ارزهای خصوصی چیست

ارزهای خصوصی به این درد می خورند که از حریم خصوصی شما موقع تبادلات محافظت می کنند. همچنین می توانند کیف پول شما را مخفی نگه دارند یا به صورت بالقوه می تواند برابری تبادلات را هم بپوشاند.

بهترین ارز محافظتی به شدت مورد تمسخر بوده است. تعداد زیادی از افراد Monero را بهترین مورد دانسته اند. در هر شکلی، Dash، Zcash، Hush، PIVX، و Verge هم در عمل به همین صورت هستند.

صرف نظر از آنکه شما به صورت غیر قانونی از داراییتان استفاده می کنید یا نه، نیازی ندارید که اطلاعات و جابه جایی پولیتان برای عموم جامعه در دسترس باشد.

به چه منظور نیاز به محافظت داریم؟

بیت کوین از رمزنگاری برای مخفی کردن کاراکترها استفاده می کند و سوابقی باز و سرراست دارد. از یک منظر این ساختار عجیب و غریب است و باید به پیشنهادات فکر کنیم. کیف پول های باز (رایگان) را هر کسی می تواند بفهمد، تنظیمات آن را انجام دهد و بفهمد که چه مقدار پول از آن برداشته شده یا به آن وارد شده است (شمردن تعداد افراد ارسال کننده و جمع کننده در مکان های کیف پول عمومی).

البته ممکن است برای یک موضوع غیر انتفاعی یا ساده و آزاد فوق العاده باشد ... با این حال آیا ما نیاز داریم کسی یا همه افراد بفهمند که ما چه داریم و اینکه آن را به چه کسی می فرستیم؟

سازمان ها ممکن است اسرار تبادل یا سیری نزولی از مشتریان و تامین کننده ها داشته باشند که بخواهند آن را مخفی کنند. برای یک کاربر، نگرانی برای وضعیت مناسب خود زمانی بروز می کند که یک برنامه نویس بتواند بدون زحمت زیادی، مالکان عمده ی ارز را شناسایی و مورد هدف قرار دهد.

عرضه¬ی ارزهای امنیتی

هدف این ارزها این است که برای ایجاد سطحی از گمنامی برای کاربران کمک کننده باشند. این کار به شکلی قدرتمند و غیرمتمرکز انجام می شود.

در حالی که ارزهای مختلفی موجود است که به همین موارد استفاده می پردازند، ما این انتخاب را انجام دادیم تا محدود به ارزهای شناخته شده تر باشیم. این شهرت بر اساس نوآوری، ویترین سرمایه گذاری، پذیرش و ذهنیت از نام تجاری آن ها است.

مونرومونرو
مونرو$۱۷۴.۵۶۵,۳۵۶,۰۳۱ تومان
زی کشزی کش
زی کش$۱۱۳.۶۲۳,۴۸۶,۲۰۶ تومان
دشدش
دش$۶۰.۴۴۱,۸۵۴,۴۸۳ تومان
ورجورج
ورج$۰.۰۰۵۵۵۰۴۱۷۰.۳ تومان
پیو اکسپیو اکس
پیو اکس$۰.۱۲۴۷۵۶۳,۸۲۷.۹ تومان
HushHush
Hush$۰.۱۰۴۸۹۸۳,۲۱۸.۶ تومان
:medium.com