توکن متیک MATIC به بالاترین حد خود یعنی 4.5 دلار می رسد
  • قیمت متیک از یک الگوی مثلث صعودی خارج می شود و به صعود 150 درصدی اشاره می کند.
  • داده‌های تراکنش‌ها به سختی سطح مقاومتی را برای پالی گان نشان می‌دهند که نشان‌دهنده یک حرکت سریع بالاتر است.
  • راه حل لایه 2 در مرکز تکامل DeFi بوده است و آن را کاملاً برای بازار گاوی آینده قرار می دهد.

قیمت متیک از یک سطح مقاومت مهم عبور کرد که مانع از افزایش چهار برابری آن در چهار ماه گذشته شد. به نظر می‌رسد تلاش اخیر در پشت خود موجی بیش از حد داشته باشد که اشاره به این دارد که می‌تواند باعث یک حرکت عظیم شود.

تشکل فنی برای متیک قیمت صعودی را پیش بینی می کند

این تشکل فنی یک صعود 150 درصدی را پیش‌بینی می‌کند که با اندازه‌ گیری فاصله بین اولین نوسان بالا و پایین و افزودن آن به نقطه شکست در 1.73 دلار تعیین می‌شود که هدف 4.32 دلار را نشان می‌دهد.

در حالی که این حرکت برای پالی گان ممکن است ساده به نظر برسد قیمت متیک قبل از اینکه بتواند بالاترین قیمت خود را در 2.70 دلار دوباره آزمایش کند با دو مانع مهم یعنی 2.04 دلار و 2.21 دلار روبرو خواهد شد . پاک کردن این محاصره راه را برای رسیدن به هدف 4.32 دلار باز می کند.

با استفاده از نمودار فیبوناچی مبتنی بر روند، فعالان بازار می‌توانند نقاطی را شناسایی کنند که قیمت متیک ممکن است وارد مرحله کشف قیمت شود. اولین مانع 3.02 دلار است که پس از آن سطح افزایش 161.8 درصدی در 4.5 دلار درست بالاتر از هدف پیش بینی شده قرار دارد.

این پیش بینی بر اساس چشم انداز کوتاه تا میان مدت قیمت متیک است. چشم انداز بلند مدت اهداف دیجیتالی سه گانه را برای توکن لایه 2 در دوره صعودی آینده نشان می دهد.

undefined

معیارهای روی زنجیره و اصول در حال رشد

پشتیبانی از شروع یک روند صعودی عظیم برای قیمت متیک افزایش آدرس‌های فعال روزانه (DAA) است که در سه ماه گذشته به بلاکچین پالی گان ملحق شده‌اند. این افزایش در میانگین متحرک ۷ روزه (MA) DAA نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران و سرمایه‌ها در حال سرازیر شدن به بازار هستند و به این تز صعودی اعتبار می‌بخشد.

undefined

هفته گذشته شاهد بهره مندی شبکه پالی گان از 188 میلیون دلار ورودی بودیم. در حالی که درآمد روزانه 15٪ افزایش یافته بود تعداد آدرس های فعال روزانه به 423000 رسید. علاوه بر این شبکه لایه 2 به ارزش 188 میلیون دلاری پل زد. این اصول در حال رشد چیزی جز صعودی بودن پالی گان را نشان نمی‌دهد.

undefined

پالی گان در مرکز تکامل DeFi بوده و به کاربران کمک کرده است تا هزینه های کارمزد را کاهش دهند. علاوه بر این Bitwise تصمیم گرفته است که Polygon Fund را برای کمک به ارائه راه حل های مقیاس پذیری در دسترس سرمایه گذاران ارائه دهد.

در حالی که همه چیز برای قیمت متیک رو به افزایش است شکست کف حمایتی 1.73 دلار نشان دهنده ضعف در بین خریداران خواهد بود. در این مورد خرس‌های Polygon احتمالاً آن را به سمت سد تقاضای 1.57 دلاری پایین می‌آورند که شکست آن احتمالاً توکن لایه 2 را به زیر خط روند پایین‌ تر مثلث صعودی می‌کشد و این تز صعودی را باطل می‌کند. در چنین شرایطی قیمت متیک می تواند سطح حمایت 1.47 دلار را مجدداً بررسی کند.

متیکمتیک
متیک$۰.۷۰۰۰۸۲۲۱,۵۶۵ تومان