5 بازی برتر بازی برای کسب درآمد در پالیگان Polygon

پالیگان Polygon چیست؟

پالیگان Polygon (MATIC) یک راه حل فناوری است که هدف آن ایجاد مقیاس پذیری به بلاکچین است. این پلتفرم از بلاکچین اتریوم برای کار استفاده می‌ کند و به اتصال پروژه‌ های مبتنی بر اتریوم کمک می‌ نماید از این رو گاهی اوقات به آن اینترنت بلاکچین اتریوم می‌ گویند.

پلتفرم پالیگان به بهبود انعطاف‌ پذیری، حاکمیت و مقیاس‌ پذیری کمک می‌ کند و در عین حال قابلیت همکاری، امنیت و مزایای ساختاری را که بلاکچین اتریوم ارائه می‌ دهد را ارائه می‌ کند و از آنجایی که توکن پالیگان یعنی MATIC یک توکن ERC-20 است با سایر ارزهای دیجیتال مبتنی بر اتریوم سازگار می باشد. این توکن همچنین برای پرداخت هزینه تراکنش های شبکه علاوه بر حاکمیت و ایمن سازی شبکه مبتنی بر اثبات سهام استفاده می شود.

هزینه های دریافت شده برای استفاده از پلتفرم پالیگان بسیار کم است یعنی حدود 0.01 دلار آمریکا که ساخت و بازی بازی های بلاکچین با تراکنش های بالا را مقرون به صرفه تر می کند.

برترین بازی های بلاکچین در پالیگان

اکنون که می دانیم پالیگان چیست بیایید به برترین بازی های پالیگان که بازیکنان می توانند برای کسب ارز دیجیتال بازی کنند نگاهی بیندازیم.

پگاکسی pegaxy

undefined

پگاکسی که بر روی شبکه پالیگان ساخته شده است یک بازی مسابقه اسب دوانی بازیکن در مقابل بازیکن P2E است که در آن گیمرها با یازده مسابقه‌ دهنده دیگر برای کسب سه جایگاه برتر جهت کسب توکن‌ های VIS که توکن کاربردی پلتفرم است رقابت می‌ کنند.

هر مسابقه در بازی دارای متغیرهای عنصری تصادفی مانند آتش، سرعت، آب، باد و... است. در داخل بازی بازیکنان می‌ توانند برای کسب VIS، نژاد، مسابقه، اجاره و فروش اسب‌ های خود را بفروشند. بازیکنان می توانند به صورت رایگان به هر مسابقه ای بپیوندند که باعث رقابتی شدن بازی با جوایز سودآور می شود. پگاکسی به دانش، مهارت و استراتژی نیاز دارد.

این بازی یکی از موفق ترین بازی ها در پالیگان از زمان عرضه بوده است و بازی بسیار محبوبی می باشد. داده‌ های DappRadar نشان می‌ دهد که بازی در 30 روز گذشته بیش از 205000 کاربر و بیش از 4.6 میلیون تراکنش داشته است.

نقشه راه پگاکسی نشان می‌ دهد که ویژگی‌ های بسیار بیشتری در طول سال عرضه خواهند شد که انتظار می‌ رود به افزایش جذب بازی فراتر از آنچه امروز است کمک نماید.

کریزی دیفنس Crazy Defense Heroes

undefined

کریزی دیفنس به لیست ما از برترین بازی‌ های بلاکچین در پالیگان راه یافته است. این یک بازی موبایلی است که می‌ توان آن را در فروشگاه گوگل پلی و یا اپ استور اپل دانلود کرد.

این بازی اساس یک بازی دفاعی برج دفاعی آینده است که از توکن‌ های غیرمثلی NFT و توکن TOWER توور ERC-20 استفاده می‌ کند. این بازی یک بازی دفاعی برج است که عناصر کلیدی را از بازی های موبایل Crazy Kings و Crazy Defense Heroes به پالیگان می آورد. توکن کلیدی بازی توور TOWER است که برای خرید مواردی مانند کارت های بازی NFT و یا پرداخت هزینه ورود به مسابقات یا بازی استفاده می شود. در حال حاضر تمام صندوق های توور برای بازی فروخته شده است. با این حال زمانی که جعبه‌ های توور جدید در دسترس قرار گیرند اعلام خواهند نمود.

