10 ارز دیجیتال برتری که اتریوم را پس از مرج از بین می‌ برند

ارتقای اتر مرج به عنوان یکی از بزرگترین ارتقاء ها در بازار ارزهای دیجیتال در نظر گرفته می شود.

هفته گذشته اخبار مربوط به اتریوم مرج در سراسر بازار پخش شد. در 11 آگوست توسعه دهندگان اتریوم 15 تا 16 سپتامبر را به عنوان تاریخ رسمی ادغام اعلام کردند. ما می‌توانیم شاهد افزایش اتریوم در روزهای قبل از راه‌ اندازی مرج باشیم. از آنجایی که سرمایه گذاران شاهد یک انتقال موفقیت آمیز هستند ممکن است مقداری سود ببرند و باعث سقوط اتریوم شود. اما در هفته‌ ها و به احتمال زیاد در ماه‌ های آینده فعالیت در بلاکچین اتریوم افزایش می یابد زیرا توسعه‌ دهندگان و کاربران از سرعت بالاتر و هزینه‌ های کمتر استفاده می‌ کنند. این مقاله 10 ارز دیجیتال برتر که پس از اتریوم مرج اتریوم را حذف می‌ کنند را بررسی می کند.

کاردانو Cardano

کاردانو عملکرد قیمتی خیره کننده ای را در سال گذشته نشان داده است. ADA عموماً به عنوان ارز دیجیتال نسل سوم شناخته می شود که هدف آن رفع برخی از مشکلات پیش روی اتر و بیت کوین است. ماموریت آن استفاده از فناوری بلاکچین و حل مشکلات دنیای واقعی و در عین حال اتخاذ رویکرد تحقیقاتی فشرده برای توسعه است. دلیل دیگری که چرا سرمایه گذاران ممکن است ADA را بر دیگران ترجیح دهند این است که الگوریتم آن پایدارتر از بقیه است.

سولانا Solana

سولانا می تواند 50000 تراکنش در ثانیه را پردازش کند در حالی که بیت کوین می تواند تنها 7 TPS را پردازش نماید. این امر ثابت می کند که سولانا بسیار سریعتر از بیت کوین است و یک بلاکچین قابل برنامه ریزی دارد که می تواند قراردادهای هوشمند را اجرا کند و مانند کاردانو سازگار با محیط زیست نیز می باشد. عملکرد سولانا در سال 2021 کاملاً قابل توجه بوده است و راه خود را برای تبدیل شدن به پنجمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار ایجاد کرده است.

ریپل Ripple

بسیاری از مردم ایده ارز دیجیتال را دوست دارند اما به دلیل ماهیت غیرمتمرکز آن از سرمایه گذاری بر روی آن منصرف می شوند. ریپل ادعا می کند که برخی از این ایمنی را ارائه می دهد. ریپل هفتمین ارز دیجیتال بزرگ در بازار است و درخشان ترین توکن در بالای هرم آلتکوین می باشد. XRP دارای تراکنش های فوق العاده سریع در عرض چند ثانیه با حداقل هزینه تراکنش است.

لایت کوین Litecoin

لایت کوین اغلب به عنوان برادر نزدیک بیت کوین در نظر گرفته می شود. هر دو کریپتو به یک شکل کار می کنند با این فرق که چند تفاوت وجود دارد که لایت کوین را جذاب تر می کند. سیستم لایت کوین به گونه ای طراحی شده است که حدود 4 برابر سریعتر از بیت کوین عمل کند. لایت کوین می تواند مشروعیت تراکنش ها را خیلی سریعتر از بیت کوین تایید کند. بیت کوین تنها دارای محدودیت 21 میلیون است در حالی که لایت کوین دارای محدودیت 84 میلیون کوین است. اگرچه عملکرد آن پایین بوده است اما LTC شانس زیادی در آینده دارد.

