پلتفرم BSC اسکن (Scan BSC) چیست و نحوه استفاده از آن چگونه می باشد؟

BSC اسکن یک موتور جستجو است که به کاربران زنجیره هوشمند بایننس (BSC) اجازه می دهد تا تمام تراکنش هایی را که در بلاکچین BSC اتفاق افتاده است بررسی، تأیید و اعتبار سنجی کنند. اما زنجیره هوشمند بایننس چیست؟

زنجیره بایننس سیستمی بود که به منظور امکان انجام معاملات سریع و غیرمتمرکز ایجاد شد. این سیستم به شکل برنامه ای به نام بایننس دکس است که امکان معامله غیرمتمرکز مبتنی بر وب را فراهم می کند. متأسفانه برخی محدودیت‌ ها در پایگاه‌ داده زنجیره‌های بایننس باعث می‌شود که قادر به مدیریت قراردادهای هوشمند نباشد. بنابراین سازندگان زنجیره بایننس، زنجیره هوشمند بایننس را برای اجرای موازی با زنجیره بایننس و مدیریت بهینه تمام قراردادهای هوشمند توسعه دادند.

BSC اسکن برای پیگیری تمام تراکنش های انجام شده در زنجیره هوشمند بایننس توسعه داده شده است و می تواند تمام تراکنش های گذشته و حال، آدرس های کیف پول و قراردادهای هوشمند را در اختیار کاربران قرار دهد.

ماموریت BSC اسکن

هدف اصلی BCS اسکن شفاف‌ سازی بلاکچین از طریق نمایه‌ سازی و در دسترس قرار دادن و جستجوی آن برای عموم است. در نتیجه بسیاری از موارد کلاهبرداری مالی و سرقت را کاهش می دهد زیرا همه فهرست ها ثبت و ذخیره می شوند. در حال حاضر BCS اسکن وجود دارد و مستقل عمل می کند بنابراین فضای کمتری برای به خطر انداختن پایگاه های داده آن وجود دارد.

نحوه استفاده از BSC اسکن

استفاده از BSC اسکن به آسانی جستجوی گوگل است.

برای جستجوی هر گونه اطلاعات تراکنش، تنها چیزی که نیاز دارید این است که شناسه تراکنش و یا اطلاعات کیف پول تراکنش مورد نظر خود را در قسمت جستجو وارد کرده و سپس بر روی دکمه جستجو کلیک کنید. پس از این BSC اسکن پایگاه داده خود را جستجو می کند و تمام اطلاعات مربوط به آن تراکنش را نمایش می دهد.

علاوه بر این می توانید از هش تراکنش برای جستجوی آن تراکنش استفاده کنید. هش تراکنش مجموعه ای از حروف و اعداد است که نشان دهنده یک معامله است و هر تراکنش دارای شناسه هش می باشد.

BSC اسکن اطلاعات زیر را نمایش می دهد:

 • هش تراکنش: نمونه‌ای از آن «0x19a0c8d067df7218e95d77750fe857806d6e9374a268981448c3c94317d503cb» است.
 • بلاک: اینها بلاک های موجود در تراکنش هستند.
 • تمبر زمان: تاریخ و زمان معامله.
 • شخصی که معامله را آغاز می کند.
 • گیرنده معامله
 • ارزش تراکنش به دلار آمریکا یا کوین باینری (BNB)
 • هزینه معامله.
 • یادداشت خصوصی: توسط افراد درگیر در معامله به اشتراک گذاشته شده است.

همه این اطلاعات برای همه قابل مشاهده است و در عین حال BCS اسکن‌ها ایمن هستند و اطلاعاتی را که ممکن است امنیت و ایمنی افراد درگیر در تراکنش را به خطر بیندازند را ارائه نمی‌دهند.

علاوه بر اینها اطلاعاتی وجود دارد که به نفع افرادی است که می خواهند معاملات را آغاز کنند. این اطلاعات شامل قیمت کوین باینری، اطلاعات در مورد افزایش و یا کاهش قیمت با نمودارهای لازم برای همراهی آن، سقف بازار کوین باینری، آخرین تراکنش ها و بلاک ها و سایر اطلاعات مهم است. این اطلاعات با نرخ به روز شده ثانیه ای به روز می باشد.

شرایط و ضوابط BSC اسکن

برخی از شرایط و ضوابط BSC اسکن عبارتند از:

 • واجد شرایط بودن به این معنا که اگر شما در سن قانونی باشید BSC اسکن هرگز شما را از استفاده از خدمات خود منع نمی کند.
 • تمام اطلاعات ارائه شده در هنگام ثبت نام واقعی و دقیق باشد.
 • شما از تمام خطرات ناشی از استفاده از خدمات مبتنی بر اینترنت آگاه و موافق باشید.

برای این منظور مطمئن شوید که شرایط و ضوابط BCS اسکن را قبل از استفاده از خدمات آن مطالعه کرده و با آن موافقت کرده اید.

سخن پایانی

کاربران BSC اسکن باید بدانند که BSC اسکن ارائه دهنده خدمات کیف پول نیست. نه کلید خصوصی تراکنش ها را ذخیره می کند و نه کنترلی بر تراکنش دارد. این سیستم فقط به دلیل ثبت و نگهداری تمام جزئیات تراکنش آنلاین است. خدمات موجود در BSC اسکن به هیچ وجه شامل تغییر اطلاعات تراکنش نمی شود.

بایننسبایننس
بایننس۶۲.۹B دلار۱۰ / ۹.۹ امتیاز
:watcher.guru