داده های DappRadar نشان می دهد که Crazy Defense Heroes در ماه گذشته بیش از 146000 بازیکن با حجم تراکنش های بیش از 1.6 میلیون نفر داشته است.

سان فلاور فارمر Sunflower Land

undefined

Sunflower Land یک بازی بازی با خود است که در شبکه پالیگان موجود می باشد. این بازی نسبتاً جدید است زیرا در 7 آوریل 2022 عرضه شد. با این حال علیرغم جدید بودن آن داده های DappRadar نشان می دهد که این بازی در هفت روز گذشته بیش از 113000 کاربر داشته است.

به عنوان یک بازی متاورس گیمرهای بلاکچین می‌ توانند در حین ساختن امپراتوری خود محصولاتی بکارند، چوب خرد کنند، اقلام صنایع دستی و یا نعناع را برش دهند، سنگ‌ ها را استخراج کنند و منابع عجیب و غریب را جمع‌ آوری نمایند. همه اینها در حالی که توکن Sunflower Land (SFL) به دست می‌ آورند. بعلاوه هر چیزی که می کارید، خرد می کنید، برداشت می کنید، استخراج می کنید و یا می سازید توکنی در پالیگان است. همچنین بازیکنان می توانند منابعی مانند چوب، سنگ، طلا و آهن را بسوزانند تا آیتم های جدیدی بسازند.

Sunflower Land به مدل عرضه و تقاضا وابسته است. گیمرها این توانایی را دارند که منابع و کلکسیون های خود را بین صرافی ها و دوستان مختلف جابجا کنند.

این بازی که توسط بیش از 20 مهندس و بیش از 30 طراح طراحی شده است و قصد دارد به یک بازی کریپتو plug and play که کاملاً از پایه توسط جامعه ساخته شده است تبدیل شود. بازیکنان می توانند نقشه راه Sunflower Land را در وب سایت آن برای انتشار ویژگی های برنامه ریزی شده بررسی کنند.

Arc8 by GAMEE

undefined

در این بازی بازیکنان با له کردن حریفان خود با استفاده از G Robots و کسب توکن های GMEE برای رسیدن به اوج رقابت می کنند. این بازی به گونه ای طراحی شده است که تجربه بلاکچین را برای میلیون ها گیمر به ارمغان بیاورد. همچنین این جایی است که ورزش های الکترونیکی با بازی های کریپتو با بازیکنانی که امکان ساخت خدمه را دارند ملاقات می کند.

داده‌ های DappRadar در ماه گذشته نشان می‌ دهد که Arc8 توسط GMEE بیش از 93000 کاربر و حجم تراکنش‌های بیش از 2 میلیون دلار داشته است. همچنین این بازی متعلق به جامعه است.

آوه گوچی Aavegotchi

undefined

این آخرین بازی P2E در لیست ما است. آوه گوچی یک پروتکل بازی NFT منبع باز و متعلق به جامعه است که به بازیکنان امکان می دهد تا مالکیت واقعی دارایی را داشته باشند.

آوه گوچی یک NFT مولد بازده است که به عنوان یک digital pet دو برابر می شود و ارزش دیجیتالی دارد. آنها در بلاکچین اتریوم به عنوان توکن های ERC-721 زندگی می کنند.

این بازی برای کسب درآمد نوآوری‌ های مختلفی را وارد فضای بازی بلاکچین می‌ کند از جمله تحت کنترل بودن مکانیک بازی توسط سازمان‌ های مستقل غیرمتمرکز DAO، امور مالی غیرمتمرکز DeFi، نادر بودن پویا، فارمینگ کمیاب، سهام وثیقه‌ ای، قابلیت همکاری قراردادهای هوشمند و همچنین به عنوان یک متاورس باز با سیستم رای گیری.

طبق داده‌ های DappRadar آوه گوچی بیش از 70000 بازیکن و بیش از 1.7 میلیون تراکنش در مدت مشابه داشته است.

در حالی که اینها برترین بازی‌ های بلاکچین ما برای بازی در بلاکچین پالیگان هستند بازی‌ های دیگری برای کسب درآمد نیز در این شبکه موجود است که می‌ توانید آنها را امتحان کنید.

متیکمتیک
متیک$۰.۵۰۸۰۱۸۱۶,۱۳۴ تومان