیر در جهان ارز دیجیتال است. باگ سواپ که فورک یونی سواپ V2 است در شبکه اتریوم از توکن باگ جهت کاهش هزینه های تراکنش برای تعویض توکن استفاده می کند. معاملات در شبکه اتریوم به گس قابل ملاحظه ای نیاز دارد و هزینه معاملات را به ازای هر تراکنش به 10 دلار یا بیشتر می رساند. سوزاندن توکن های باگ در همان معامله هزینه گس را تقریباً به نصف کاهش می دهد.

پروژه باگ اپلیکیشن باگ Bugg را ایجاد می کند.

با معرفی سهام 10~ 20 از دارایی ها کاربر BUGG قادر خواهد بود تا مبلغ واریز شده در همان دستگاه را پرداخت آفلاین انجام دهد. فرستنده و گیرنده می توانند این پرداخت آفلاین را انجام دهند و وجوه را تا 24 ساعت نگه دارند در حالی که برای انجام این معامله باید به هم متصل شوند در غیر این صورت معامله باطل می شود.

هدف اپلیکیشن باگ جایگزینی FIAT در مناطق کنترل شده خاص است جایی که پول کنترل می شود و مناطق روستایی که بلاکچین و ارز دیجیتال تحت سانسور قرار می گیرند. باگ دیجیتالی راهی برای سرعت بخشیدن به این دید خواهد بود. "استفاده از پول نقد در حال کاهش است. در نهایت پول نقد با چیزی در قالب دیجیتال جایگزین می شود. این یکی از محرک های بزرگ پشت این پروژه است "

پرداخت به صورت خودکار در شبکه اصلی اتریوم بر روی اتصالات موجود در 24 ساعت انجام شده، به عنوان معامله جدید ثبت می شود و 5 درصد از مبلغ وجوه پرداخت کننده برای هزینه در دسترس نخواهد بود.

چرا تمرکززدایی؟

تمرکززدایی یک مفهوم متداول اما همراه با سوء تفاهماتی است. به عنوان مثال گاهی اوقات گفته می شود که دلیل حمایت طرفداران شبکه های ارز دیجیتال از تمرکززدایی مقاومت در برابر سانسور دولت یا به دلیل دیدگاه های سیاسی آزادی خواهانه است. این ها دلایل اصلی و مهم تمرکززدایی نیستند.

اجازه دهید مشکلات پلتفرم های متمرکز را بررسی کنیم. پلتفرم های متمرکز از چرخه زندگی قابل پیش بینی پیروی می کنند. هنگامی که آنها شروع به کار می کنند تمام تلاش خود را برای جذب کاربران و مکمل های شخص ثالث مانند توسعه دهندگان، مشاغل و سازمان های رسانه ای انجام می دهند. آنها این کار را برای ارزشمندتر کردن خدمات خود انجام می دهند زیرا پلتفرم ها (طبق تعریف) سیستم هایی با جلوه های شبکه ای چند جانبه هستند. با افزایش پلتفرم ها از منحنی S پذیرش، قدرت آنها بر کاربران و اشخاص ثالث به طور پیوسته افزایش می یابد.

وارد شبکه های ارز دیجیتال شوید

شبکه های ارز دیجیتال شبکه هایی هستند که بر روی اینترنت ساخته شده اند و از مکانیزم های اجماعی مانند بلاکچین برای حفظ و به روز رسانی وضعیت استفاده می کنند.

برخی از شبکه های ارز دیجیتال مانند اتریوم پلتفرم های برنامه نویسی عمومی هستند که تقریباً برای هر منظوری قابل استفاده می باشند.

پلتفرم های متمرکز به مدت طولانی غالب بوده اند تا جایی که بسیاری از مردم فراموش کرده اند که راه بهتری برای ایجاد خدمات اینترنتی وجود دارد. شبکه های ارز دیجیتال یک راه قدرتمند برای توسعه شبکه های متعلق به جامعه است و زمینه بازی برابر را برای توسعه دهندگان، سازندگان و مشاغل شخص ثالث فراهم می کند.

undefined

Tokenomics (اقتصاد توکنی)

  • مجموع عرضه سکه: 100 کوادریلیون
  • پاداش توزیع: 2٪ پاداش توزیع
  • توکن استخر نقدینگی: تا 31 دسامبر 2025 قفل شده
  • 52.49٪ کوین سوخته: 52.485.285.920.080.432

چگونه می توان توکن باگ را خریداری کرد؟

توکن باگ اکنون بر روی شبکه اصلی اتریوم فعال است. فقط مطمئن شوید که اتر کافی در کیف پول خود دارید تا هزینه تراکنش را پوشش دهد.

ابتدا باید یکی از رمز ارزهای اصلی را خریداری کنید که معمولاً بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، تتر (USDT)، Binance (BNB) و... می باشد. ما در اینجا از صرافی بایننس استفاده خواهیم کرد زیرا یکی از بزرگترین صرافی های رمز نگاری است که سپرده های فیات را می پذیرد.

پس از پایان روند KYC (احراز هویت) از شما خواسته می شود روش پرداختی را اضافه کنید. در اینجا می توانید از کارت اعتباری و یا از انتقال بانکی استفاده کنید و یکی از رمز ارزهای اصلی مثل بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، تتر (USDT)، Binance (BNB) و... را خریداری کنید.

گام بعدی: برای اتصال به صرافی غیر متمرکز یونی سواپ به آدرس کیف پول نیاز دارید ما در این مثال از کیف پول متامسک استفاده می کنیم. اتر را از کیف پول موجود خود به کیف پول متامسک جدید خود منتقل کنید.

گام بعدی: کیف پول متامسک را به صرافی غیر متمرکز یونی سواپ و متصل کرده و سواپ باگ توکن را خریداری کنید.

یونی سواپیونی سواپ
یونی سواپ$۵.۳۷۱۶۳,۳۶۱ تومان
Bugg InuBugg Inu
Bugg Inu$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۲۰.۰۰۰۰۰۰۰۵۱۶۸۵ تومان
:morioh.com