10 پروژه برتر NFT اتریوم در سال 2022 که باید درباره آنها بدانید

پروژه‌ های NFT اتریوم در بازارهای مالی و اقتصادی پیشرفت‌ های بزرگی دارند

NFTها اخلالگر جدید بازارهای مالی و اقتصادی هستند. آنها بخشی از بازار ارز دیجیتال هستند که در عین حال در حال متحول کردن امور مالی و هنر می باشند. متعصبان ارز دیجیتال تاکنون هزار راه برای سرمایه گذاری در هنر، موسیقی و ورزش با کمک NFT پیدا کرده اند. وقتی صحبت از پروژه‌های NFT می‌ شود از فناوری بلاک چین برای افتتاح منحصربه‌ فرد بودن و مالکیت یک قطعه هنر دیجیتال استفاده می‌ گردد که سپس از طریق پلتفرم‌ های مختلف فروخته می‌ شود. هر یک از این فروش ها بر روی بلاکچین ثبت می شود و یک اکوسیستم دیجیتالی را ایجاد می کند که توسط هر کسی تغییر ناپذیر است. در حالی که کاردانو، سولانا و سایر بلاکچین ها به طور فزاینده ای محبوب می شوند اتریوم نیز در حال تثبیت خود به عنوان موضوع بزرگ بعدی در دنیای NFTها است.

اکسی اینفینیتی Axie Infinity

اکسی اینفینیتی در بازار NFT به عنوان یکی از محبوب ترین بازی های NFT و یک ارز دیجیتال سودآور محبوب است. این بازی در سال 2018 راه اندازی شد و تقریباً 2 میلیون بازیکن از سراسر جهان به دست آورده است. اکسی اینفینیتی در واقع یک پروژه محبوب اتریوم NFT است که به بازیکنان اجازه می دهد تا وارد یک بازی نبرد معاملاتی شوند که در آن بازیکنان می توانند موجوداتی مانند Axies را آموزش و رشد دهند.

دسنترالند Decentraland

دسنترالند یک فضای آنلاین مجازی است که کاملاً بعد سوم است. این پلتفرم بر روی بلاکچین اتریوم ساخته شده و از زمان راه اندازی آن در سال 2020 پیشرفت های زیادی داشته است. این پلتفرم به بازیکنان اجازه می دهد تا با استفاده از توکن ارز دیجیتال داخلی مانا MANA قطعه زمینی را خریداری نمایند. بازیکنان می توانند زمین بخرند و دسنترالند را کاوش کنند و می توانند کنترل کامل پلتفرم را از طریق قراردادهای هوشمند در دست بگیرند.

کریپتوپانک CryptoPunk

کریپتوپانک در سال 2017 ایجاد شد و یکی از اولین و در عین حال موفق ترین پروژه های اتریوم NFT در بازار است. هر کدام از این پانک ها به صورت الگوریتمی تولید می شوند اما کلکسیون ها به 10000 پانک محدود می شوند. Human Punkها در بین سرمایه گذاران محبوب ترین هستند اما گونه های دیگری نیز وجود دارد.

گادز آنچیند Gods Unchained

همچنین یکی از پروژه های مهم NFT اتریوم است که در سال گذشته شاهد موفقیت های عظیمی بوده است. بازی NFT برای بازیکنانی که می خواهند مالکیت کامل دارایی های درون بازی خود را داشته باشند رایگان است. گادز آنچیند به بازیکنان اجازه می‌ دهد تا کارت‌ ها را جمع آوری کنند، بسازند و بفروشند.

سندباکس The Sandbox

سندباکس یکی دیگر از پروژه های محبوب NFT است که عمدتاً به خاطر دنیای مجازی و بازی ویدیویی خود که بر روی بلاکچین ساخته شده شناخته شده است. این یک بازی متاورس مجازی مبتنی بر جامعه است که به سازندگان اجازه می دهد تا از دارایی ها و بازی ها در سیستم بلاکچین کسب درآمد کنند.

NBA TopShot

NBA TopShot بازاری است که طرفداران NBA را قادر می سازد NBA Moments NFT را معامله کنند. لحظات NBA نکات برجسته مسابقات NBA است که شامل کلیپ های ویدیویی است. NBA TopShot در بین متعصبان NBA بسیار محبوب است. NBA TopShots به عنوان یکی از تاثیرگذارترین پروژه های اتریوم NFT در سال 2021 نامگذاری شد که امکان پذیرش و آگاهی گسترده در مورد NFT ها را فراهم نمود.

مجموعه NFT میمون‌های کسل Bored Ape Yacht Club

مجموعه Bored Ape NFT یکی از محبوب ترین و همچنین بحث برانگیزترین پروژه های NFT در صنعت است. از زمان راه اندازی Bored Apes ارزش آن به شدت افزایش یافته است در واقع ارزش برخی از NFT ها میلیون ها نفر است. این مجموعه حتی توانست از ارزش کریپتوپانک پیشی بگیرد و دامنه ارز دیجیتال و NFT را مبهوت کند.

Remarkable Women

پروژه Remarkable Women NFT ادای احترام به زنان قدرتمندی است که تصمیم گرفتند به قدرت جمعی ایمان داشته باشند و تحول فرهنگی را تسریع بخشیدند. این NFTها ساخته ریچل وینتر یک تصویرگر مشهور کانادایی هستند. پیشینه زمستان در مد و هنر و تجربه در طراحی الگو این NFTها را به ترکیبی عالی از فرهنگ و فمینیسم تبدیل نموده است.

کایبر کازماس ورلد Cyber Cosmos World

Cyber Cosmos World آماده است تا برای ارتقای توانمندی زنان علامتی در متاورانس بگذارد. پروژه NFT شامل 10000 آواتار است که نشان دهنده جنگجویان سایبری به نمایندگی از زنان در صنعت فناوری است. این پروژه بر اساس بلاکچین اتریوم است و چندین جنگجوی سایبری ایجاد نموده است.

کریپتوکیتیز CryptoKitties

کریپتوکیتیز یکی دیگر از پروژه های محبوب NFT اتریوم است که از فناوری بلاکچین در بازی ها استفاده می کند. این پروژه فوق العاده محبوب بوده و یکی از بهترین پروژه های اتریوم NFT موجود است. این بازی شامل پرورش، جمع آوری و مدیریت گربه های مجازی NFT بود.

Miss Ape Yacht ClubMiss Ape Yacht Club
Miss Ape Yacht Club<$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱---
اتریوماتریوم
اتریوم$۱,۱۳۶.۱۳۶,۰۹۱,۶۴۴ تومان
The SandboxThe Sandbox
The Sandbox$۱.۲۶۴۰,۰۲۸ تومان
دسنترالنددسنترالند
دسنترالند$۰.۹۰۲۷۸۶۲۸,۶۸۰ تومان
Axie InfinityAxie Infinity
Axie Infinity$۱۴.۳۹۴۵۷,۱۴۲ تومان
Gods UnchainedGods Unchained
Gods Unchained$۰.۴۲۹۰۶۱۳,۶۳۰ تومان