سه مورد از برترین میم کوین ها که باید در سال 2022 به آنها توجه نمود

از زمانی که ایلان ماسک اینفلوئنسر معروف ارز دیجیتال، رمزارز اصلی دوج کوین DOGE را تایید کرد در میان دارایی‌ های مورد بحث در بازار کریپتو هستند که در رسانه‌ های اجتماعی جنجالی ایجاد نمود.

از آن زمان علاقه به میم کوین ها به طور قابل توجهی افزایش یافته و بازیگران اصلی کریپتو به سرمایه گذاری منظم در این دارایی ادامه می دهند.

همانطور که از نام آن پیداست میم کوین ها بر اساس میم های اینترنتی و چندین مورد دیگر مانند اینفلوئنسرها و رویدادهای جاری هستند. با این حال علاقه به میم کوین ها همچنان باعث اختلاف نظر می باشد.

بسیاری این دارایی را به عنوان یک شرط بندی ارزان با پتانسیل عظیم می بینند در حالی که برخی دیگر آن را یک شوخی می دانند. با این حال یک مورد کاملا مشخص است و آن هم این است که این ارز دیجیتال به این زودی ها به جایی نمی رسد.

بیش از 80 میم کوین مختلف در بازار وجود دارد بنابراین ممکن است انتخاب سرمایه‌ گذار برای سرمایه‌ گذاری دشوار باشد.

دوج کوین Dogecoin (DOGE)، شیبا اینو Shiba Inu (SHIB) و RoboApe Token (RBA) سه مورد از برترین میم کوین هایی هستند که باید در سال 2022 به آنها توجه نمود.

دوج کوین

دوج کوین در ابتدا به عنوان یک جک و شوخی شکل گرفت. هدف اولیه آن سرگرم نمودن صنعت ارزهای دیجیتال بود. با این حال از آن زمان به یکی از بزرگترین ارزهای دیجیتال پتبدیل شده است.

بخشی از این رشد مربوط به تلاش‌ های ایلان ماسک که علاقه‌ مند به این ارز دییجیتال معروف است می باشد. پس از اینکه او آن را ارز دیجیتال مورد علاقه خود نامید، ارزش این توکن افزایش چشمگیری را تجربه کرد. این توکن در حال حاضر در بین 20 ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار قرار دارد.

دوج مانند بسیاری از کوین های دیگر بر روی بلاکچین اختصاصی خود اجرا می‌ شود که با استفاده از مکانیزم اجماع اثبات کار عمل می‌ نماید.

برای ماینرها آسان تر است که معادلات ریاضی که تراکنش‌ ها را روی بلاکچین ثبت می‌ کنند تکمیل نمایند بنابراین دوج کوین برای پردازش پرداخت‌ ها بسیار کارآمد می‌ شود.

شیبا اینو

شیبا اینو یک توکن ERC-20 است که بر روی بلاکچین اتریوم اجرا می شود و درست مانند دوج کوین یک ارز دیجیتال الهام گرفته شده از میم هی موجود در اینترنت است.

این توکن به‌ عنوان آزمایشی در ایجاد جامعه خود به خودی غیرمتمرکز توسط توسعه‌ دهنده‌ ای با نام مستعار ریوشی ایجاد شد.

آنچه در مورد شیبا اینو بسیار هیجان انگیز می باشد این است که این پروژه 100٪ توسط جامعه اداره می شود. جامعه تمایل عمیقی به دور شدن از ساختارهای اجتماعی سفت و سخت و ذهنیت های سنتی برای کشف راه های جدید برای حل مشکلات دارد.

شیبا اینو با اکوسیستم وسیع اتریوم سازگار است. جامعه از این مزیت برای ایجاد برنامه‌ های کریپتو مانند شیبا از یک DEX استفاده کرده است که به کاربران اجازه می‌ دهد تا توکن‌ ها را بدون واسطه معامله کرده و به اشتراک بگذارند.

RoboApe Token (RBA)

RoboApe Token (RBA) یک توکن ERC-20 است که در شبکه اتریوم اجرا می شود. این پروژه به عنوان یک DAO جامعه محور عمل خواهد کرد و به اعضای جامعه RoboApe ابتکارات و منابع توسعه ارائه خواهد شد.

همچنین یک مرکز آموزشی کاملا رایگان در دسترس اعضای انجمن قرار خواهد گرفت تا اعضای مذکور را در مورد همه موارد کریپتو آگاه و آموزش دهند.

همچنین برنامه هایی برای شرکت در بازی ها و رویدادهای خیریه جهت بهتر نمودن جهان در نظر گرفته شده است.

کالاهای انحصاری RoboApe برای ایجاد یک جامعه بزرگتر و افزایش قدرت بازار در دسترس قرار خواهند گرفت.

دوج کویندوج کوین
دوج کوین$۰.۰۸۸۵۰۱۴,۴۷۸.۴ تومان
شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۰۸۸۸۰.۴۴۹۳۵۴۰۵۳۵۴۸ تومان