بیبی دوج Baby Doge و پروتکل Seesaw (SSW) دو ارز دیجیتال برتر برای خرید

پروژه های جذاب بلاکچین متعددی وجود دارد که بسیاری از آنها پتانسیل ایجاد بازده طولانی مدت قابل توجهی را دارند. با این حال بیبی دوج و Seesaw پروتکل دو مورد از بیشترین احتمال برای تجربه رشد تصاعدی هستند. هر دو کوین استراتژی های رشد تهاجمی را دنبال می کنند که ممکن است منجر به افزایش قابل توجه قیمت در سال 2022 شود.

بیبی دوج

بیبی دوج یک میم کوین است که توسط طرفداران میم دوج برای جمع آوری کمک های مالی جهت نجات سگ ایجاد شده است. داده های BscScan نشان داد که بیبی دوج در زمان نگارش 1,403,016 مالک داشت در حالی که Etherscan نشان داد که شیبا اینو تنها 1,171,465 مالک دارد.

شیبا اینو یکی از محبوب ترین میم کوین ها در سال 2021 بود که در سال گذشته بیش از 70000 درصد افزایش یافت. بیبی دوج از نظر تعداد نگهدارنده ها از شیبا پیشی گرفته است که نویدبخش خوبی برای بیبی دوج است.

شروع سال بیبی دوج بسیار پر حادثه بوده است. در 18 ژانویه این کوین در Coin Ex یک صرافی مستقر در هنگ کنگ فهرست شد و تقویت لازم برای ادامه مسیر صعودی خود را برای آن فراهم کرد.

Bitget Global یک صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در سنگاپور در 27 ژانویه اعلام کرد که کاربران از این پس می توانند کوین بیبی دوج را معامله کنند و در 3 فوریه بیبی دوج همکاری با باشگاه فوتبال آلمان TSG Hoffenheim را اعلام نمود. این همکاری بخشی از تلاش‌ های بازاریابی تهاجمی بیبی دوج است.

به نظر می‌ رسد که بیبی دوج ترکیب بازاریابی خود را میخکوب می‌ کند و در عین حال به جامعه آنلاین پررونق خود در توییتر، تلگرام و Discord نیز خدمت می‌ کند که بیبی دوج را به عنوان یک رقیب قوی برای یکی از بزرگترین برندگان سال 2022 قرار می دهد.

پروتکل Seesaw (SSW)

پروتکل Seesaw یک ارز دیجیتال است که به عنوان یک اتصال دهنده بین چندین بلاکچین و یا اکوسیستم عمل می کند و دارندگان را قادر می سازد تا ارزش بین آنها را ارسال و دریافت نمایند. با تسهیل تراکنش‌ های بین بایننس (BNB)، Polygon (MATIC) و زنجیره هوشمند اتریوم SSW از سایر ارزهای دیجیتال بهتر عمل می‌ کند.

همچنین این پروتکل Seesaw را قادر می‌ سازد تا با استفاده از کارآمدترین بلاکچین در زمان بهینه (بسته به تراکم) برای یافتن سریعترین و ارزان‌ ترین تراکنش، تراکنش‌ های مقرون‌ به‌ صرفه‌ تر و سریعتری را به دارندگان ارائه دهد.

پیش فروش پروتکل Seesaw به تازگی آغاز شده است و به خریداران فرصتی عالی جهت ورود زودهنگام را می دهد. همانطور که افزایش باورنکردنی بیش از 40000 درصدی سولانا در سال گذشته نشان می‌ دهد سرمایه‌ گذاری زود هنگام در این نوع ارزهای دیجیتال می‌ تواند منجر به بازدهی عظیمی شود.

قیمت پیش فروش پروتکل Seesaw قبلاً از 0.005 دلار به بیش از 0.067 دلار افزایش یافته است که نشان می دهد دارندگان بیش از 1000٪ در کمتر از چهار هفته سود برده اند. با توجه به اینکه دارندگان در زمان پیش فروش مجاز به فروش نیستند قیمت فقط تا زمان عرضه افزایش می یابد. با توجه به اینکه این اولین مرحله پیش فروش است و با فرض ادامه نرخ فعلی خرید خریداران اولیه می توانند قبل از راه اندازی آوریل SSW بازگشت سرمایه 20 برابری داشته باشند.

در محیطی که ارزهای دیجیتال با سرعتی سرسام‌ آور در حال پیشرفت هستند سرمایه‌ گذاری زود هنگام می‌ تواند منجر به سود کلان در یک سرمایه‌ گذاری اولیه نسبتاً کوچک شود. در سال 2022 پروتکل Seesaw بهترین شانس رشد را دارد.

Baby Doge CoinBaby Doge Coin
Baby Doge Coin$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۱۱۹۸۰.۰۰۰۰۳۶۴۴۴۳۹ تومان