ترا زنجیره جدیدی راه اندازی می کند: ایردراپ کوین های لونا 2

28 مه 2022 دارندگان لونا کلاسیک LUNA classic و UST یک ایردراپ متشکل از توکن‌ های جدید LUNA 2.0 بر اساس دو اسنپ شات بلاکچین دریافت کردند. اولین ارزش ثبت شده این دارایی کریپتو در ساعت 5 صبح 14.31 دلار به ازای هر واحد بود و تقریباً 20 دقیقه بعد با 18.87 دلار به ازای هر لونا به بالاترین قیمت تاریخ ATH رسید. لونا بیش از 70 درصد کاهش داشته است زیرا در ساعت 11 صبح روز شنبه با قیمت 4.20 دلار به ازای هر واحد معامله شد.

LUNA 2.0 راه اندازی شد

توکن جدید لونا اکنون در حال معامله است زیرا این دارایی ارز دیجیتال در اختیار دارندگان لونا کلاسیک (LUNC) و UST classic (USTC) قرار گرفته است. در حال حاضر حداکثر عرضه 1،000،000،000 کوین لونا وجود دارد اما مقدار فعلی توکن های در گردش ناشناخته است.

لونا در حال حاضر بیشترین فعالیت را در پلتفرم معاملاتی Okx دارد و معیارهای 24 ساعته نشان می دهد که لونا محدوده قیمتی بین 18.87 تا 4.20 دلار در هر واحد داشته است. سایر صرافی هایی که فعالیت معاملاتی لونا را مشاهده می کنند عبارتند از Gate.io و MEXC Global.

Luna2 و Luna 2.0 در طول 24 ساعت گذشته در رسانه های اجتماعی ترند بوده اند زیرا دارندگان ایردراپ های خود را دریافت نموده اند. تعدادی از مردم پرسیده اند که کجا می توانند توکن جدید لونا را معامله کنند.

یکی از بنیانگذاران ترا Do Kwon در مورد راه اندازی در روز شنبه توییت کرد و گفت: شبکه اصلی Phoenix-1 اکنون فعال است و بلاک ها را تولید می کند. خدمات نود عمومی، کیف پول ها و کاوشگرها باید به زودی فعال شوند. Kwon همچنین گفت: برای مشاهده موجودی توکن لونا یا LUNA2 خود فقط باید وارد Terra Station شده و صفحه را رفرش نمایید.

تعدادی از صرافی ها مانند: Kraken، Bitrue، Kucoin، Bybit، Nexo، Lbank Bitfinex و Bitget از لونای جدید پشتیبانی می کنند. داده‌ های Cryptocompare نشان می‌ دهد که تتر USDT اکثر معاملات لونا را به دنبال ETH فرمان می‌ دهد. این دارایی کریپتو همچنین با ارزهای فیات USD، CAD، EUR، PHP، INR و IDR جفت شده است.

لونا کوین جدید ترا یک گفتگوی موضوعی در انجمن های کریپتو و رسانه های اجتماعی بوده است. یکی از افراد در توییتر روز شنبه با تمسخر راه اندازی 2.0 گفت: اگر دوست داشتید تمام پول خود را با LUNA 1.0 از دست بدهید پس عاشقانه می خواهید که همه پول خود را با LUNA 2.0 از دست بدهید.

TerraTerra
Terra<$۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱---