3 کوین برتر برای خرید در سال 2022: بیبی دوج، سولانا و پروتکل SEESAW

به دنبال سه ارز دیجیتال برتر برای خرید مانند Baby Doge و دو ارز دیگر باشید

پروژه‌های بلاک چین جذاب متعددی وجود دارد که بسیاری از آنها پتانسیل ایجاد بازده بلندمدت قابل توجهی را دارند. ارزهای دیجیتال جوان، در مقیاس کوچک و جالب مانند Baby Doge (BabyDoge)، Solana (SOL) و Seesaw Protocol (SSW) وجود دارند که سه مورد از احتمال بیشتری برای تجربه رشد تصاعدی هستند. هر سه سکه به دنبال استراتژی های رشد تهاجمی هستند که می تواند منجر به افزایش قابل توجهی در ارزش آنها تا سال 2022 شود.

کوین بیبی دوج

بیبی دوج با الهام از اولین و شناخته‌ شده‌ ترین ارز دیجیتال میم راه‌ های خود را دنبال کرده و لشکر واقعی طرفداران پیدا کرده است.

بیبی دوج در هفته‌ های اخیر به کوین محبوب جدید سرمایه‌ گذاران تبدیل شده است و تنها در اولین روزهای سال 2022، 82 درصد را به خود اختصاص داده است. طبق گفته CoinMarketCap در 30 روز گذشته این کوین در حال حاضر 200٪ افزایش یافته است.

با رسیدن به نقطه عطف چشمگیر 1.2 میلیون کاربر بیبی دوج از اواخر دسامبر به بالاترین حد خود رسیده است که باعث شده بسیاری به پتانسیل دارایی دیجیتال باور کنند.

در حال حاضر طرفداران بیبی دوج در حال مبارزه برای به دست آوردن این ارز دیجیتال در فهرست بایننس بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال از نظر حجم معاملات هستند. بسیاری در حال احتکار واحدهای میم کوین هستند به این امید که این اتفاق بیفتد و قیمت به سطوح بالاتر افزایش یابد.

بیبی دوج که تنها یک ماه پس از راه‌ اندازی در دنیای ارز دیجیتال به شهرت رسید طراحی دقیق‌ تری نسبت به مدل‌ های قبلی خود و برنامه‌ ای قوی برای حمایت از حیوانات دارد.

پروتکل Seesaw (SSW)

پروتکل Seesaw به عنوان یک اتصال دهنده بین چندین بلاکچین عمل می کند و به دارندگان امکان ارسال و دریافت ارزش بین آنها را می دهد. این ارز دیجیتال با تسهیل تراکنش‌ های بین بایننس (BNB)، پالیگان (MATIC) و زنجیره هوشمند اتریوم از رقبای خود بهتر عمل می‌ کند.

پروتکل Seesaw (SSW) تنها در چند هفته از پیش فروش خود بیش از 1000 درصد افزایش یافته است و به نظر می رسد که از خوش بینی فزاینده در بازار ارزهای دیجیتال سود می برد. دو مرحله دیگر پیش فروش باقی مانده است به این معنی که اگر نرخ رشد فعلی خود را حفظ کند ارزش می تواند قبل از عرضه نهایی در آوریل 6 برابر بیشتر شود.

برای ارائه ارزش در بازار رو به رشد ارزهای دیجیتال کوین های جدید باید ابزارهای منحصر به فردی را ارائه دهند. پروتکل Seesaw این کار را با متحد کردن چندین بلاکچین انجام می‌ دهد و به دارندگان این امکان را می‌ دهد تا بین 3 مورد از برجسته‌ ترین بلاکچین‌ های جهان معامله کنند یعنی اتریوم(ETH)، پالیگان(MATIC) و زنجیره هوشمند بایننس (BNB).

این بدان معناست که پروتکل Seesaw همچنین با استفاده از کارآمدترین بلاکچین در زمان بهینه برای یافتن سریعترین و ارزان‌ ترین تراکنش، تراکنش‌ ها را برای دارندگان در دسترس‌ تر و سریعتر می‌ کند و در هزینه کاربران صرفه‌ جویی می نماید.

از آنجایی که SSW هنوز در مراحل اولیه راه‌ اندازی خود است فرصتی عالی برای ورود زود هنگام به خریداران ارائه می‌ دهد.

قیمت پیش فروش پروتکل Seesaw قبلاً از 0.005 دلار به بیش از 0.067 دلار افزایش یافته است که نشان می دهد دارندگان بیش از 1000٪ در کمتر از چهار هفته سود برده اند.

همانطور که قبلاً در مورد ارزهای دیجیتال مانند دوج کوین، سولانا و شیبا اینو دیده شد ورود زود هنگام می تواند پاداش های بزرگی را برای دارندگان به همراه داشته باشد. بسیاری بر این باورند که اگر نرخ فعلی به رشد خود ادامه دهد خریداران اولیه می توانند بازده سرمایه گذاری 20 برابری را مشاهده کنند.

سولانا (SOL)

سولانا یکی از برترین ها در دنیای ارز دیجیتال در سال 2021 و یکی از امیدوار کننده ترین پروژه ها برای سال 2022 بود.

یکی از بزرگترین شرط‌بندی‌ ها در بازار، سولانا در طول سال شاهد افزایش قیمت بیش از 10000 درصدی بود. سولانا به دلیل اینکه یک پلتفرم قرارداد هوشمند با هزینه تراکنش کم و مقیاس پذیری بالا است توجه سرمایه گذاران بزرگ و بانک های بزرگ مانند JPMorgan و Bank of America را به خود جلب نموده است.

کارمزدهای شبکه SOL بسیار پایین تر است و تراکنش‌ های سریعتر از اتریوم اولین و پیشروترین ارز دیجیتال جهان که از NFT استفاده می‌ کند تهدیدی واقعی برای رقیبش می باشد.

بلاکچین آن از نظر فناوری و سرعت برتر است و آن را به یکی از ارزهای برتر در سال 2022 تبدیل می کند.

سولاناسولانا
سولانا$۵۳.۴۱,۶۳۶,۳۹۰ تومان
Baby Doge CoinBaby Doge Coin
Baby Doge Coin$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۱۰۷۸۰.۰۰۰۰۳۳۰۳۴۲۴۸ تومان