رمز ارز ونا (vena) چیست و چه هدفی دارد؟

درباره شبکه ونا

شبکه ونا قصد دارد یک شبکه تأمین مالی و معامله دارایی های دیجیتالی غیرمتمرکز از طریق پروتکل ونا ایجاد کند. پروتکل ونا به دو لایه تقسیم می شود: 1) لایه پروتکل اساسی که عمدتا شامل ثبت، پیکربندی، مسیریابی و مدیریت مشاغل مالی لایه فوقانی است. 2) لایه پروتکل دارایی بر اساس دارایی ها از طریق اجرای اصطلاحات رابط قرارداد، مشاغل مالی تعریف شده توسط کاربر را تکمیل می کند. به عنوان مثال شرایط تعهد و بازپرداخت را می توان در شرایط قرارداد برای وام وثیقه نوشت. به ارث بردن استاندارد ERC721 به تعهد ارزش افزوده برای سبد دارایی پی می برد.

ایجاد مدل قرارداد اعتباری فردی و تزریق داده های زنجیره ای و خارج از زنجیره برای دستیابی به اعتبار باز و شفاف.

در اکوسیستم ونا گردش حلقه بسته از انتشار دارایی های توکن دار به وام های P2P یا معاملات از طریق بلاکچین تحقق می یابد. به این معنی که پس از صدور دارایی های دیجیتال معاملات مستقیم P2P از طریق پروتکل ونا در دسترس است و یا پس از وثیقه دارایی های دیجیتال حق وثیقه قابل انتقال است و گردش وثیقه ها (فقط پشتیبان سکه های ثابت) در دسترس می باشد.

کلیه عملیات توسط کدهای قرارداد هوشمند کنترل می شوند و از هر گونه مداخله انسانی برای جلوگیری از تقلب عاری می باشد. کاربران با پیوستن به شبکه ونا می توانند از توسعه بازار ارزهای دیجیتال بهره مند شوند، سرمایه گذاری دارایی را به روشی مقرون به صرفه، ایمن و کارآمد انجام دهند و در عین حال می توانند خطرات مرتبط با عواملی مانند نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال و واسطه های مالی که صادق نیستند را کاهش دهند.

نودهای ونا عناصر اصلی شبکه ونا هستند. پروتکل ونا دو نقش را ارزیابی می کند. نود Vena می تواند شامل یک نقش واحد یا ترکیبی از دو نقش باشد یا می تواند شامل انواع ارائه دهندگان خدمات ناشی از رقابت در بازار باشد. در نقش های از پیش تعیین شده، ارزیاب یک تولید کننده قابل اعتماد سفارش دهنده و ارزیابی کننده ریسک پیش فرض بدهکار در سناریوی تجاری صدور بدهی است و بازپخش بدون نیاز به اشخاص ثالث قابل اعتماد، روند کلیه سفارشات تأمین مالی بدهی در شبکه ونا را تسریع می کند. همه آنها براساس عملکرد دارایی های تاریخی می توانند به طور واقعی ارزیابی شوند.

بنابراین بازار سیگنال روشنی برای ارزیابی شاخص های اعتباری شامل هر ارزیاب یا بازپخش کننده خاص دارد و شاخص های اعتباری شامل شاخص خطر پیش فرض بدهی کاربر، میزان اختلاف معاملات و غیره است. پروتکل ونا از یک فنآوری ترکیبی استفاده می کند که ما آن را "بازپخش خارج از زنجیره ای" می نامیم. که به معنی تسویه زنجیره ای "برای دستیابی به تعادل بین کارآیی و امنیت در انتشار بدهی و معامله دارایی می باشد.

به این ترتیب هر دو دستور تأمین مالی بدهی و دستورهای معاملاتی با امضای رمزگذاری شده از طریق کانال خارج از زنجیره ارسال می شوند و طرف مقابل بالقوه می تواند یک یا چند سفارش را به قرارداد هوشمند مربوطه اضافه کند و سپس قرارداد به طور خودکار به دنبال موارد زیر تکمیل شده و منطق قرارداد مستقر شده است.

پروتکل ونا به طور قابل توجهی هزینه های اصطکاک نمایندگی های آربیتراژ را کاهش می دهد زیرا اهداف معاملات را می توان خارج از زنجیره ارسال کرد و تسویه حساب های روی زنجیره فقط هنگام انتقال اتفاق می افتد

شبکه ونا مزایای قابل توجهی را برای نودها و کاربران ونا فراهم می کند. پروتکل ونا از مشوق های اقتصادی مانند جبران هزینه برای نقش های مختلف در مسابقات مختلف بازار در اکولوژی ونا استفاده می کند تا داده های دقیق بازار، داده های اعتبار واقعی و توزیع دارایی های دیجیتال، وام، خدمات بازرگانی و مدیریت دارایی های دیجیتال را به صورت عادلانه، شفاف و ایمن و با سناریوهای کاربردی غنی به کاربران ارائه دهد. هر نود Vena یک سازمان تجاری مستقل است که از خدمات مالی مختلفی که ارائه می دهد سود کسب خواهد کرد. ماموریت آن ارتقاء و توسعه سالم جوامع ارزهای دیجیتال است.

VENAVENA
VENA$۰.۰۰۰۳۷۵۸۷۱۱.۴۶ تومان
:icobench.com