آوالانچ Avalanche

آوالانچ یک ستاره در حال ظهور در بازار ارزهای دیجیتال است. کوین AVAX بومی آن می تواند هم به عنوان بخشی از مکانیزم اجماع آوالانچ و هم برای پرداخت هزینه تراکنش استفاده شود. تا به امروز اتریوم سود خیره کننده 3800 درصدی به دست آورده است. با ورود برنامه‌ های کاربردی بیشتر به اکوسیستم آن این ارز دیجیتال برای رسیدن به جایگاه بزرگترین ارز دیجیتال در بازار در آینده بیشترین سود را خواهد داشت.

دوج کوین Dogecoin

دوج کوین یکی دیگر از میم کوین ها در جهان کریپتو است. در حال حاضر این ارز دیجیتال سبک وزن بر اساس ارزش بازار آن است اما جامعه سرمایه گذاران رو به رشد آن هر روز به سرعت دوج را محبوب تر می کند که این امر نشان می دهد ممکن است در آینده پتانسیل رشد زیادی داشته باشد. دوج به شدت توسط غول فناوری ایلان ماسک پشتیبانی می شود که رشد آن را به شدت ارتقا داده است.

کازماس Cosmos

کازماس یکی از رقیبای اتریوم است که شبکه آن بسیار بزرگ و به سرعت در حال رشد می باشد. هدف آن دستیابی به قابلیت همکاری است و بر اساس یک پروتکل اثبات سهام کارآمد از نظر انرژی اجرا می شود.

اکسی اینفینیتی Axie Infinity

با وجود اینکه کاملا غیرمنتظره بود اکسی اینفینیتی امسال 23000 درصد رشد کرده است. کارشناسان بر این باورند که از زمانی که نوع جدیدی از بازی به نام بازی برای کسب درآمد play to earn را رایج کرد روشی را تغییر داد که مردم برای همیشه بازی های آنلاین را درک می کنند و در مقابل محبوبیت کریپتو در سال جاری به سرعت افزایش یافت.

الگوراند Algorand

الگوراند برای سرمایه گذاران رمزارز بسیار جدید است اما در مورد سرعت تراکنش های سریعتر بسیار سنگین است. این بلاکچین قبلاً نشان داده است که می تواند بیش از 1000 تراکنش در ثانیه را پردازش کند و می تواند آن تراکنش ها را در کمتر از 5 ثانیه تکمیل نماید. ALGO بسیار کارآمد است و چندین سرمایه گذار را به بازار جذب می کند.

پولکادات Polkadot

رمزارز پولکادات در ابتدا به عنوان بخشی از سلسله مراتب وب 3.0 مفهوم سازی شد. پولکادات به زبان ساده چندین زنجیره را به هم متصل می کند تا مقیاس پذیری و امنیت را تا حد زیادی بهبود بخشد. پولکادات کریپتو به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا بلاکچین های خود را که پاراچین Parachains نامیده می شوند ایجاد کنند. این بلاکچین ها از relay پولکادات برای سرعت بخشیدن و افزایش تراکنش ها استفاده می کنند.

اتریوماتریوم
اتریوم$۲,۹۵۵.۴۱۶۹,۷۰۸,۱۷۶ تومان
سولاناسولانا
سولانا$۱۰۲.۲۴۵,۸۷۰,۹۳۶ تومان
ریپلریپل
ریپل$۰.۵۴۳۷۹۲۳۱,۲۲۶ تومان
کاردانوکاردانو
کاردانو$۰.۵۸۶۴۹۳۳۳,۶۷۸ تومان
AvalancheAvalanche
Avalanche$۳۶.۶۲,۱۰۱,۶۸۵ تومان
دوج کویندوج کوین
دوج کوین$۰.۰۸۵۱۱۲۴,۸۸۷.۴ تومان
پولکاداتپولکادات
پولکادات$۷.۷۴۴۴۴,۴۵۵ تومان
لایت کوینلایت کوین
لایت کوین$۶۹.۹۲۴,۰۱۵,۰۲۲ تومان
کازماسکازماس
کازماس$۱۰.۳۷۵۹۵,۴۷۷ تومان
AlgorandAlgorand
Algorand$۰.۱۹۳۳۰۴۱۱,۱۰۰ تومان
Axie InfinityAxie Infinity
Axie Infinity$۸.۰۲۴۶۰,۵۳۳ تومان