ارز دیجیتال باینری ایکس (BNX) BinaryX چیست؟

BinaryX پلتفرم ارز دیجیتال برای اکوسیستم BinaryX است که شامل DAO و همه محصولات و بازی‌هایی است که از BNX دلار استفاده می‌ کنند. BinaryX به عنوان یک سیستم معاملات غیرمتمرکز آغاز شد. با درک محبوبیت روزافزون GameFi و علاقه به بازی‌ های متاورس این تیم به تدریج به توسعه بازی‌ های ویدئویی غیرمتمرکز تبدیل شد و اکنون به طور کامل در حال تبدیل شدن به یک پلتفرم GameFi می باشد که خدمات IGO را برای ایجاد پل توسعه‌ دهندگان Web2 با Web3 ارائه می‌ کند.

برخی از خدمات ارائه شده توسط BinaryX شامل پشتیبانی زیرساختی، سیستم مدیریت DAO و ایجاد جامعه برای مقیاس‌ بندی پروژه‌ های امیدوارکننده GameFi و ایجاد نوآوری بیشتر در بخش بازی‌ های بلاکچین است.

بنیانگذاران BinaryX چه کسانی هستند؟

علی‌ رغم اینکه آزمایشگاه‌ های بایننس از خود پروژه پشتیبانی می‌ کردند توسعه‌ دهندگان پشت BinaryX ناشناس هستند. با این حال طی مصاحبه ای با بایننس آنها فاش نمودند که تیمی متشکل از پیشینه های بین المللی و تعدادی از کارشناسان ارشد بلاکچین هستند.

ظاهراً اعضای تیم تجربه ایجاد صرافی های متمرکز و غیرمتمرکز و مدیریت دارایی های مشتقه بیش از 100 میلیون دلار را دارند.

چه عاملی BinaryX را منحصربه فرد می کند؟

هدف تیم توسعه‌ دهنده BinaryX این است که ظاهر بازی در صنعت GameFi را دوباره تعریف کند. تمرکز اصلی برای BinaryX ایجاد یک مدل اقتصادی پایدار برای بازی‌ ها است که بر اساس اکوسیستم موجود و افزودن تجربیات سرگرم‌ کننده‌ تر بازی است.

BinaryX به عنوان یک پلتفرم GameFi CyberDragon و CyberArena را دو بازی برتر در زنجیره BNB ساخته است.

در سپتامبر 2022 باینری ایکس CyberChess را راه اندازی نمود یک بازی استراتژیک نبرد خودکار که از بازی Autochess الهام گرفته شده است. CyberChess دارای ساختار محکم تر، قابلیت بازی بیشتر و کامل ترین مکانیزم هر بازی است که باینری ایکس تا به حال انجام داده است و نشان دهنده انتقال از بازی به درآمد به بازی و کسب درآمد است.

برای افزودن ارزش بیشتر به عنوان یک بازیکن صنعت GameFi باینری ایکس در حال تبدیل شدن به یک پلتفرم IGO است که مجموعه ای جامع از راه حل ها را برای رشد، فعال کردن و توانمند سازی توسعه دهندگان مشتاق GameFi ارائه می دهد. این امر با ارائه منابع بهتر و مناسب تر برای توسعه دهندگانی است که در پروژه خود با موانعی روبرو هستند. در زمان نگارش این مقاله BinaryX به تازگی اولین پروژه IGO خود را راه اندازی کرده است. SHIT IGO با IGO های بیشتری در راه است.

چند کوین باینری ایکس BNX در گردش است؟

Binary X تقریباً هیچ اطلاعاتی در مورد توکنومیک خود در وب سایتش ارائه نداده است. بر اساس منابع عمومی BNX حداکثر عرضه 21 میلیون توکن را دارد. توکن‌ هایی که در طول رویداد جنسیس ماینینگ به‌ دست می‌ آیند به‌ طور خودکار سودهای قفل شده را دریافت می‌ کنند. پس از دوره ماینینگ قفل پاداش ها باز می شود. BNX به شرح زیر توزیع می شود:

  • 33.33٪: پاداش جنسیس ماینینگ
  • 26.67٪: نقدینگی اولیه جفت معاملاتی BNX/BUSD
  • 30٪: بازاریابی و ذخیره پاداش LP
  • 10٪: تیم

در زمان نگارش این مقاله عرضه در گردش کمی بیش از 2 میلیون BNX می باشد.

ایمنی شبکه BinaryX چگونه است؟

BNX یک توکن BEP-20 در زنجیره هوشمند بایننس است. در مصاحبه ای تیم BinaryX بیان نمود که زنجیره هوشمند بایننس را به دلیل هزینه های پایین تر، تایید سریع تر و پهنای باند زنجیره بیشتر که همگی برای یک بازی MMORPG ضروری هستند انتخاب نمودند.

BSC از طریق مکانیزم اجماع اثبات سهام تضمین می شود. 21 اعتبارسنجی هر 24 ساعت برای اعتبارسنجی تراکنش ها و حفظ امنیت بلاکچین انتخاب می شوند. این اعتباردهنده ها برای واجد شرایط بودن باید مقدار مشخصی از کوین های BNB را در بایننس شرط بندی کنند.

بایننس کوینبایننس کوین
بایننس کوین$۲۱۱.۶۸۱۰,۶۶۶,۷۷۴ تومان
BinaryX (old)BinaryX (old)
BinaryX (old)$۰.۵۰۹۸۶۴۲۵,۶۹۳ تومان