10 علامت که نشان می دهد زمان مناسبی برای فروش شیبا اینو SHIBA INU است

شیبا اینو ممکن است بازگردد اما در حال حاضر سرمایه گذاران مایل به فروش این ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری هوشمند هستند.

اخیراً شیبا اینو پس از پیروزی کوتاهش که مقام اول را به عنوان پادشاه میم کوین به خود اختصاص داد به شهرت رسید. طی چند ماه گذشته شیب در مدت زمان بسیار کوتاهی به شدت افزایش یافت. کارشناسان بر این باورند که بخش عمده ای از این افزایش به خصوص به دلیل شایعاتی از جمله اینکه این کوین در پلتفرم معاملاتی رابینهود فهرست می شود می باشد. پس از این شایعات سرمایه گذاری بر روی شیبا اینو به شدت افزایش یافت. اگرچه رابینهود هنوز این کوین را فهرست نکرده است اما این پلتفرم پذیرفته است که شیبا اینو را به عنوان گزینه‌ ای در نظر می‌ گیرد که به سرمایه‌ گذاران اجازه دهد تا در پلتفرم خود خرید و فروش نمایند. این کوین از ابتدای سه ماهه دوم سال 2021 شاهد رشد فوق‌ العاده تقریباً 700 درصدی بود و در رقابت با دوج کوین دیده شد که ارزش بهره آن پس از مداخله غول فناوری یعنی ایلان ماسک به شدت افزایش یافت. اما این رالی به دلیل سقوط ناگهانی بازار در پایان سال 2021 به پایان رسید و سرمایه گذاران را به فکر فرو برد که آیا باید شیبا اینو را با این شرایط بخرند، نگه دارند و یا بفروشند. در این مقاله نشانه‌ هایی را فهرست کرده‌ ایم که نشان می‌ دهد زمان آن رسیده است که سرمایه‌ گذاران شیبا اینو را در سال 2022 بفروشند.

کارشناسان می گویند رشد جامعه شیبا اینو جعلی است

حامیان شیبا اینو با دقت یک جامعه آنلاین ایجاد کرده اند که بر معامله و ترویج ارزهای دیجیتال و NFT های مرتبط تمرکز دارد. اکنون آنها با محدود نمودن عرضه شیب و افزایش ارزش بازار آن یک گام فراتر برداشته اند. اعضای انجمن در ماه های دسامبر و نوامبر به ترتیب بیش از 239 و 400 میلیون توکن را از بین برده اند. اما مهم نیست که چقدر توکن می سوزانند، تقاضا با نرخ بالاتری کاهش می یابد و منجر به سقوط بازار می گردد.

عملکردهای آن هنوز ضعیف است

تقاضا برای توکن های شیب به شدت تحت تاثیر اصول آن است. اصول و عملکردهای شیبا اینو هنوز ضعیف هستند که همچنین باعث شد شبکه اتریوم با هزینه‌ های سرسام‌ آوری مواجه شود که تا 30 دلار در هر انتقال بالا می‌ رفت. توسعه دهندگان شیبا اینو منتظر خواهند بود تا ارتقای برنامه ریزی شده ETH بتواند این چالش ها را حل کند. در همین حال شیب می‌تواند به کار بر روی گسترش قابلیت‌ های خود و ایجاد یک تجربه متاورس فراگیر ادامه دهد.

شیب هیچ برتری نسبت به دیگران ندارد

شیبا اینو یک توکن ERC-20 است که بر روی بلاکچین اتر ساخته شده است. در حالی که این امر آن را با شبکه اتریوم و همچنین با برنامه های کاربردی در حال اجرا بر روی آن قابل اجرا می کند و شیبا اینو به دلیل محدودیت های بلاکچین بزرگتر محدود شده است.

موارد استفاده در دنیای واقعی بسیار کمتر است

ارزهای دیجیتال بزرگ مانند بیت کوین، اتریوم و سولانا به عنوان چند مورد اکوسیستم اقتصادی و مالی جهانی را مختل نموده اند. برای اینکه یک کوین در درازمدت مشروعیت داشته باشد باید ابزاری در دنیای واقعی وجود داشته باشد. اما وقتی نوبت به شیبا اینو می رسد این کوین پیشرفت چندانی نکرده است. شیبا در بازار dApps مانند یونی سواپ، اپن سی و اکسی اینفینیتی از نظر موارد استفاده و اجرای آن بسیار عقب است.

