3 بازی برتر بازی برای کسب درآمد Play-to-Earn در سولانا Solana

با بیش از 1000 بازی بلاکچینی که می توانید از بین آنها انتخاب کنید صنعت بازی برای کسب درآمد P2E طیف گسترده ای از فرصت های بازی و کسب درآمد را ارائه می دهد.

سولانا چیست؟

سولانا که در سال 2017 ساخته شد و در سال 2020 توسط Solana Labs راه اندازی شد یک شبکه بلاکچین دارای مجوز با کارایی بالا است که از برنامه های کاربردی مقیاس پذیر پشتیبانی می کند.

به عنوان یک پروژه بلاکچین منبع باز سولانا به لنگر تعداد فزاینده ای از بازارهای NFT و برنامه های کاربردی DeFi تبدیل شده است. سولانا همچنین نام توکنی است که شبکه را نیرو می دهد.

اگرچه سولانا با توجه به اینکه در سال 2020 راه اندازی شد نسبتاً جدید است اما محبوبیت پیدا کرده و خود را به عنوان رقیب زنجیره های اتریوم ETH و دیگر لایه های 1 تثبیت کرده است. در سال 2021 قیمت توکن سولانا SOL نزدیک به 12000٪ افزایش یافت که نشان دهنده علاقه سرمایه گذاران و کاربران به این زنجیره است. با این حال نسبت به بالاترین رکورد خود که در نوامبر سال گذشته به آن رسیده بود 64 درصد کاهش یافته است.

سولانا از الگوریتم‌ های اجماع اثبات تاریخ PoH و اثبات سهام PoS استفاده می‌ کند تا امکان انجام تراکنش بالا با تسویه‌ ی فوری آنی را با هزینه کم فراهم کند و مبنای خوبی برای بازی‌ های بلاکچین سنگین تراکنش ایجاد نماید.

برترین بازی های بلاکچین در سولانا

بیایید نگاهی به سه بازی برتر بلاکچینی بیندازیم که گیمرهای P2E می توانند در سولانا بازی کنند.

دیفای لند DeFi Land

undefined

دیفای لند اولین بازی بلاکچین در لیست ما است. در سال 2021 دیفای لند 4.1 میلیون دلار سرمایه از بیش از 40 سرمایه‌ گذار برای راه‌ اندازی یک بازی مالی غیرمتمرکز جدید در شبکه سولانا دریافت کرد و اکوسیستم رو به رشد سولانا را به اوج رساند.

دیفای لند یک بازی شبیه ساز کشاورزی چند زنجیره ای است که برای gamify کردن تمام ویژگی های DeFi ساخته شده است. این بازی همه پلتفرم‌ های DeFi را ترکیب می‌ کند و آنها را به یک رابط DeFi و بازی برای کسب درآمد برای سولانا و دیگر بلاکچین‌ ها تبدیل می‌ کند.

هدف اصلی بازی ساده و آسان کردن بازیکنان برای شرکت در دنیای کریپتو و دیفای و در عین حال سرگرمی و کسب درآمد کریپتو است.

به عنوان یک بازیکن می توانید بازی را به صورت رایگان شروع کنید و تا سطح P2E پیش بروید و با بازیکنان دیگر به رقابت بپردازید. توکن اصلی بازی DFL است که گیمرها می توانند از آن برای معامله NFTها و دارایی های درون بازی استفاده کنند. همچنین برای مشوق‌ های سرمایه‌ گذاری و تأمین‌ کننده نقدینگی و برای رأی‌ های حاکمیتی استفاده می‌ شود. بازیکنان می توانند با رسیدن به نقاط عطف خاص و یا انجام وظایف مختلف DFL کسب کنند.

با بیش از 1.7 هزار بازیکن در ماه گذشته طبق داده‌ های DappRadar دیفای لند ویژگی‌ های بالقوه جالبی در نقشه راه خود دارد که بازیکنان می‌ توانند انتظار داشته باشند.

SolaJump

undefined

SolaJump یکی دیگر از بازی های محبوب بلاکچین است که بر روی سولانا اجرا می شود و به خود می بالد که یک بازی بسیار ساده برای کسب درآمد است. این یک بازی کوتاه است که هدف آن بازگرداندن سرگرمی بازی های کوتاه کلاسیک است. این بازی که توسط استودیو Nerd 148 ساخته شده است از NFT برای تغییر دنیای بازی های کوتاه با مدل بازی به برد خود استفاده می کند.

SolaJump قصد دارد دنیای بازی های ویدیویی را با ابزارهایی ادغام کند تا امکان استفاده گسترده از فناوری NFT در زندگی روزمره را فراهم نماید.

این بازی دارای SolaJumper NFT است. اینها 10000 کاراکتر کلکسیونی منحصربه فرد الگوریتمی هستند که در بازی ادغام شده اند. بازیکنان با این NFTها می توانند به بازی SolaJump متصل شوند و با هزاران بازیکن دیگر در سراسر جهان برای برنده شدن جوایز مسابقات مختلف رقابت کنند. همچنین گیمرها می‌ توانند SolaJump NFT‌های خود را برای SOL برش دهند و بنیانگذاران Solarcade metaverse شوند.

SolaJump در سه ماهه دوم سال 2022 قصد دارد جامعه ای متشکل از 40 هزار بنیانگذار در متاورس خود داشته باشد و حالت های اتاق خصوصی را در سه ماهه سوم سال 2022 بسازد. این بازی دارای ویژگی های بیشتری در نقشه راه خود پس از سال 2022 است که ممکن است گیمرها را در حین کسب درآمد سرگرم کند.

اطلاعات موجود در DappRadar نشان می دهد که این بازی P2E در ماه گذشته بیش از 1.4k بازیکن داشته است.

LadderCaster

undefined

LadderCaster یک بازی استراتژیک رتبه‌ بندی نردبانی و NFT است. گیمرهایی که LadderCaster بازی می کنند باید از طریق سی سطح بازی کسب درآمد کنند.

هدف این بازی استفاده از فناوری‌ های نوظهور مختلف جهت ارائه یک تجربه اجتماعی منحصربه فرد برای بازیکنان است. بازیکنان برای شرکت فعال در جامعه و انجام اقدامات مختلف در بازی تشویق می شوند.

در درازمدت این بازی قصد دارد توسط یک سازمان مستقل غیرمتمرکز DAO اداره شود که از یک سیستم حکومتی نماینده چند متغیره استفاده خواهد کرد. تا ژانویه 2023 LadderCaster انتظار دارد که جامعه خود را در دست بگیرد. این بازی مانند بسیاری دیگر از بازی های بلاکچین P2E دارای توکن بومی خود به نام LADA است و شخصیت های بازی به شکل NFT وجود دارند.

داده های DappRadar نشان می دهد که LadderCaster در ماه گذشته بیش از 1.1 هزار کاربر با حجم تراکنش های بیش از 1.5 میلیون در مدت مشابه داشته است.

سولاناسولانا
سولانا$۳۵.۶۱,۱۳۱,۶۸۹ تومان