هنوز پذیرش نهادی وجود ندارد

ارزهای دیجیتال بسیاری وجود دارند که جایگزین ارزهای فیات می شوند. اما هنوز هیچ مدرک و یا گمانه‌ زنی مبنی بر اینکه شیبا اینو در سال‌ های آینده با پذیرش نهادی مواجه خواهد شد وجود ندارد. برای دارندگان شیب نوسانات هنوز یک مسئله اصلی است. علاوه بر این چندین تحلیلگر بازار و متخصصان ارزهای دیجیتال به سرمایه گذاران پیشنهاد کرده اند که شیبا اینو را فقط برای سرمایه گذاری های کوتاه مدت در نظر بگیرند و آن را به عنوان یک دارایی سرمایه گذاری بلند مدت انتخاب نکنند.

مالکیت شیب بسیار متمرکز است

این توکن فاقد کاربرد می باشد و به شدت با حساب های بسیار کمی متمرکز شده است که هر دو ریسک قابل توجهی را برای سرمایه گذاران ایجاد می کنند. اگر فقط تعداد کمی از دارندگان توکن تصمیم به نقدینگی بگیرند ممکن است اتفاقی رخ دهد که قیمت شیبا اینو به طور قابل توجهی سقوط کند.

شیبا اینو رقبای قوی دارد

اگرچه شیبا اینو یکی از بزرگترین میم کوین ها در بازار در نظر گرفته می شود اما این ارز دیجیتال رقبای بزرگتری به جز دوج کوین دارد که شامل اتریوم، سولانا و کاردانو می شود. این ارزهای دیجیتال در حال افزایش محبوبیت هستند و بازار ارزهای دیجیتال آینده را تعریف می کنند. نوع رشدی که این رمزارزها به تصویر کشیده اند رمزارزهای دیگری مانند شیبا اینو را پشت سر گذاشته است. حمایت جامعه به تنهایی نمی تواند شیبا اینو را فراتر از آنچه در حال حاضر است سوق دهد.

ظهور مقررات ارزهای دیجیتال بیشتر

بیشتر سرمایه گذاران به دلیل ماهیت غیرمتمرکز و غیرقابل تنظیم ارزهای دیجیتال به آن ها علاقه مند هستند و این باعث می شود که سرمایه گذاران احساس کنند که دارای دارایی خارج از زیرساخت های دولتی می باشند. اما نبود مقررات مانند شمشیر دولبه است. وجود مقررات در بازار می تواند شرایط غیرقابل پیش بینی را به همراه داشته باشد و چندین سرمایه گذار را از خود دور کند. این پدیده تنها به شیبا اینو محدود نمی شود چرا که سایر ارزهای دیجیتال نیز در سال‌ های آینده با مقررات مواجه خواهند شد.

پتانسیل بسیار محدود برای سود

چندین روز گذشته است اما توکن شیب نتوانست به ارزش 1 دلار آمریکا و یا بیشتر برسد. بیت کوین ارزش کل بازار ارز دیجیتال را در عرض چند ماه به 3 تریلیون دلار رساند در حالی که شیبا اینو پتانسیل بسیار محدودی برای سود دارد و سرمایه گذاران را از ورود به ارز دیجیتال منصرف می کند.

محبوبیت شیبا اینو در حال محو شدن است

سرمایه گذاران بلند مدت شیب اکنون متوجه شده اند که تلاش برای شنا کردن به سمت بالا بیهوده است. این ارز دیجیتال عملکرد خوبی نداشته است و شانس موفقیت آن بسیار کمتر از حد انتظار می باشد. با این حال دارندگان این ارز دیجیتال بر این باورند که در آینده شیبا اینو باز خواهد گشت تا پتانسیل واقعی خود را آشکار نماید.

شیباشیبا
شیبا$۰.۰۰۰۰۱۱۷۰.۳۵۹۶۵۸۰۴۸۱۹۴ تومان